VShape AccentUltra II Vücut Şekillendirme

VShape Accent Ultra fazla vücut yağlarını azaltmayı ve daha şekilli dış hatlar(kontür) vermeyi amaçlayan non-invaziv bir uygulamadır. Ultrason ve radyofrekans enerjilerinin kombinasyonu ile yağ depolarına saldırır ve selülit görünümünü azaltır. Böylelikle daha sıkı ve gergin bir vücut yaratır. Yenilikçi iki modlu uygulaması sayesinde FDA (Amerikan Gıda ve İlaç İdaresi) onayını almıştır.

Nasıl Çalışır?

VShape Accent Ultra ultrason ve radyofrekans enerjilerini birleştirerek fazla yağları yok eder.İlk aşamada tedavi yapılacak bölgenin ısıtılması için bir dizi sıcak ultrason dalgaları gönderilir ve bunu yağ hücrelerini ortadan kaldırmak amacıyla gönderilen soğuk dalgalar takip eder. İkinci aşamada ise yağ hücrelerinin büzüşmesini tamamlamak, tedavi yapılan bölgenin kurutulması, istenilmeyen atık maddelerden kurtulmak ve cilt sıkılaşmasının sağlanması amacıyla radyofrekans enerjisi kullanılır. İçinde barındırdığı yüksek teknoloji sayesinde Accent Ultra tüm prosedür boyunca yalnızca yağ hücrelerinin zarlarına odaklanması için tasarlanmıştır. Bu nedenle civardaki cilt dokularına, sinirlere ve damarlara hiçbir tehlike oluşturmamaktadır.

Bir seansı genellikle 45 dakika ila 1.5 saat arasında tamamlanmaktadır. İyileşme süresi gerektirmediği için hasta hemen günlük aktivitelerine dönebilir.

Avantajları:

-Cerrahi değildir ve non-invaziv bir metoddur.

-İki aşamalı bir prosedür

-Acısız tedavi

-Genel veya lokal anesteziye gerek duyulmamaktadır

-Etkili cilt sıkılaşması ve vücut kontürü

-İyileşme süreci yoktur.

-Minimal derecede yan etki oluşturma riski

Sonuçlar:

VShape Accent Ultra'nın verebileceği sonuçlar; yağın ortadan kaldırılması, yüz ve vücut kontürü, vücudun yeniden şekillendirilmesi, sarkmış cildin sıkılaşması ve selülit görünümünün azalmasıdır. Bu sonuçlara ulaşılabilmesi için hastaların birden çok tedavi görmesi gerekmektedir. Seans sayısı kişinin istediği sonuçlara ve özel ihtiyaçlarına göre değişiklik göstermektedir. Genellikle gözle görülür sonuçlar için toplamda 4 ila 6 seans gerekmektedir.

Tedavi Edilebilecek Bölgeler

Karın ve bel, kollar, uyluklar, kalça, yüz ve boyun

Teaviye Uygunluk Kriterleri

-Gerçekçi beklentiler içinde olan ve motive hastalar

-Vücut kitle endeksi 30 kg/m2 altında olan hastalar

-Lokalize yağ depoları (bölgesel yağ fazlalıkları) 

Tedavinin Uygun Olmadığı Durumlar

-Kanser veya kanser geçmişi

-Sedef hastalığı

-Hamilelik

-Tromboflebit

-Kalp pili

-Tedavi gören bölgede büyük metal protez implant

-Otoimmün hastalık veya otoimmün hastalık geçmişi 

VShape ile ilişkili diğer konular

Cilt Gençleştirme Yöntemleri Nelerdir?

Cerrahi müdahale olmadan cildinizdeki sıkılık kaybından hızlı ve acısız kurtulmak için başvurabileceğiniz yöntemler VShape ve ClearlLift lazer. VShape, yüze genç görünüm veren "V" şeklini yeniden yaratmak konusunda kullandığımız bir sistem. Cer...
Devamını Oku

VShape Selülit Tedavisi ve Bölgesel Zayıflama

VShape, yağ ve selülit azalmasında, vücuttaki yağ hücrelerini hedef alan, parçalayan ve dışarı atılmasını sağlayan soğuk ultrason ve radyo frekans teknolojilerini bir araya getirmektedir.
Devamını Oku

VShape ile Boyun Ve Gıdı Tedavisi

Geçen yılların bedenimizde yarattığı problemlerden biri de gıdı ve boyun bölgesindeki sarkma ve kırışmalardır. Elbette herkes boyun ve çene bölgesinde sarkma ve gevşeme sorunları yaşamadan güzel yaş almak ister.
Devamını Oku

VShape ile Ameliyatsız Yüz Şekillendirme

Otuzlu yaşlardan itibaren cildin kendini yenileme süreci yavaşlamaya başlar. Cilt eskisine oranla daha kurudur. Göz çevresinde çizgiler belirmeye başlar. Takip eden yıllarda farkedersiniz ki cildiniz sıkılığını da kaybetmeye başlamıştır
Devamını Oku

VShape Bölgesel İncelme ve Vücut Şekillendirme

VShape bölgesel yağlanmaya karşı bir vücut şekillendirme sistemidir. VShape uygulaması bölgesel incelme ve selülit tedavisi dışında vücutta sarkma ve gevşekliklerin giderilmesi tedavilerinde de kullanılıyor.
Devamını Oku