Revlite Lazer

Revlite, farklı dalga boylarındaki ışık enerjisi ile ciltteki kollajen üretimini tetikleyerek ciltteki yenilenmeyi optimum seviyeye çıkarıyor.

Teknoloji, farklı dalga boylarındaki ısı enerjisini özel bir kombinasyonla cilt altına iletiyor. Bu enerji, kollajen lifleri ve ciltte lekeler oluşmasına neden olan melanin hücreleri tarafından absorbe ediliyor. Kollajen liflerinin uyarılması çizgi ve kırışıklıkların hafiflemesini ve cildin elastikiyetinin artmasını sağlayan bir yeniden yapılanma sürecini tetikliyor.

FDA onaylı sistem, dört farklı dalga boyundaki ışık enerjisi ile ciltteki kollajen üretimini tetikleyerek, cildin biyolojik yaşlanmasını yavaşlatan bir mekanizmayı tetikliyor. Taze ve parlak görünüm, gözeneklerin küçülmesi, yaşlılık lekelerinin hafiflemesini sağlıyor ve cildin elastikiyetini artırıyor.
Eskiden yüzdeki ince tüylerde etkili bir sisteme sahip değildik. Revlite lazer sayesinde artık bu tüylerden kurtulmak mümkün.

Revlite cilt üzerinde nasıl etki gösteriyor?
Teknoloji, farklı dalga boylarındaki ısı enerjisini sisteme özel bir kombinasyonla cilt altına iletiyor. O enerji, ciltte bir yenilenme sürecini tetikliyor. Cildi yüzeysel olarak soyarak güvenli ve iyileşme süreci gerektirmeyen bir peeling olanağı sunuyor.

Revlite lazer hangi cilt problemlerinde etkili?
Revlite, cilt yenileme, peeling, anti-aging, ince çizgi ve kırışıklıkların hafifletilmesi, skar tedavisi, genişlemiş gözeneklerin sıkılaşması, güneş ve yaşlılık lekeleri, kılcal damar görüntüsünün silinmesi, cilt tonunu düzenleme ve ince tüyleri yok etmede etkili.

Revlite lazer sistemi ile peeling işlemi de yapılabiliyor mu?
Evet, Revlite cildi yüzeysel olarak soyarak, güvenli, iyileşme süreci gerektirmeyen bir peeling olanağı sunuyor. Revlite ile peeling tedavisi, cildin durumuna göre bir ay arayla uygulanan 1-3 seanstan oluşuyor.

Revlite lazeri diğer sistemlerden farklı kılan nedir?
Sistem, farklı dalga boylarındaki ısı enerjisini sisteme özel bir kombinasyonla cilt altına iletiyor. Bu enerji, kolajen lifleri, ciltte lekeler oluşmasına neden olan melanin kümeleri absorbe ediliyor. Hedeflenen dokuya iletilen yüksek güçteki enerji ciltte optimum seviyede bir yenilenme sürecini tetikliyor. Enerji düzeyi, müdahale edilmek istenen probleme göre ayarlanabiliyor. Yani cildin farklı katmanlarındaki sorunları aynı seansta, tek bir sistemle tedavi etmeyi mümkün kılıyor.

Ağrı eşiği düşük olanlar da yaptırabilir mi?
İşlemi yaptıranların çoğu, uygulama yapılan bölgede hafif bir karıncalanma hissi yaşadıklarını söylüyor. Konforlu bir işlem olduğu için öncesinde cilde anestezik krem sürülmesine gerek yok. İşlem sonrası ciltte hafif bir pembelik olması normal, o da genelde bir saat içinde geçiyor.

İşlem ne kadar sürüyor?
Revlite diğer lazer sistemlerine kıyasla, çok daha kısa bir tedavi olanağı sunuyor. Tüm işlem, 15-30 dakikada tamamlanıyor.

İyileşme süreci gerekiyor mu? Tedavi sonrasında sosyal yaşama geri dönmek için ne kadar süre geçmeli?
Revlite tedavisinden hemen sonra sosyal yaşamınıza geri dönebilirsiniz. İşlem sonrası ciltte hafif bir pembelik olması normaldir, o da genelde bir-iki saat içinde geçiyor.

Revlite işleminden sonra nelere dikkat edilmesi gerekiyor?
İşlem sonrasında dikkat edilmesi gereken tek şey geniş spektrumlu bir güneş koruyucu kullanmaktır.

Tedavi hakkında geri dönüşler nasıl?
Hastalardan, tedavi sonrasında cilt dokularının yenilendiği, ciltteki renk düzensizliklerinin hafiflediği, gözeneklerin küçüldüğü ve ince çizgilerin hafiflediği yönünde geri dönüşler alınıyor.

Kaç seans yaptırmak gerekiyor?
Cilt yenileme ve leke tedavisinde, cildin ihtiyacına göre 4-6 seans olarak uygulanır. Seans aralıkları ise 15-20 gün kadardır. Yüzdeki ince tüylerde 3-4 hafta arayla 8-12 seans önerilir.

İstenmeyen Tüyleriniz Görünmesin

Vücudun farklı yerlerinde istenmeyen tüylenmeler görülebilir. Aslında tüyler, bulundukları yerlerden bağımsız olarak herhangi bir sağlık riski oluşturmazlar.
Devamını Oku

RevLite Leke Tedavisi

Cilt yüzeyindeki dengesiz renk değişimleri, cildin alt katmanlarında melanin denen renkli pigmentlerin aşırı üretiminin sonucudur. Aslında cilt, doğal olarak pigment üretmeye eğilimli ve hepimiz değişik derecelerde pigment üretiyoruz.
Devamını Oku

RevLite Cilt Yenileme

Yeni nesil sistemle birlikte giderek kendini geliştiren lazer teknolojilerinin son örneklerinden biri de Revlite lazer. Farklı dalga boylarındaki ışık enerjisi ile ciltteki kolajen üretimini tetikleyerek, cildin parlak, taze bir görünüme kavuşuyor.
Devamını Oku

Revlite SI İle Dövme Çıkarma

Zaman içerisinde dövme trendleri değişse de, seçtiğiniz dövme, teninizde yıllarca kalacak. İlk anda sevilerek yaptırılan bir dövme, bir süre sonra göze batan veya istenmeyen bir şekil alabilir.
Devamını Oku

Revlite Sl Dövme Silme

Dövme silme için ileri lazer sistemi Revlite, cilde kalıcı zarar vermeden dövmelerin silinmesini sağlar. Birçok cilt tipi için hızlı ve rahat tedavi olanağı sunar.
Devamını Oku