VShape Bölgesel İncelme

Fazla kilolardan kurtulmak için diyet ve düzenli olarak egzersiz yapmak şart! Ancak ne kadar uğraşsak ta, vücutta istenmeyen inatçı bölgesel yağlanmalar olabilir. Özellikle bel, karın  bölgesinde ve kalçalardaki inatçı yağlar nedeniyle istenilen ideal kiloya ulaşılsa bile vücuttaki orantısız görünüm devam edebiliyor. Bu sorunların giderilmesinde dirençli bölgelere yönelik çözümlere biri olan VShape teknolojisi bölgesel zayıflama konusunda iddialı sistemdir. 

VShape yöntemi, inatçı bölgesel yağları herhangi bir cerrahi işleme gerek bırakmadan yok ederek, gözle görülür bir incelme sağlatılıyor. Uygulama esnasında hiçbir yan etkiye yol açmayan bu yöntemin hemen ardından günlük yaşamanıza dönülebiliyor!

VShape odaklı ultrasound teknolojisi ile radyofrekansın yararlı etkilerinin iki sistem birleştirilmesiyle oluşturulmuş bir yöntemdir. VShape cihazı ile yağ kırma yöntemi, ultrasonla böbrek taşı kırma tekniği ile hemen hemen aynı prensibe dayanıyor. Uygulama yapılacak bölgede, hedeflenen cilt altındaki yağ hücre zarlarına cihazdaki ses dalgaları zarlarına odaklanıyor. Cihazın başlığı istenilen bölgede gezdirilirken güçlü titreşim, kan damarlanın ve sinirleri zedelemeden, yağ hücrelerini parçalıyor. Radyfrekans  enerji hafif ısısı, cilt ve cilt altının yüksek ısıya çıkması hedeflerken sıkılaştırarak ve cilt görünümünü değiştirerek kolajen lifleri güçlendirmekte. Çünkü cildimiz belirli bir yaştan. Sıkılığı sağlanmak için radyo dalgalarıyla ciltte yaratılan kontrollü hasar onarım mekanizmalarını, dolayısıyla kollogen ve elastin sentezini arttırılıyor.

VShape uygulaması ortalama 60-90 dakika süren. Tek seans sonrasında bel, karın  veya kalça gibi hedeflenen bölgelerde incelme sağlarken, vücudu da şekillendiriyor. Seans araları 7-10 gün arasında değişen 6 seanslık tedavi için yeterlidir. Morarma ve şişme gibi yan etkiler görülmediği için işlemden hemen sonra günlük yaşama dönmek mümkün olabiliyor. 

VShape ile ilişkili diğer konular

Cilt Gençleştirme Yöntemleri Nelerdir?

Cerrahi müdahale olmadan cildinizdeki sıkılık kaybından hızlı ve acısız kurtulmak için başvurabileceğiniz yöntemler VShape ve ClearlLift lazer. VShape, yüze genç görünüm veren "V" şeklini yeniden yaratmak konusunda kullandığımız bir sistem. Cer...
Devamını Oku

VShape Selülit Tedavisi ve Bölgesel Zayıflama

VShape, yağ ve selülit azalmasında, vücuttaki yağ hücrelerini hedef alan, parçalayan ve dışarı atılmasını sağlayan soğuk ultrason ve radyo frekans teknolojilerini bir araya getirmektedir.
Devamını Oku

VShape ile Boyun Ve Gıdı Tedavisi

Geçen yılların bedenimizde yarattığı problemlerden biri de gıdı ve boyun bölgesindeki sarkma ve kırışmalardır. Elbette herkes boyun ve çene bölgesinde sarkma ve gevşeme sorunları yaşamadan güzel yaş almak ister.
Devamını Oku

VShape ile Ameliyatsız Yüz Şekillendirme

Otuzlu yaşlardan itibaren cildin kendini yenileme süreci yavaşlamaya başlar. Cilt eskisine oranla daha kurudur. Göz çevresinde çizgiler belirmeye başlar. Takip eden yıllarda farkedersiniz ki cildiniz sıkılığını da kaybetmeye başlamıştır
Devamını Oku

VShape Bölgesel İncelme ve Vücut Şekillendirme

VShape bölgesel yağlanmaya karşı bir vücut şekillendirme sistemidir. VShape uygulaması bölgesel incelme ve selülit tedavisi dışında vücutta sarkma ve gevşekliklerin giderilmesi tedavilerinde de kullanılıyor.
Devamını Oku