Cilt Gençleştirme, InMode

Daha Pürüzsüz ve Parlak Bir Cilde “Merhaba” Deyin

Bilim: “Cildin sıkılığını, hacmini ve nemini yaşla birlikte kaybederiz” diyor. Ayrıca bilim “bunu değiştirebiliriz” de diyor!

Yüzünüz, zayıf ve çökük görünüyorsa, bu muhtemelen düşük seviyelerde bulunan hyalüronik asit nedeniyledir. (Hyalüronik asit; vücudunuzun hücreleri arasında doğal olarak bulunan ve cildinize sıkı ve genç bir görünüm veren bir maddedir.) Yaşlandıkça hücrelerin arasında bulunan bu madde azalır, kırışıklıklar ve ince çizgiler oluşur. Ancak, uygulayabileceğimiz bazı methodlar ile,  cildinizin yenilenmesi; daha sıkı, dolgun ve daha genç kalması sağlanabilmektedir.

Kendinize Güven Aşılamaya Ne Dersiniz?

Genç ve sağlıklı görünen bir cildin sırrı nedir? Pürüzsüz bir doku ve parlak bir cilt tonu sadece yüzeyin görünümüdür. Ancak cildinizin volumü de cildin üst yüzeyi kadar önemlidir ve bir bütün olarak cildin görünümünde önemli bir fark yaratır. Bu yüzden cildin alt katmanlarında kollajen üretiminin artırılmasını sağlayacak bir takım işlemlere başvurmak önem kazanır. İşte Fractora, tüm bu taleplerinize cevap verebilen bir sistemdir.

InMode tarafından üretilen Fractora, invaziv olmayan ve düşük maliyetli tedaviler arasında, yaşlanmanın etkilerini yavaşlatan, rekor kırmış ve etkisi kanıtlanmış bir teknolojiye sahiptir. Fractora, radyofrekans enerjisinin kullanılmasıyla cildin genel tonunu ve yapısını iyileştirmek için kollajen üretimini uyarır. Kırışıklıkları azaltmak ve yara izlerini, kan damarlarını ve/veya kızarıklığı gidermek için kullanılır. Fractora, her hastanın kendine has cilt sorunlarına cevap vermek için, bu sorunlu bölgeleri hedefleyebilecek şekilde özelleştirilebilen bir sistem avantajına sahiptir.

Fractora’nın Faydaları İhtiyacınız Olan Şey Mi?

Fractora’nın son yıllarda popülaritesinin artmasının pek çok nedeni var. Fractora, cilt gençleştirmede sonuçları çok hızlı sağlaması ve istirahat süresi gerektirmemesi gibi çok çeşitli avantajlar sunar. Fractora ile hastalar, sosyal hayatlarında kendilerini daha güvende hissetmelerini sağlayan, parlak bir cilt ışıltısı elde edebilmektedirler.

Fractora İçin Uygun Bir Aday Mısınız?

Fractora, yüzde ve vücudun hemen hemen her yerindeki sivilce izleri, kızarıklıklar, kırışıklıklar ve diğer cilt kusurları için invazif olmayan bir tedavi arayan herkes için doğru bir seçenektir. Bu tedavi bütün cilt tipleri için uygundur. Fractora uygulamasından önce, hastalarımızın iyi bir sağlık durumunda olması gerekmekte. Bunun yanı sıra, makul seviyede bir beklenti içinde olmaları gerektiğini hatırlatıyoruz. Fractora çok derindeki dokulara kadar etki etmediğinden, sarkmanın çok yüksek oranda olduğu hastalara; hacim kaybını da giderebilmek için ameliyatsız yüz ve boyun germe seçenekleri için yararlandığımız diğer sistemleri önerebiliyoruz.

Fractora Nasıl Çalışıyor?

Fractora, bir grup mikroskobik iğneler içeren taşınabilir bir cihadır. Bu cihaz ciltte küçük delikler oluşturur ve cildin alt katmanlarını ısıtır ve radyofrekans enerjisi ile vücutta kollajen oluşumunu tetikler. Fractora tedavisinden sonra cilt daha da sıkılaşır ve var olan kırışıklıklar azalır. Bunun yanı sıra, cihaz, cilt altındaki dokularda iyileşmeyi teşvik ettiği için; yüz ve boyun bölgesindeki renk farklılıklarını, kırmızı lekeleri ve yara izlerini de azaltır.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir