InMode, Selülit Tedavisi

Selüliti Azaltıp Vücudunu Yeniden Biçimlendirir

Yaza; ince, sıkı ve hatları belirgin bir vücutla girmeye mi çalışıyorsunuz? Bir türlü uyamadığınız diyetler de hedefinize ulaşmaya yardımcı olmuyor, işinizden ve trafikten kalan zamanları ancak dinlenmek ve kendinize gelmek için harcıyorsanız; endişe etmenize gerek yok. Kliniğimizde, sizin için doğru tedavileri sunabiliriz.

  • İstirahat süresi olmayan,
  • Uygun maliyetli
  • Cerrahi olmayan
  • Hemen sonuç alınabilecek


Bu dört koşulu ve daha fazlasını da sağlayabilecek bir tedavi Body FX. Body FX, selülitin çirkin görünümünü azaltarak vücut kontürünüzü düzelten uzun süreli etkili, invaziv olmayan bir tedavidir. Body FX, karın ve bel çevresindeki yağlardan kurtulmak için mükemmel bir çözümdür.

Body FX; radyofrekans, derin doku ısıtma, negatif basınçlı vakum teknolojisi gibi yöntemleri birleştiren bir sistem. Radyofrekans enerjisi, cilt ve cilt altındaki yağ dokusuna ısı yayarak, dokuların büzülmesini sağlar. Vücudunuzu biçimlendirmek ve hatlarını belirginleştirmek için, vakum ve kontrollü enerji titreşimleri, senkronize şekilde çalışır.

Biçimli Vücudunuza Hayran Kalacaksınız

Sırt, kollar, karın, bel çevresi, kalça, basenlerde uygulanabilir. Özellikle selülitlerin tedavisinde çarpıcı sonuçları vardır. İşlem sırasında ağrı hissi minimaldir bu nedenle istirahat gerektirmez. İşlem 30-40 dakika kadar sürer. Sonuçlar hızlı ve uzun ömürlüdür. Body FX tedavilerini ortalama 6 seans aralıkları birer hafta olacak şekilde planlıyoruz.

Selüliti Azaltıp Vücudunu Yeniden Biçimlendirir

Önemli miktarda kilo kaybı yaşadıysanız, mevcut kilonuz stabilse, yıllardır bir türlü kurtulamadığınız selülitlerden şikayetçiyseniz ve herhangi bir sağlık probleminiz yoksa Body FX sizin için uygun olabilir. Yine de kesin kararı, kliniğimizde gerçekleştireceğimiz konsültasyon sonrasında vermek en doğrusudur.

Sistemin bünyesinde,  Forma gibi ek vücut şekillendirme türleri de bulunuyor. . Yanı sıra dizkapağı ve kol altındaki yağ birikintilerini de tedavi edebilmektedir. Forma ise, bir başka radyofrekans enerjili vücut şekillendirme yöntemi…Forma,  yüz ve boyun bölgesini de sıkılaştırmak için kullanılır. Yaygın olarak; alın, kaz ayakları, üst göz kapakları, alt göz kapakları, nazolabial kıvrımlar, çene ve boyunda kullanılır. Vücutta ise en sık kollar, karın bölgesi olmak üzere, bölgesel fazlalık şkayetinizin olduğu diğer alanlarda da Forma’dan faydalanabiliyoruz.

Vücut ve Akıl Sağlığı Arasındaki İlişkiye Dair Bir Çalışma

Body FX’in saydığımız faydaları ve vücut şekillendirmesinde pozitif fiziksel sonuçlarına ek olarak, psikolojik olarak bazı avantajlar da sağladığını biliyor muydunuz?

Amerika’da bir doktor vücut şekillendirme hizmeti alan 43 hastasından oluşan bir çalışmasında, katılımcıların yarısından fazlasının; iş performansında, sosyal yaşamlarında, cinsel aktivitelerinde yani genel olarak psikososyal durumları ve yaşam kalitelerinde iyileşme sağladıklarını gözlemlediği bir rapor yayınlamıştır.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir