VShape

VShape yüz, boyun germe ve yanak kaldırma işlemlerini aynı anda gerçekleştirmek mümkün. Olabilecek en kısa sürede yüzü gençleştirmeyi amaçlayan yeni nesil neştersiz anti-aging uygulamaları arasında yer alıyor. VShape vücuttaki birçok probleme aynı anda etki eden tedavi soğuk ultrason ve radyofrekans tekniklerinden faydalanıyor. Daha sıkı, zayıf ve selülitsiz bir görünüm sağlamayı hedefleyen VShape, karın ve kalça da dahil olmak üzere vücudun tüm bölümlerinde kullanılabiliyor.

Cilt Gençleştirme Yöntemleri Nelerdir?

Cerrahi müdahale olmadan cildinizdeki sıkılık kaybından hızlı ve acısız kurtulmak için başvurabileceğiniz yöntemler VShape ve ClearlLift lazer. VShape, yüze genç görünüm veren "V" şeklini yeniden yaratmak konusunda kullandığımız bir sistem. Cerrahi müdahale olmadan cildinizdeki sıkılık kaybından hızlı ve acısız kurtulmak için başvurabileceğiniz bir diğer yöntem, ClearLift.
Devamını Oku

VShape Selülit Tedavisi ve Bölgesel Zayıflama

VShape, yağ ve selülit azalmasında, vücuttaki yağ hücrelerini hedef alan, parçalayan ve dışarı atılmasını sağlayan soğuk ultrason ve radyo frekans teknolojilerini bir araya getirmektedir.
Devamını Oku

VShape ile Boyun Ve Gıdı Tedavisi

Geçen yılların bedenimizde yarattığı problemlerden biri de gıdı ve boyun bölgesindeki sarkma ve kırışmalardır. Elbette herkes boyun ve çene bölgesinde sarkma ve gevşeme sorunları yaşamadan güzel yaş almak ister.
Devamını Oku

VShape ile Ameliyatsız Yüz Şekillendirme

Otuzlu yaşlardan itibaren cildin kendini yenileme süreci yavaşlamaya başlar. Cilt eskisine oranla daha kurudur. Göz çevresinde çizgiler belirmeye başlar. Takip eden yıllarda farkedersiniz ki cildiniz sıkılığını da kaybetmeye başlamıştır
Devamını Oku

VShape Bölgesel İncelme ve Vücut Şekillendirme

VShape bölgesel yağlanmaya karşı bir vücut şekillendirme sistemidir. VShape uygulaması bölgesel incelme ve selülit tedavisi dışında vücutta sarkma ve gevşekliklerin giderilmesi tedavilerinde de kullanılıyor.
Devamını Oku

VShape Bölgesel incelme ve Selülit Tedavisi

İdeal kiloya ulaşmak için tüm yaptıklarımıza rağmen istediğimiz kiloya ulaşamıyor, bölgesel fazlalıklardan dolayı üzülüp sağlıklı kiloya uğraşma hedeflerimizi yarı yolda bırakabiliyoruz.
Devamını Oku

VShape Bölgesel İncelme

Fazla kilolardan kurtulmak için diyet ve düzenli olarak egzersiz yapmak şart! Ancak ne kadar uğraşsak ta , vücutta istenmeyen inatçı bölgesel yağlanmalar olabilir.
Devamını Oku

VShape AccentUltra II Vücut Şekillendirme

VShape Accent Ultra fazla vücut yağlarını azaltmayı ve daha şekilli dış hatlar(kontür) vermeyi amaçlayan non-invaziv bir uygulamadır. Ultrason ve radyofrekans enerjilerinin kombinasyonu ile yağ depolarına saldırır ve selülit görünümünü azaltır.Böylelikle daha sıkı ve gergin bir vücut yaratır. Yenilikçi iki modlu uygulaması sayesinde FDA (Amerikan Gıda ve İlaç İdaresi) onayını almıştır.
Devamını Oku

Vücut Kontörünü Şekillendirmek

Vshape Accent ultra, pek çok kişinin şikâyetçi olduğu problemli bölgelerin tedavisinde kullanılan cerrahi olmayan bir yöntem.
Devamını Oku