Vücut şekillendirme, en popüler estetik tedavilerinden biridir. Birçok durumda, hastalar cerrahi müdahale olmadan vücut şekillendirme çareleri arar.  InMode, invaziv olmayan yani ameliyat ve kesi gerektirmeyen prosedürlerden en yenisi. Son teknoloji ürünü olan InMode; Radyofrekans ve Lazer çözümleriyle estetik endüstrisinde devrim yaratmaktadır.

InMode teknolojisinin 3 farklı fonksiyonunu kullanıyoruz. Bunlar; Body FX, Forma, Fractora.

BodyFX ile Vücudunuzu Sıkılaştırın;

Sadece yağ dokusunu hedeflemekle kalmayıp, aynı zamanda radyo frekans enerjisini kullanarak; kollajen ve alt deriyi sıkılaştıran ilk ve tek teknolojidir. Sonuç; yağ dokuda azalma, cildin yeniden şekillenmesi ve sıkılaştırılmasıdır ki bu, herkesin vücut şekillendirmede hedeflediğidir.

InMode BodyFX, selülitin çirkin görünüşünü azaltmak için yeni, uzun süreli, invaziv olmayan bir çözümdür. BodyFX, vücudunuzu neştersiz bir alternatif sunmak için geliştirilmiştir. Karın bölgesini, bel hattını ve kalça bölgesini toparlayıp sıkılaştırmakta etkili BodyFX, vücudunuzu biçimlendirmek için ideal bir teknolojidir.

Body FX Nasıl Etki Ediyor?

BodyFX, daha önce etkisi kanıtlanmış; radyo frekansı enerjisi, doku ısıtma ve negatif basınçlı vakum teknolojilerini kombine ederek kullanan bir sistem. Geliştirilen bu sistemle; radyo frekans enerjisi cilde ve cilt altında bulunan yağ dokusuna ısı yayar, bu da dokuların ısınmasını ve sıkılaşmasını sağlar. Vakum teknolojisi ve kontrollü enerji titreşimleri, vücut şekillendirmede arzu edilen sonuçları sağlamak için sinerjik olarak çalışır.

Body FX Güvenle Uygulanabilir Mi?

Uygulanan bölgeye, saniyede art arda 1 milyon kez atış yapabilen radyofrekans enerjisi yayılır. Bu çok fazla görünse de, oldukça güvenli. Çünkü, konforu en üst düzeye çıkarmak için, vücut sıcaklığı düzenli olarak izleniyor. Bu sayede, sıcaklık kontrolünün en üst düzeyde olması ve termal ısı hasarı kaynaklı yaralanma riskinin ortadan kalkması sağlanıyor.

Forma Plus İle Cildinizi Yenileyin,

Cildinizin derin katmanlarında optimum sıkılaşmayı ve lifting etkisi sağlamak için kullanılır. Güvenilirdir ve tüm cilt tipleri için uygulanabilir. Plus uygulamasıyla, cilt daha sıkı ve eşit tonda görünür. Ayrıca etkisi daha uzun süren sonuçlar sağlar.

Forma Plus Nasıl Etki Ediyor?

Forma Plus teknolojisinde, fraksiyonel radyo frekans enerjisi kullanılır. Forma Plus, esnekliğini kaybetmiş cilt dokusunu sıkılaştırmak için güvenli ve konforlu bir teknoloji. Kollar, uyluklar, dizler, karın, sırt yağları ve vücudun hemen hemen tüm bölgelerinde rahatlıkla uygulanabilir. Plus tedavisinden sonra, daha pürüzsüz, daha genç bir cilt dokusu elde edebilirsiniz.

Forma Plus Güvenle Uygulanabilir Mi?

Forma Plus, kollajen tadilatı için invaziv olmayan, deri altı ısıtma aplikatörü sayesinde radyofrekans enerjisi, konforlu bir termal deneyim sunmak için elektrotlar arasında eşit şekilde yayarak iletilir. Sistemin bünyesindeki sıcaklık kontrolleri, klinik olarak kanıtlanmış en uygun sıcaklıkların elde edilmesini ve terapötik (tedavi edici) sıcaklıklarda uzun süre kalınabilmesini sağlar.

Forma ile Cilt Gençleştirme;

Daha pürüzsüz ve ışıltılı bir cilt elde edilmesini sağlayarak cildin genel görünümünü iyileştirir. Cildinizin derin katmanlarında optimum sıkılaşmayı sağlamak için radyo frekansı teknolojisini kullanır. Kırışıklıkların tedavisi için de oldukça uygun bir sistemdir. Çünkü, yeni kollajen ve elastin oluşumunu teşvik ederek, cildin esnekliğini artırır ve etkisi daha uzun süren sonuçlar sağlar.

Forma Nasıl Etki Ediyor?

Forma, tescilli ve özel A.C.E teknolojisine dayanarak geliştirilmiştir.  A.C.E. teknolojisi, herhangi bir bölgede daha fazla veya daha az uygulama yapmaksızın, cildin derin katmanlarını hedef alan radyofrekans enerjisinden faydalanıyor. Bu da en iyi kapasitede ve en kalıcı sonuçları elde etmemizi sağlıyor.

Forma Güvenle Uygulanabilir Mi?

Forma, hassas teknolojisi ve cildin alt tabakasını hedeflemesi sayesinde, istirahat gerektirmeyen ve ağrısız bir işlemdir. Uygulama sonrası bölgede hafif kızarıklık meydana gelebilir ancak bu, birkaç saat içerisinde azalmaktadır.

Fractor’a İle Cildinizi Yapılandırın;

Tek bir seansta, kırışıklıkları azaltmak, cilt tonunu eşitlemek ve daha sağlıklı görünen bir cilt elde etmeye yarayan bir sistemdir.

Fractora Nasıl Etki Ediyor?

Fractora; yüzeysel cilt problemlerinden; kırışıklık, akne izleri gibi derin cilt altı problemlerine kadar pek çok cilt sorununa kademeli ayarlanabilir enerji teknolojisiyle kapsamlı bir tedavi sunabilmekte. En sık uygulandığı bölgeler; alt göz kapağı, üst göz kapağı, gülümseme çizgileri, alın, yanaklar, ağız kenarları ve boyun bölgesi. Yüzdeki; kırışıklık, renk değişikliği veya sivilce izlerine uygulanabildiği gibi, vücudun diğer bölgelerine de uygulama yapılabilmektedir.

Fractora Güvenle Uygulanabilir Mi?

Fractora’da bulunan fraksiyonlu radyofrekans enerjisi, kırışıklıkları azaltan bilimsel olarak kanıtlanmış bir yöntemdir. Cildi yenilemek için bünyesindeki mikro-iğneler kullanılır ve neredeyse hiç dinlenme süresi gerektirmeden oldukça etkili sonuçlar sağlar.