VShape Bölgesel İncelme ve Vücut Şekillendirme

VShape bölgesel yağlanmaya karşı bir vücut şekillendirme sistemidir. VShape uygulaması bölgesel incelme ve selülit tedavisi dışında vücutta sarkma ve gevşekliklerin giderilmesi tedavilerinde de kullanılıyor. Sistem, akustik kesme dalgaları ve radyo frekans dalgaları uygulamasının, çalışılan bölgedeki yağ hücrelerinde çözülme ve dokuda incelmeyi hedef alması ve deride bulunan kollajen dokuyu güçlendirmeyi hedefler. Cilt altı bağ dokunun yüksek ısı ile uyarılması sonucu iyileşme sürecinin yeniden başlaması ve vücuttaki istenmeyen yağ dokusunun giderilmesi.

Sistem, ses dalgalarından yararlanıyor, cilt yüzeyinden bir kaç santimetre derinlikteki yağ dokusunda odaklanan ses dalgaları, kuvvetli bir basınç etkisi oluşturuyor ve yağ hücrelerinin parçalanmasını sağlıyor. Parçalanan yağ hücreleri lenf yolu ile uzaklaşır. Bu sayede, yağ dokusunun hacmi ve kalınlığı azalıyor. Odaklanmış ses dalgaları, bölgesel yağların ameliyatsız bir şekilde azaltılmasında önemli bir tedavi seçeneği oluşturuyor. Ultrason ardından uygulanan unipolar ve bipolar radyofrekans, cilt kalitesi artırılır. Radyofrekans başlığı, mekanik masaj da yaparak lenf ve kan dolaşımını hızlandır.

İşlem, 10 günde bir uygulanan, bir veya iki saatlik seanslarla, toplam dört veya altı seansta tamamlanıyor.

VShape ile ilişkili diğer konular

Cilt Gençleştirme Yöntemleri Nelerdir?

Cerrahi müdahale olmadan cildinizdeki sıkılık kaybından hızlı ve acısız kurtulmak için başvurabileceğiniz yöntemler VShape ve ClearlLift lazer. VShape, yüze genç görünüm veren "V" şeklini yeniden yaratmak konusunda kullandığımız bir sistem. Cer...
Devamını Oku

VShape Selülit Tedavisi ve Bölgesel Zayıflama

VShape, yağ ve selülit azalmasında, vücuttaki yağ hücrelerini hedef alan, parçalayan ve dışarı atılmasını sağlayan soğuk ultrason ve radyo frekans teknolojilerini bir araya getirmektedir.
Devamını Oku

VShape ile Boyun Ve Gıdı Tedavisi

Geçen yılların bedenimizde yarattığı problemlerden biri de gıdı ve boyun bölgesindeki sarkma ve kırışmalardır. Elbette herkes boyun ve çene bölgesinde sarkma ve gevşeme sorunları yaşamadan güzel yaş almak ister.
Devamını Oku

VShape ile Ameliyatsız Yüz Şekillendirme

Otuzlu yaşlardan itibaren cildin kendini yenileme süreci yavaşlamaya başlar. Cilt eskisine oranla daha kurudur. Göz çevresinde çizgiler belirmeye başlar. Takip eden yıllarda farkedersiniz ki cildiniz sıkılığını da kaybetmeye başlamıştır
Devamını Oku

VShape Bölgesel incelme ve Selülit Tedavisi

İdeal kiloya ulaşmak için tüm yaptıklarımıza rağmen istediğimiz kiloya ulaşamıyor, bölgesel fazlalıklardan dolayı üzülüp sağlıklı kiloya uğraşma hedeflerimizi yarı yolda bırakabiliyoruz.
Devamını Oku