Boyun ve Dekolte Bölgesinde VShape?

Boyundaki sarkma ve gıdıda Vshape etkili sonuçlar veriyor mu? Botoksla beraber yaptırmak etkisini artırır mı?
Dr. Buket Yıldırım
Vshape, yüze V formunu yeniden yaratmayı hedefleyen bir teknoloji. Ancak, sistemin pozitif etkileri sadece yüzle sınırlı değil. Vshape aynı zamanda gıdı ve boyundaki sarkmaları da toparlıyor. Cilt kalitesini artırıyor. Çünkü sistem, cildin derin tabakalarındaki kolajen liflerini ısıtarak, cildi sıkılaştırıp toparlıyor. Yağ hücrelerini ultrason dalgalarıyla parçalayabilen teknolojisi sayesinde gıdı bölgesini biçimlendirip daha estetik bir görünüm kazanmasına yardımcı oluyor.
Annemin boynundaki ince çizgi ve gıdısına ve dekoltesine Vshape yaptırmak istiyoruz.Daha önce denemedik ve merak ediyoruz. Boyun ve dekolte bölgelerinde nasıl etki gösterir?,işe yararmı??
Dr. Buket Yıldırım
VShape teknolojisi cerrahi operasyona ihtiyaç duymadan arzu edilen sonuçları verebilen ultrasonik bir sistemdir. Cildi sıkılaştırır, yağ hücrelerini kırarak parçalar ve selülitleri azaltır. Ameliyatlı sistemlerden farklı olarak herhangi bir anestezik uygulamak gerektirmez. Tek seans ile boyun, çene altı ve dekolte bölgesindeki cildi sıkılaştırır ve gıdı görünümünü azaltır.
Hocam boyun ve dekolte bölgesi çok hassas bu yüzden yüzüme defalarca botoks ve dolgu yaptırmama rağmen boyuna ve dekolteye bir şey dokundurmadım. Ama artık ufak ufak müdahale etmem gerekiyor.Çünkü hem biraz kırışıklık hem de boynumda sarkma başladı. Ben de araştırdım ve Vshape yaptrımaya karar verdim.Bu bölgelerde kullanılırmı?
Dr. Buket Yıldırım
Non-invazif unipolar radyo frekansı ve ultrasound sistemini birlikte kullanması sayesinde Vshape, cilt sıkılaştırma uygulamalarında günümüzde en hızlı gelişme kaydeden sistemlerden biri. VShape, yüksek frekansla verilen özel ultrasound yani akustik ses dalgalarını cildin derinliklerine gönderiyor ve oradaki kolajen üretimini arttırırken var olan kolajenin de sıkılaştırıcı etkisinin daha fazla olmasını sağlıyor. Böylece uygulanan bölgede, sizin durumunuzda boyun ve dekolte bölgesinde ince çizgileri ve sarkmaları azaltarak daha sıkı bir cilt görünümü oluşturabiliyor.
Yasımla birlikte boyun ve dekolte bölgesindeki kırışıklıklarda arttı.düzenli yaptırabileceğim bi yöntem ararken vshape cilt bakımını buldum.gercekten dedikleri kadar etkilimidir???
Dr. Buket Yıldırım
VShape; boyun, gıdı ve dekolte bölgelerindeki kırışıklıkları, sarkmaları gidermek ve cildi sıkılaştırmak için uygulanan bir yöntemdir. Uygulamada ultrason dalgalarıyla yağ hücreleri küçültülmekte ve radyofrekans ile cildin alt dokularındaki kollajen lifleri ısıtılarak cildin sıkılaştırılması sağlanmaktadır. Hedeflenen bölgede hem yağ dokuları parçalanarak vücuttan atılmakta, hem de bağ dokudaki lifler güçlenmekte ve yeniden stimule olmaktadır. 20-30 dakika süren işlem 5-6 seanstan oluşmaktadır. Tedavi kişinin günlük hayatını etkilememekte ve kişi etkilerini hemen hissedebilmektedir.