VShape Hakkında Bilgi

Vshape ile ilgili bilgi verebilir misiniz?

Dr. Buket Yıldırım cevapladı

VShape yüz ve boyundaki yağları eritmek, cildi toparlamak, sıkılaştırmak ve yüzün V şeklini almasında cerrahi olmayan, ağrısız bir tedavi yöntemidir. Ameliyatsız yüz germe yöntemi olan VShape ultrason ile yağ dokusunu parçalama ve radyofrekans ile toparlama etkisini kombine etmiştir. Uygulanacak bölgeye göre değişmekle birlikte ortalama 20 ile 30 dakika sürmektedir.

Bölgesel zayıflama hakkında biraz arastırma yaptım ve karsıma vshape cıktı.vsape tedavisiyle ilgili seans sayısı ve ücret bilgilerini verirrmisiniz?tesekürler..

Dr. Buket Yıldırım cevapladı

VShape teknolojisinin non-invazif unipolar radyo frekans özelliği sayesinde, cilt sıkılaştırma tedavisi selülitleri gidermeyi, vücudun şekle girmesini ve cildin pürüzsüz görünmesi sağlamaktadır. Ayrıca yüksek frekansla deri altına gönderilen ultrason dalgaları ile de cilde elastikiyet sağlayan kolajen liflerinin üretimi artırılmaktadır.
Tedavinin sonunda gevşek ya da sarkık cilt sıkılaşmakta ve işlemden sonra herhangi bir iyileşme sürecine ihtiyacınız olmamaktadır. Ortalama 6 seans uygulanan VShape tedavisi tedavi tüm vücut için 60-90 dakika sürmekte ve uygulamanın etkileri ilk işlemden itibaren gözlenebilmektedir. Sitemizde fiyat bilgilendirmesi yapılmamaktadır.

Gıdı ve boyun bölgelerindeki sarkıklar için vshape yaptırmak istiyorum ama tedaviden önce işlem hakkında biraz bilgi alabilirmiyim?

Dr. Buket Yıldırım cevapladı

FDA tarafından onaylı olan VShape; bölgesel incelme, yüz germe ve şekillendirmek, boyun ve gıdı bölgelerindeki elastikiyetini kaybetmiş sarkık dokuyu sıkılaştırmak için geliştirilmiş bir teknolojidir. VShape tedavisi, yağ hücrelerini kan, damar, sinir ve kemik hücrelerine zarar vermeden ultrason dalgaları ile sarsarak parçalamaktadır. Böylelikle işlem yüz bölgesinde ve vücutta güvenle uygulanabilmektedir. Cerrahi operasyon gerektirmeyen bu yöntem ile sarkma ve kırışıklıklardan 4-6 seansta kurtulmak mümkün olmaktadır. İlk seansdan itibaren etkilerini görebileceğiniz bu uygulamada, işlem sırasında ağrı ve acı hissi yaşanmamaktadır.

Merhabalar, Yaşım 37, yüzümü biraz toparlatmak istiyorum. Araştırdığım kadarıyla Vshape bunun için kulllanılabiliyor. Vshape ile yüz germe nasıl yapılır,yanaktaki sarkmalar toplanırmı,hakkında biraz bilgi alabilirmiyim?

Dr. Buket Yıldırım cevapladı

VShape, yüz ve boyun bölgesindeki sarkma ve kırışıklıkları gidermek için yapılan ameliyatsız cilt bakım uygulamasıdır. Bu yöntem, yaşlanmayla birlikte ciltte azalan kolajen liflerinin miktarını arttırmayı ve güçlendirmeyi hedeflemektedir. Hem yüz hem de vücuda uygulanabilen VShape teknolojisi, yüz ve boyun bölgesindeki deformasyonları gideren, yanak bölgesinde oluşan hacim kaybını düzenleyen ve kırışıklıkları yok eden başarılı tedavi yöntemidir. Ultrason ve radyofrekans teknolojisinin aynı anda kullanıldığı bu tedavide, yüksek ısı ile cilt altı bağ dokusu uyarılarak güçlendirilir. Böylece doğal bir şekilde sıkı, parlak ve canlı görünüme kavuşabilirsiniz. Ortalama 4-5 seans süren tedavide, ilk seansdan itibaren başarılı sonuçlar alınmaya başlanmaktadır.

buket hanımm;vshapele selülitler tedavi edilebiliyomus ayrıca zayıflamada mümkünmüs yani arkadasım önerdi ve sizin isminizi verdi.tedavi hakkında bilgi verirmisiniz?

Dr. Buket Yıldırım cevapladı

VShape; bölgesel incelme, boyun ve gıdı bölgesindeki sarkmaları toparlama, yüz germe ve şekillendirme için özel olarak geliştirilmiş FDA tarafından onaylı bir teknolojidir. Soğuk ultrason ve radyofrekans tekniklerinden yararlanan VShape uygulaması, vücuttaki bir çok probleme aynı anda etki edebilmektedir. Vshape, bu iki sistemi bir arada kullanarak, cildin alt tabakalarındaki kalojen liflerini artırır ve cildin yüzeyinde gözle görülebilen sıkılaşma sağlar. Zayıf ve selülitsiz bir görünüm sağlayan VShape, karın ve kalça bölgeleride dahil vücudun tüm bölümlerinde kullanılmaktadır.

Doktor Buket hanım,ben karın ve kalça sarkmalrımdan şikayetçiyim.ne kadar ugrastıysamda kurtulamadım. bi yakınım vshape uygulamasını önerdir.hakkında bilgi almam mümkünmüdür.?her bölgeye uygulanaırmı?

Dr. Buket Yıldırım cevapladı

Vücuttaki bölgesel fazlalıklar özellikle de karın, bacak ve kalçalarda toplanan yağlar ideal görünüme kavuşulmasını engellemektedir. Tüm bu sorunların giderilmesi için günümüzde Ultrason ve Radyofrekans teknolojilerini birleştiren VShape uygulaması kullanılmaktadır. Bu iki teknolojinin bir arada kullanılmasıyla cildin alt dokuları ısıtılarak kolajen üretimi sağlanmakta ve böylece germe işlemi gerçekleştirilmektedir. İlk seanstan itibaren etkisi görülmeye başlayan bu uygulama kişinin günlük yaşantısını etkilememektedir.

Merhaba,yüzümde sarkamalar var.ameliyatsız yüz gerdirme cok duyduğum bi cümleydı arastırdıgımda karsıma vsape cıktı..bu tedaviyi yaptırmak isteyen biri olarak hakkında biraz daha bilgi alabilirmiym?tşkr

Dr. Buket Yıldırım cevapladı

Yaşlanmayla birlikte ciltteki kolajen ve elastin liflerinin miktarı azalmaktadır. Bu nedenle cildin altındaki bağlar zamanla gevşer ve sarkmaları oluşturur. Ameliyatsız yüz şekillendirme yöntemi olan VShape teknolojisi ile deri altındaki bağ doku yüksek ısı ile uyarılarak iyileşme süreci yeniden başlatılmaktadır. Böylece kolajen lifleri güçlendirilerek ciltte sıkılaşma sağlanmaktadır. Etkilerinin kalıcı olması için düzenli olarak yaptırmanız gerekmektedir.

selamlar Buket hanım, ben bacaklarımdaki selülitlerden çok müzdaripim. Geçmiyorlar bitmiyorlar.neler denedim doğal yollarla kilo verdim spor yaptım o bölgemden kolayca yağlar gitmiyor .Vshape yaptırsam geçer mi biraz hakkında bilgi verebilirmisiniz?

Dr. Buket Yıldırım cevapladı

Ultrasound ve radyofrekans enerjisini birlikte kullanan bir sistem VShape. Bu sistemde, radyofrekans enerjisi, cilt ve cilt altının yüksek ısıya çıkmasını hedefler. Böylece, sıkılaştırarak ve cilt görünümünü değiştirerek kollajen lifleri güçlendirmekte. Cildimiz, belirli bir yaştan sonra belli uyarıcılar ile onarım mekanizmalarını çalıştırır. Radyo dalgalarıyla, ciltte yaratılan kontrollü hasar onarım mekanizmalarını, dolayısıyla kollajen ve elastin sentezini arttırıp sıkılığı sağlanır. Sonuç olarak iyileşme süreci yeniden başlar, cilt sıkılaşır ve sellülit görüntüsü azalır.

Ççok kilolu değilim sadece sıkı değilim bu yüzden tartıda çok göstermesem de balık etli görünüyorum.Arkadaşlarım bazen kilomu duyduklarında şaşırıyor.Bu yüzden çok araştırdım sıkılaştıran tedavileri ve Vshape öğrendim hakkında baya bilgim var ama biraz da siz anlatırmısınız faydası olurmu?

Dr. Buket Yıldırım cevapladı

VShape teknolojisi, karın ve kalçayı da kapsayan vücudun tüm bölümlerinde kullanılabilir. VShape ile yüksek frekansla verilen özel ultrasound yani akustik ses dalgaları, uygulandığı bölgedeki var olan yağ hücrelerinde çözülme ve dokuda incelme şeklinde etkisini gösterir. Yine sistemin bünyesinde bulunan unipolar ve bipolar radyofrekans, cilt kalitesini artırır. Radyofrekans başlığı, mekanik masaj da yaparak lenf ve kan dolaşımını hızlandırarak cildi sıkılaştırır. İşlem, 10 günde bir uygulanan, bir veya iki saatlik seanslarla, toplam dört veya altı seansta tamamlanıyor.

Doktorunuza Sorun
  MEDYADA BİZ

  @drbuketyildirim

  BİZİ TAKİP EDİN

  İLETİŞİM

  Açık Olduğumuz Saatler

  9:00am - 19:00pm
  Cumartesi: 16:00pm Pazar: Kapalı

  Adres: Kızılırmak Mahallesi, Ufuk Üniversitesi Caddesi, Next Level Loft Ofis No:4 Kat: 14 Çankaya/Ankara

  Telefon: +90 312 285 75 08

  GSM: +90 532 300 58 25

  WhatsApp: +90 530 282 23 65

  E-Mail: [email protected]

  Sidebar