Ameliyatsız Yüz Germe Teknolojisi

Ameliyatsiz yüz gerdirme Vshape sistemi ve ücreti hakkinda bilgi verebilir misiniz?

Dr. Buket Yıldırım cevapladı

VShape; ameliyatsız yüz germe ve şekillendirme için uygulanan bir uygulamadır. VShape yüz ve boyundaki yağları eritmek ve dokuyu sıkılaştırmak için cerrahi olmayan, ağrısız bir tedavi şeklidir. Güvenli ve ağrısız olan VShape bir alternatif sistemdir. Uygulama esnasında hissedilen duygu sıcak taş masajına benzetilir. Tipik bir seans 20-25 dakikadır. VShape yüz bölgesinde çene, gıdı, boyun, yanaklar olarak birçok yere uygulanabilir. Genellikle 4-6 seans uygulanır ve 7-14 gün aralıklarla yapılan bir programdır. Sağlık Bakanlığı onaylı ve mevzuata uygun merkezlerin internet sitelerinde fiyat belirtmeleri yasal değildir.

Hocam iygünler yüzüm eskiden kağıt gibi dümdüzdü pürüzsüzdü gözenek hiç olmazdı.haliyle sarkıklıkta yoktu. Ancak 26 yaşımdan sonra bu durum zamanla değişmeye başladı ve şuan 31 yaşındayım bir miktar müdahale gerektiğini hissediyorum. Ameliyatsız yüz germe teknolojisi için kullandığınız bir şey varmı? Yaşım henüz çok değil bu yüzden cihazlarla başlamak istiyorum.Teşekkür ederim…

Dr. Buket Yıldırım cevapladı

Eğer cildinizde belirgin bir elastikiyet kaybı mevcut değilse, Ultherapy sizin için uygun bir tedavi olabilir. Yalnız unutulmamalıdır ki bu tedavinin diğer ameliyatlı yüz germe tedavileri ile aynı sonucu veremeyeceğidir. Bu anlamda beklentileri gerçekçi bir seviyede tutmakta fayda var. Sistem, cilt altındaki kolajen ve elastin liflerinin uyarılmasıyla yeni hücreler üretmesini tetiklemesi prensibine dayalı çalışıyor. Eğer cildinizdeki sarkma ve elastikiyet kaybı çok fazla değilse bu tedavinin sonuçlarından memnun kalabilirsiniz. Bu tedavi sadece cilt, çene altındaki elastikiyet kaybında değil kaşlardaki düşme, göz çevresindeki kaz ayaklarında ve çene altındaki sarkmalarda da etkili olabilmektedir.

Doktorunuza Sorun
  MEDYADA BİZ

  @drbuketyildirim

  BİZİ TAKİP EDİN

  İLETİŞİM

  Açık Olduğumuz Saatler

  9:00am - 19:00pm
  Cumartesi: 16:00pm Pazar: Kapalı

  Adres: Kızılırmak Mahallesi, Ufuk Üniversitesi Caddesi, Next Level Loft Ofis No:4 Kat: 14 Çankaya/Ankara

  Telefon: +90 312 285 75 08

  GSM: +90 532 300 58 25

  WhatsApp: +90 530 282 23 65

  E-Mail: [email protected]

  Sidebar