Cynosure Icon Lazer

Anti-aging teknolojiler arasına yeni katılan Icon lazer, başarılı uygulamaları ile endüstrinin etkili sistemleri arasında yerini aldı.

İnce kırışıklıklardan kahverengi lekelere ve damar tedavisine pek çok problemde etkili olan Icon lazer, cilt kalitesini artırmak ve cilde yıllarla birlikte kaybolan taze görünümünü vermekte de iddialı sonuçlar sunuyor.

Yaş aldıkça hem geçen zamanın etkileri hem de çevresel faktörler bir araya gelerek yüze yorgun, yıpranmış bir görünümün yerleşmesine neden olur. Bir yandan cildin elastikiyeti azalırken diğer yandan ince çizgiler ve kırışıklıklar belirlemeye, zaman içinde de derinleşmeye başlar. Biz gündelik hayatımızı yaşarken, güneş altında geçirilen saatler, doğum yapmak gibi yaşama dair pek çok deneyim yüzümüzde, vücudumuzda izlerini bırakır.

Kişiye Özel Tasarım
Icon lazer ile sadece birkaç seansta kahverengi lekeleri, yara izlerini silmek; ince çizgilerin hatta kırışıklıkların görünümünü önemli ölçüde hafifletmek mümkün. Hem de sizi sosyal yaşamınızdan uzaklaştırmayan, uzun vadeli sonuçlarla. Sisteme patentli yenilikler, her tedavi protokolünün, kişiye ve kişinin ihtiyaçlarına yönelik olarak tasarlanabilmesini, böylece her hastada optimum sonuçlar alınabilmesini sağlıyor.

Yenilikçi teknolojilerle fraksiyonel lazer sistemlerinin vardığı en son noktanın bir araya geldiği Icon, iyileşme süreci gerektirmeyen etkili bir cilt yenilemeyi mümkün kılıyor. Cildin üst tabakasını yenilemek, akne izlerinin içini doldurmak, çatlakları, çizgileri yumuşatmak gibi pek çok farklı alanda etkili olan sistem cilt altına yüzlerce odaklı mikro ışın göndererek derin dokuda kanallar oluşmasına neden oluyor. Bunu yaparken de cilt yüzeyinde herhangi bir hasara neden olmuyor. Tedavi sonrasında cilt bu mikro kanalların çevresinde bir onarım süreci başlatıyor. Icon lazer sisteminin öne çıkan özelliklerinden biri de en yüksek güç seviyesinde uygulama yapılabilmesi, bu da optimum sonuçlar almayı mümkün kılıyor.

Minimum Yan Etki Optimum Sonuç
Peki, 3 hafta arayla 3-4 seans uygulanan Icon lazer tedavisinin cildinizde yarattığı olumlu değişimi ne zaman gözlemlemeye başlarsınız? Cildin kendini onarma sürecinin devreye girmesi ile tedavinin olumlu etkileri gözlenmeye başlar. Hastaların çoğu daha ilk seans sonrası ciltlerinin daha parlak ve taze göründüklerini söyleseler de, esas sonuçları üçüncü seanstan sonra gözlemlemeye başlayabilirsiniz. Olumlu etkilerin nihai halini alması ise birkaç ay sürecektir.

Icon sizin için ne yapabilir?
Tedavi esnasında cilt yüzeyindeki ısıyı sabitleyen teknolojisi ile uygulama konforlu geçer, sonrasında oluşacak hafif kızarıklık birkaç saat içinde geçer.
• Yeni kolajen ve elastin liflerinin yapımı ile cilt kalitesi iyileşir, çok daha taze ve canlı bir görünüme kavuşur.
• Kırışıklıkların, ince çizgilerin görünümü hafifler.
• Travmaya bağlı yara izlerinin ve akne görünümü hafiflemesi sağlanır.
• Cilt tonundaki düzensizlikler giderilir.
• Yaşlanmaya ve güneşe bağlı oluşan lekelerin görünümü hafifler.
• Cilt yüzeyine yakın kılcal damarların görünümü hafifler.

Icon Lazer ile Vücut Sıkılaştırma

Yılların cildinizde yarattığı değişime müdahale etmek için fazla beklemeyin. Cilt kalitesini artırmak, cilde daha sıkı ve taze bir görünüm vermek için bugün atacağınız her adım, cildinizin gelecekte nasıl görüneceğini de belirler.
Devamını Oku

Çatlak İzlerine Çözüm

Her kadının ortak sorunu olan çatlaklar, özellikle ergenlik döneminde hızlı kilo alıp vermekten dolayı oluşuyor. Aynı şekilde, doğum öncesi ve sonrası dönem de çatlakların bir numaralı sebeplerinden. 
Devamını Oku

Icon Lazer Çatlak Tedavisi

Cilt çatlağı sık görülen ciddi bir estetik sorundur. Özellikle kadınların korkulu rüyası olan bu rahatsızlık, estetik açıdan da kadınları üzebiliyor.
Devamını Oku

Akne İzleri Tedavisi Icon Lazer 

Akne izi de en az akne kadar büyük bir sorun, bu konuda çıtayı yukarı taşıyan yeni bir teknoloji Icon Lazer.
Devamını Oku

İkonik Cilt Bakımı

Başarılı uygulamaları ile anti-aging teknolojiler arasına yeni katılan Icon Lazer birçok özelliğin tek bir cihazda toplanmasıyla en etkili sistemler arasında yerini aldı.
Devamını Oku

Icon Lazer Cilt Gençleştirme

Icon lazer teknolojisi, birçok özelliğin tek bir cihazda toplanmasıyla tüm cilt tiplerinde cilt gençleştirmeden kırışıklık tedavisine, cerrahi ve akne izlerinden lekeden damar tedavisine, çatlak tedavisine kadar kapsamlı bir kullanım alanı sunan bir sistemdir.
Devamını Oku