Vshape ile Yüz ve Vücut Gerilir mi?

Bıçak altına yatmadan gençleşmek ve vücuttaki yağlardan kurtulmak mümkün müdür, Vshape böyle bir yöntem mi ve etkilimidir?

Dr. Buket Yıldırım cevapladı

VShape yüz, boyun germe ve yanak kaldırma işlemlerini aynı anda gerçekleştirmek mümkün. Olabilecek en kısa sürede yüzü gençleştirmeyi amaçlayan yeni nesil neştersiz anti-aging uygulamaları arasında yer alıyor. VShape vücuttaki birçok probleme aynı anda etki eden tedavi soğuk ultrason ve radyofrekans tekniklerinden faydalanıyor. Daha sıkı, zayıf ve selülitsiz bir görünüm sağlamayı hedefleyen VShape, karın ve kalça da dahil olmak üzere vücudun tüm bölümlerinde kullanılabiliyor.

Arkadasımın söylediğine göre vshape uygulaması yüz ve vücuttaki sarkma kırışıklık gibi genel sorunları giderebiliyormus. belli bölgelerdeki fazla kilolara bu uygulamayıı önerirmisiniz?

Dr. Buket Yıldırım cevapladı

VShape teknolojisi, günümüzde cerrahi bir müdahale olmadan selülit probleminden ve bölgesel yağlardan kurtulmanın en etkili yoludur. VShape, bölgede kan damarlarına, sinirlere ve cilt yüzeyine zarar vermeden iri yağ hücreleri parçalayarak vücut tarafından atılmasınını sağlayan bir uygulamadır. Yağ hücrelerinin azalmasını sağlayan bu tedavi ile, uygulama yapılan bölgede küçülme görülmekte ve cilt yüzeyinde daha düzgün bir görünüm elde edilmektedir. İşlem bölgesel zayıflamanın yanı sıra, deri elastikiyetini artırarak cildin sıkılaşmasına da yardımcı olmaktadır. Her cilt tipine uygulanabilen bu tedavinin hiçbir yan etkisi bulunmamaktadır.

Buket hocam iyi günler, vsape yüz germe ve vücut sıkılastırmada nasıl bir etki gösterir?seansları nedir?

Dr. Buket Yıldırım cevapladı

VShape yüz ve vücuttaki birçok probleme aynı anda etki eden ultrason ve radyo frekans teknolojilerinin kombine edildiği cerrahi işlem gerektirmeyen bir teknolojidir.
Tedavide kullanılan ultrason dalgaları yağ hücrelerini hedef alarak parçalanmasını ve vücuttan atılmasını sağlamaktadır. Radyo frekans yöntemi ise deri altına gönderdiği ısı ile kolojen üretimini artırarak cildin sıkılaşmasına yardımcı olmaktadır. Seans sayısı kişiye göre değişmekle birlikte genelde 4-6 seanstır. İşlem sonrası kişi günlük hayata hemen dönebilmektedir.

vshape diye bir estetik uygulaması duydum ve cogu cilt sorununa uygulanabiliyormus.yüz ve vücut sorunlarından hangilerine bu uygulama kullanılır?

Dr. Buket Yıldırım cevapladı

VShape teknolojisi, cerrahi bir müdahale içermeden yüz şekillendirme, yüz germe, selülit giderme ve bölgesel zayıflama gibi pek çok soruna uygulanan güvenli ve etkili bir yöntemdir. Radyo frekans dalgalarını ve ultrason teknolojisini birleştiren VShape tedavisi, kolajen üretimini artırarak cildi sıkılaştırma ve gençleştirme özellğine sahiptir.

Buket hanım, benim yüz ve boynumda asırı kırışıklıklar var.ayrıca vücudumda bicok yerdede selülitlerim var.tüm bu sorunlarımdan nasıl kurtulurum?yegenim vshape önerdi.işe yararmı?

Dr. Buket Yıldırım cevapladı

Ultrason ve radyofrekans teknolojisinin bir kombinasyonu olan VShape, odaklı ultrason dalgaları ile yağ hücrelerini parçalayarak vücuttan atılmasını sağlamakta ve radyofrekans dalgaları ile de cilt altı dokularda etkili bir ısı oluşturarak kolajen üretimi artırmaktadır. Bu sayede cildimizde oluşan kırışıklık, sarkma, selülit, bölgesel yağlanma gibi çoğu soruna yardımcı olmaktadır. Tedavinin etkisini ilk seanstan itibaren görmeye başlayabilirsiniz. Vshape çene altı ve boyun cildini sıkılaştırır, gıdıyı yok eder. Uygulamadan sonra ölçülebilir sıkılaşma, şekillenme ve cilt görünümünü daha da iyileştirir.

Merhaba,yüz gerdirmede vshape yöntemini denedim ve gayet basarılıydı.cildim eskisinde daha sıkı görünüyor ve kırışıklıklar baya bir yok oldu. aynı yöntemi vücutumda karın bölgemdeki sarkmlar içinde yaptırmak istiyorum.aynı etkyi gösterirmi?

Dr. Buket Yıldırım cevapladı

Vshape teknolojisi, ultrason ve radyofrekans uygulamalarından faydalanan vücuttaki çoğu probleme aynı anda etki eden anti-aging tedavi yöntemidir. VShape, yüz germe, kırışıklık tedavisi ve vücut sıkılaştırma işlemlerinin hepsini mümkün kılmaktadır. Yani bu teknoloji, kol, karın, bacak, kalça bölgelerinde inceltme ve sıkılaştırma için de kullanabileceğiniz bir yöntemdir. Bu uygulama, kollajen üretimini arttırmayı ve cildi güçlendirmeyi hedeflemektedir. Cilt, radyo frekans ve ultrason dalgalarıyla uyarıldığında deri altındaki bağ dokuda yüksek ısıdan kaynaklı hasar algısı yaratılmış olur. Böylece dokularda iyileşme süreci başlatılarak kollajen üretimi artırılır ve hücreler yenilenir.

Vshape uygulaması yüz ve vücut şekillendirmede etkiliymiş. ne kadar doğru bilemedim.bu yüzdn sizede sormak istedim hocam etkilerini ne zaman göstermeye baslar ve kalıcılığı ne kadadır??bilgilendirmeniz için tesekkürler…

Dr. Buket Yıldırım cevapladı

Yüz, boyun, gıdı bölgelerini şekillendirmek ve vücut sıkılaştırmak için özel olarak geliştirilmiş bir yöntemdir. VShape, bölgesel yağlanmalara ve sarkmalara neden olan yağ hücrelerini, ultrason dalgaları ile parçalayarak vücuttan atılmasını sağlamaktadır. 2 hafta aralıklarla 4-6 seans uygulanan tedavinin etkilerini ilk işlemden hemen sonra gözlemleyebilirsiniz. Size uygun görülen seans programını düzenli bir şekilde yaptırdığınız takdirde istediğiniz görünüme kısa sürede kavuşabilirsiniz. Tedavinin kalıcı etkisi kişinin yaşı, cilt ve genetik yapısına göre 1-2 yıl sürebilmektedir.

Yüz ve vücut germede vshape işe yararmı? kaşlarım biraz düşük ve yanaklar sarkık gıdım var.basenlerim de var. Hepsine birden vshape yaptırabilir miyim?

Dr. Buket Yıldırım cevapladı

VShape sistemi; yüz, boyun/gıdı sarkmalarında, yanakları sıkılaştırmada ve kaldırmada, vücuttaki bölgesel yağ fazlalıklarında ve sarkmalarda kısaca hem yüz hem de vücutta uygulanabilmektedir. Sistem vücuttaki yağ hücrelerini parçalayarak, vücuttan atılmasını sağlar. Çene altı ve yanaklardaki sarkmaların, kaş düşüklüğünün, burun ve dudak çevresindeki kırışıklıkların görünümünü düzeltir. Göz çevresindeki kaz ayakları için de uygulanabilir. Hem yüz hem vücutta cildin yeniden şekillendirilmesine olanak sağlar.

Hocam Vshape yüz ve vücutta hem yüz germe ameliyatına hem de liposakşına alternatif olabilir mi?

Dr. Buket Yıldırım cevapladı

Ameliyat pek çok kişi için endişe vericidir. Yüz ve vücut sıkılaştırma tedavilerinde ameliyata alternatif pek çok tedavi bulunmaktadır. Bunlardan birisi hem vücut hem de yüz için kullanılabilen bir sistem olan VShape teknolojisidir. VShape ile tedavi sonrası kişi tatmin edici sonuçlar elde edebileceği için, ameliyat düşünen hastalar öncelikle Vshape’ten yararlanabilirler. VShape ultrasound ile birlikte radyofrekansı teknolojisini kombine şekilde uyguluyor. Unipolar radyofrekans dalgaları, cildi emniyetle ısıtarak bağ dokusunun gerilmesini sağlıyor. Böylece ciltte de sıkılaşma sağlanıyor.

Doktorunuza Sorun
  MEDYADA BİZ

  @drbuketyildirim

  BİZİ TAKİP EDİN

  İLETİŞİM

  Açık Olduğumuz Saatler

  9:00am - 19:00pm
  Cumartesi: 16:00pm Pazar: Kapalı

  Adres: Kızılırmak Mahallesi, Ufuk Üniversitesi Caddesi, Next Level Loft Ofis No:4 Kat: 14 Çankaya/Ankara

  Telefon: +90 312 285 75 08

  GSM: +90 532 300 58 25

  WhatsApp: +90 530 282 23 65

  E-Mail: [email protected]

  Sidebar