Bölgesel İncelme, VShape

VShape Bölgesel İncelme

Fazla kilolardan kurtulmak için diyet ve düzenli olarak egzersiz yapmak şart! Ancak ne kadar uğraşsak ta, vücutta istenmeyen inatçı bölgesel yağlanmalar olabilir. Özellikle bel, karın  bölgesinde ve kalçalardaki inatçı yağlar nedeniyle istenilen ideal kiloya ulaşılsa bile vücuttaki orantısız görünüm devam edebiliyor. Bu sorunların giderilmesinde dirençli bölgelere yönelik çözümlere biri olan VShape teknolojisi bölgesel zayıflama konusunda iddialı sistemdir. 

VShape yöntemi, inatçı bölgesel yağları herhangi bir cerrahi işleme gerek bırakmadan yok ederek, gözle görülür bir incelme sağlatılıyor. Uygulama esnasında hiçbir yan etkiye yol açmayan bu yöntemin hemen ardından günlük yaşamanıza dönülebiliyor!

VShape odaklı ultrasound teknolojisi ile radyofrekansın yararlı etkilerinin iki sistem birleştirilmesiyle oluşturulmuş bir yöntemdir. VShape cihazı ile yağ kırma yöntemi, ultrasonla böbrek taşı kırma tekniği ile hemen hemen aynı prensibe dayanıyor. Uygulama yapılacak bölgede, hedeflenen cilt altındaki yağ hücre zarlarına cihazdaki ses dalgaları zarlarına odaklanıyor. Cihazın başlığı istenilen bölgede gezdirilirken güçlü titreşim, kan damarlanın ve sinirleri zedelemeden, yağ hücrelerini parçalıyor. Radyfrekans  enerji hafif ısısı, cilt ve cilt altının yüksek ısıya çıkması hedeflerken sıkılaştırarak ve cilt görünümünü değiştirerek kolajen lifleri güçlendirmekte. Çünkü cildimiz belirli bir yaştan. Sıkılığı sağlanmak için radyo dalgalarıyla ciltte yaratılan kontrollü hasar onarım mekanizmalarını, dolayısıyla kollogen ve elastin sentezini arttırılıyor.

VShape uygulaması ortalama 60-90 dakika süren. Tek seans sonrasında bel, karın  veya kalça gibi hedeflenen bölgelerde incelme sağlarken, vücudu da şekillendiriyor. Seans araları 7-10 gün arasında değişen 6 seanslık tedavi için yeterlidir. Morarma ve şişme gibi yan etkiler görülmediği için işlemden hemen sonra günlük yaşama dönmek mümkün olabiliyor. 

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir