ClearLift

Yaşlılık çizgilerini azaltmak için geliştirilen bu lazer tedavisi ClearLift ile yüzünüzdeki yılların izlerini azaltabilirsiniz. Clearlift göz çevresi, boyun, dekolte ve tüm yüz çevresinde kullanılan bir lazer tedavisidir. Eğer “Cildimdeki kırışma ve sarkmalar rahatsız edecek bir boyuta vardı” diyor ve cerrahi müdahaleden de çekiniyorsanız Clearlifti deneyebilirsiniz.

Scarlet S ile Gelen Cilt Güzelliği

Cilt tonunu eşitlemeye ve ince kırışıklıkların oluşumunu azaltmaya yardımcı iki yeni yöntem, genç ve ışıl ışıl bir cilt vadediyor. Scarlet s ve ClearLift'i Doktor Buket Yıldırım anlatıyor.
Devamını Oku

Cilt Gençleştirmede ClearLift

Cildinizdeki zaman içinde oluşan sarkma ve kırışıklıklar sizi mutsuz ediyor ama cerrahi müdahaleden de çekiniyorsanız, hızlı ve acısız bir şekilde bunlardan kurtulmanın yöntemi ClearLift ile tanışın.
Devamını Oku

Cilt Gençleştirme Yöntemleri Nelerdir?

Cerrahi müdahale olmadan cildinizdeki sıkılık kaybından hızlı ve acısız kurtulmak için başvurabileceğiniz yöntemler VShape ve ClearlLift lazer. VShape, yüze genç görünüm veren "V" şeklini yeniden yaratmak konusunda kullandığımız bir sistem. Cerrahi müdahale olmadan cildinizdeki sıkılık kaybından hızlı ve acısız kurtulmak için başvurabileceğiniz bir diğer yöntem, ClearLift.
Devamını Oku

ClearLift Lazer Tedavisi

ClearLift  lazer yüz germede, cilt yapılandırılmasında alışıla gelmiş işlemlere alternatif bir tedavidir. Ciltteki kırışıklıklar ve çizgilerde, özellikle de göz çevresi, ağız ve dudak çevresi, boyun-dekolte gibi yerlerde uygulanabilir. ClearLift lazer yüzeydeki epidermise kontrollü onarımı sağlar.
Devamını Oku

Lazerle Cilt Gençleştirmede ClearLift

Clearlift, küçük çizgilerin ve kırışıklıkların, büyümüş gözeneklerle izlerin ve lekelerin görünümünü azaltarak, derinin yapisini iyileştirmeye yardimci oluyor. Cildinizdeki sarkma ve kırışıklıklar sizi mutsuz ediyor ama cerrahi müdahaleden de çekiniyorsanız, lazer teknolojisi, ışığı birçok parçaya ayırarak, cildin derinliklerinde yeniden yapılanma sağlıyor.
Devamını Oku