Cilt Gençleştirme, ClearLift

Cilt Gençleştirmede ClearLift

Cildinizdeki zaman içinde oluşan sarkma ve kırışıklıklar sizi mutsuz ediyor ama cerrahi müdahaleden de çekiniyorsanız, hızlı ve acısız bir şekilde bunlardan kurtulmanın yöntemi ClearLift ile tanışın. ClearLift, şimdiden Hollyvvood’da bir hit. Çünkü lazer teknolojileri, ışığı birçok parçaya ayırarak, cildin derinliklerinde yeniden yapılanma sağlıyor. Cilt, yüzeyde hasar olmaksızın, kızarıklık veya tedavi izi kalmadan alt tabakalarından yenileniyor. Lazer tedavilerinin cilt gençleştirmede ve yenilemedeki sonuçlarının başarılı olmasına rağmen, iyileşme sürecinin acılı ve uzun olması, sosyal ve iş hayatından uzaklaşmak istemeyenler için bir dezavantaj. Günümüzde geleneksel lazer tedavilerine alternatif olarak sunulan teknoloji ise, pixel Q-switch lazer olarak bilinen ClearLift. ClearLift’in en büyük avantajı, cilt sarkması, kırışıklık, renk değişimleri gibi yaşlanma belirtilerini tedavi ederken sunduğu konfor ve iyileşme süresi gerektirmemesi. Hızlı ve basit bir çözüm olan lazer facelift (lazerle yüz gerdirme) tedavisi sadece 20 dakika içinde uygulanabilen ve sonuçları her seans sonrasında belirgin olarak gözlenebilen bir uygulama.

ClearLift lazeri, geleneksel lazerlerden uygulamarından farklı olarak, cildin altındaki gevşemiş olan bağ dokunun daha derin katmanlarında, mikro-ablatif bölgeler oluşturarak genç ve sağlıklı kolajen üretimini tetikliyor ve bu sayede cilt yüzeyinde tedavi izi bırakmıyor. ClearLift, cilt rengini ve dokusu iyileştiren, kırışıklık görünümü azaltan, lekelerin rengini açan bir kolajen yenileme tedavisi. Özellikle göz ve dudak çevresi, boyun ile dekolte gibi geleneksel ablatif lazerlerle tedavi edilmek için fazla hassas olan bölgelerde başarılı. Genellikle boyun bölgesi, invaziv veya acı verici cerrahi tedaviler dışında sıkılaştırılması zor bir bölgedir. ClearLift, bu bölgede cerrahiye alternatif olarak kullanılıyor ve başka hiçbir medikal yöntemin başaramayacağı şekilde cildi toparlıyor, kırışıklıkları gideriyor.

• Acısızdır.
• İyileşme süresi gerektirmez.
• Ciltteki sarkmatı gerginleştirir.
• kırışıklıklarla birlikte ince çizgileri girerir.
• Botoks ve dolgu ihtiyacını azaltır.
• Gözeneklerede sıkılaşma sağlar.
• Koyu göz altı morluklarının rengini açar.
• Hamilelik veya doğum kontrol hapı kullanımıyla oluşan ciltteki renk değişimlerininin azaltılmasına tardımcı olur.
• Akne ve belirgin kılcal damarı azaltır.

Sonuçları sürdürebilmek için nelere dikkat edilmeli?
Özenli bir şekilde cilt bakım yapmanızı ve korumanızı öneriyoruz. Bu cilt bakımı, UV ve güneşe ışınlarına fazla derecede maruz kalmaktan kaçınmayı ve yatırımınızın süregelmesi için cilt bakımı cihazlarımızı kullanmayı da içeriyor. Güneş altında kaldığınızda kullanacağınız günlük nemlendirici ve güneş koruyucuları, yeni hasarların oluşmasını engelleyecektir. Bilinçli yapılan cilt bakımı, cilt yenilenmenizin ve kolajen değişikliğinizin etkilerini uzatacak, böylelikle kademeli tedavinizin yararlarını maksimuma çıkaracak ve bakım seanslarınızın arasındaki süreyi uzatacaktır. Çoğu hastalar için tedaviden 12 ay sonra uygulanan rötuş tedavisi sağlıklı bir parıltının devam etmesini sağlıyor.

ClearLift tedavisi ne kadar sürüyor?
Her bölge için genellikle 20 dakika kadar sürer.

ClearLift güvenli midir?
ClearLift, cerrahi işlem ve enjeksiyon içermeyen güvenli ve etkili bir tedavidir. “Öğle arası lifting” uygulaması olan lazer facelift, iyileşme süresi gerektirmez; böylece günlük aktivitelere devam edilebilir. Daha önemlisi, uygulamanın hemen sonrasında kimse bir şey yaptırdığınızı fark edemeyecektir.

Peki ClearLift sonrası?
ClearLift yaşlanmamı bazı belirtilerini tersine çeviriyor olsa dahi, yaşlanmayı durduramayız. Dört-altı seans ClearLift tedavisi sonrası alınan sonuçlar, kolajen yenilendikçe gelişmeye devam eder. Başlangıç noktanıza ve tedavi sonrası yaşam tarzınıza bağlı olarak, yeni görünümünüzü aylarca veya daha fazla koruyabilirsiniz.

ClearLift için uygun bir aday mıyım?
Yaş sınırlaması olmaksızın, cildinde yaşlanma belirtileri veya güneş hasarı gösteren her cilt tipi Clearlift için uygun bir adaydır. Cerrahi işlem içermeyen, her yönden bir yüz gençleşmesi istiyorsanız laser facelift sizin için ideal olabilir.

ClearLift tedavisi nasıl etki ediyor?
Pixel Q-switch lazer, ışık enerjisini dermişin derinlerini hedef almış birçok bölmeye ayırıyor. Verdiği “hasar”, sıkılaşma ve gerilme etkisi için daha sonra derin seviyede kolajen üretimini teşvik ediyor; aynı zamanda ince çizgileri ve pigmente cilt görünümünü iyileştiriyor.

ClearLift her cilt tipinde kullanılabilir mi?
Evet, ClearLift mevsim sınırlaması olmaksızın, yılın herhangi bir zamanında ve her cilt tipinde kullanılabilir.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir