Bölgesel İncelme

Yaza Bölgesel Fazlalıklardan Kurtularak Girin

Yağların erimesi, kollajen dokusunun artması ve bağ dokusunun yenilenmesi ile incelme, zayıflama, selülitlerin yok olması, sıkılaşma, sarkıkların giderilmesi mümkün.

Belirgin bir fazlalığım yok ve çok fazla kilo vermek gibi bir derdim yok, sadece vücudumun belli bölgesindeki yağ fazlalığından yaza kadar kurtulmak istiyorum diyorsanız, konforunuzdan çok fazla ödün vermeden, bölgesel fazlalıklara yapılan müdahalelerle artık bu mümkün olabilmekte.

Velashape III teknolojisi, bölgesel olarak fazlalıkları olan kişilerin vücut şekillendirmesini sağlayan, aynı zamanda selülit ve çatlak gibi cilt problemleri olan kişilerin de bu sorundan kurtulmasına yardımcı olan bir sitem. Günlük yaşantınızdan ödün vermenize gerek kalmadan Velashape III; bacak, karın, bel bölgesi ve kalça gibi sorunlu bölgelerde uygulanabilen bir sistem. Sahip olduğu yenilenmiş başlıklar, hem dar hem geniş alanlarda uygulama kolaylığı sağlar.

VelaShape III, radyo frekans enerjisi, infrared ışın, vakum ve masaj uygulayan sistem, yağları yakarak cildi sıkılaştırmaya, şekillendirmeye ve selülit görünümünü azaltmak bir uygulama. Sahip olduğu kızılötesi ışınlar sayesinde uygulama alanında kontrollü bir ısı hasarı yaratarak, vakum özelliği ile ciltte bulunan kollajen ve elastin liflerini uyarıp üretimlerini artırıyor. Böylece, ciltteki selülit, çatlak ve sıkılık kayıpları giderebiliyor. VelaShape III sistemi, lenf sistemini canlandırarak yağ hücrelerinin boyutunu küçültmeyi hedefliyor. Cilt dokusunda bir değişiklik görmek için en az dört seans gerekli. Sonuçların kalıcı olabilmesi için uygulamayı devam ettirmeniz gerekiyor.

Bölgesel incelmede teknolojik zayıflama yöntemlerinden bir diğeri de Zeltiq CoolSculpting teknolojisi… Zeltiq uygulamasında, herhangi bir anestezi gerekmiyor ve iğne kullanılmıyor. Uygulama öncesi, istenilen bölgeye donma hissi yaratan bir ped koyuluyor ve ardından bu pedin üzerinden cihazın aplikatörü vakum ile cilde nüfuz ediyor. Ortalama bir saat boyunca hafif bir donma hissi yaratarak yağın erimesi sağlanıyor. Derinin alt ve üst tabakasında, sinirlerde, damarlarda ve kaslarda herhangi bir hasara neden olmadan, yağ hücrelerinin faydalı hücrelerden ayrıştırılması sağlanıyor. Tek seansta yağ hücrelerinde %25’e varan azalma vadeden bu sistem, çok daha ince bir görünüm kazanmanıza yardımcı oluyor.

Çok nadir de olsa bazı hassas ciltlerde uygulama sonrasında 1-2 saat kadar hafif kızarıklıklar da görülebilmektedir.

Vücut şekillendirmede etkili sistemlerden birisi de VShape teknolojisi… Vshape uygulaması ile kollajen miktarının arttırılması ve güçlendirilmesi hedeflenir. Radyo frekans dalgaları, içlerinden geçtiği su moleküllerine saniyede milyonlarca defa dönme hareketi yaptırır. Saniyede milyonlarca defa olan bu hareketlerin yarattığı sürtünme ısınmaya neden olur. Cilt ve cilt altındaki bağ dokusu radyo frekans ile uyarıldığında, içlerindeki su ısınır. Yüksek ısı, dokuda bir yaralanma, zedelenme algısı yaratır ve sanki bir yara olmuş gibi bir yara iyileşmesi süreci başlatır. Bölgeye tamirat hücreleri gelir, bol miktarda kollajen üretilir, hücreler yenilenir. Sonuçta cilt güçlenir, sıkılaşır, elastik yapısı artar, kırışıklar gider. Ayrıca bol su içeren yağ hücreleri de parçalandığından sellülit görüntüsü de iyileşir.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir