VShape Bölgesel incelme ve Selülit Tedavisi

İdeal kiloya ulaşmak için tüm yaptıklarımıza rağmen istediğimiz kiloya ulaşamıyor, bölgesel fazlalıklardan dolayı üzülüp sağlıklı kiloya uğraşma hedeflerimizi yarı yolda bırakabiliyoruz. Fazla kilolardan kurtulmak için diyet ve düzenli egzersiz yapmak şart.

Son yıllarda hızla gelişen bölgesel zayıflama terapileri ideal kilolarımıza ulaşmak için yardımımıza koşuyor.  Özellikle karın, bel ve kalçalarda toplanan yağlar nedeniyle, ideal kiloya ulaşılsa bile vücuttaki orantısızlık devam edebiliyor. Sorunların giderilmesi için inatçı bölgelere yönelik çözümlere ihtiyaç duyuluyor. 

Ultrason ve Radyofrekans teknolojisinin birleşimi olan VShape, vücudun bazı bölgelerindeki fazlalıkların giderilmesi anlamına gelen bölgesel incelmeyi, cerrahi bir işleme gerek kalmadan, incelme ve selülit görünümünü iyileştirmeyi vaat ediyor. 

Medikal estetik için geliştirilmiş bir teknoloji kullanılarak, yağlanma, selülit, sarkma sorunlarının çözümünde ve vücudun şekillendirilmesinde tedavi olanağı sağlamakta. 

Çalışma sistemi deride bulunan kollajen dokuyu güçlendirmeyi hedefler, cilt altı bağ dokunun yüksek ısı ile uyarılması sonucu iyileşme süreci yeniden başlar ve cilt sıkılaşır ve sellülit görüntüsü azalır. 

Sıkılaşmada, cilt toparlanmasın sağlayan Accent Ultra (Vshape™) ile cildin altının sıkılaştırılması sağlanıyor. Özellikle kalça, bacak, karın cildinin sıkılığının kilo ile bozulduğu deformasyonlarda kullanılır. Bu bölgede incelen cilt ve gevşeyen bağ dokunun sıkılaştırılmasını sağlıyor. Radyo Frekans dalgaları ile cilt ve cilt altının yüksek ısıya çıkması sağlanıyor. Radyo dalgalarıyla ciltte yaratılan kontrollü hasar, onarım mekanizmalarını, yani elastin ve kollajen sentezini arttırıp sıkılığı sağlar. Cildi sıkılaştırmaya, şekle sokmaya ve selülitlerden korunmaya yardımcı olur. bu kombine tedavi, yağ hücrelerinin küçülmesini ve azalmasını sağlar. Vücut bölgesinde çapta küçülme ve cilt yüzeyinde daha iyi bir görünüm elde edilir. 

VShape, odaklı ultrasound teknolojisi, radyofrekansın yararlı etkilerinin birleştirilmesiyle oluşturulmuş olan yöntem. Ciddi karaciğer ve böbrek hastaları ile hamileler dışında herkese uygulanabiliyor. Cihazdaki ses dalgaları uygulama yapılacak bölgeler hedeflenerek cilt altındaki yağ hücre zarlarına odaklanıyor. Hedeflenen bölgede cihazın başlığı gezdirilirken oluşan güçlü titreşim, yağ hücrelerini parçalıyor. VShape, ortalama 60-90 dakika süren uygulama sonrasında, karın, bel veya kalça gibi bölgelerde yaklaşık 2-3 santimlik incelme sağlarken, vücudu şekillendiriyor.  7-10 gün arasında değişen aralıklarla yapılan 4-6 seanslık işlemler önerilir. 

VShape ile ilişkili diğer konular

Cilt Gençleştirme Yöntemleri Nelerdir?

Cerrahi müdahale olmadan cildinizdeki sıkılık kaybından hızlı ve acısız kurtulmak için başvurabileceğiniz yöntemler VShape ve ClearlLift lazer. VShape, yüze genç görünüm veren "V" şeklini yeniden yaratmak konusunda kullandığımız bir sistem. Cer...
Devamını Oku

VShape Selülit Tedavisi ve Bölgesel Zayıflama

VShape, yağ ve selülit azalmasında, vücuttaki yağ hücrelerini hedef alan, parçalayan ve dışarı atılmasını sağlayan soğuk ultrason ve radyo frekans teknolojilerini bir araya getirmektedir.
Devamını Oku

VShape ile Boyun Ve Gıdı Tedavisi

Geçen yılların bedenimizde yarattığı problemlerden biri de gıdı ve boyun bölgesindeki sarkma ve kırışmalardır. Elbette herkes boyun ve çene bölgesinde sarkma ve gevşeme sorunları yaşamadan güzel yaş almak ister.
Devamını Oku

VShape ile Ameliyatsız Yüz Şekillendirme

Otuzlu yaşlardan itibaren cildin kendini yenileme süreci yavaşlamaya başlar. Cilt eskisine oranla daha kurudur. Göz çevresinde çizgiler belirmeye başlar. Takip eden yıllarda farkedersiniz ki cildiniz sıkılığını da kaybetmeye başlamıştır
Devamını Oku

VShape Bölgesel İncelme ve Vücut Şekillendirme

VShape bölgesel yağlanmaya karşı bir vücut şekillendirme sistemidir. VShape uygulaması bölgesel incelme ve selülit tedavisi dışında vücutta sarkma ve gevşekliklerin giderilmesi tedavilerinde de kullanılıyor.
Devamını Oku