Ameliyatsız Yüz Germe, Boyun ve Dekolte, Cilt Gençleştirme, ClearLift, Kırışıklık Tedavisi

ClearLift Lazer Tedavisi

ClearLift lazer, yüz germede, cilt yapılandırılmasında alışıla gelmiş işlemlere alternatif bir tedavidir. Ciltteki kırışıklıklar ve çizgilerde; özellikle de göz çevresi, ağız ve dudak çevresi, boyun-dekolte gibi yerlerde uygulanır.

ClearLift lazer nasıldır?

ClearLift lazer, yüzeydeki epidermise kontrollü onarımı sağlar. Cildin altındaki katmanları hareketlendirmek için cildin 3 mm. altına ısı ile ulaşmaktadır. İşlem öncesinde bölgeyi uyuşturmak gerekmez. ClearLift onarımı 3-5 uygulama ile sonuçlanır. Seanslar genelde 7-10 günde bir yapılır.

ClearLift’in diğer onarıcı lazer uygulamalarından farkı nedir?

Bilinen onarıcı lazer tedavilerinde bir iyileşme sürecinden geçilir. ClearLift lazer uygulaması sonrası aynı gün hastalar işlerinin başına dönebilirler. Onarıcı lazer tedavisi görenlerin yüzlerinde 2-3 gün boyunca kızarıklık ve yanma olabilir.  ClearLift™ hastalarında uygulamadan hemen sonra pembelik oluşabilir ve 30 dakika içinde gözden kaybolur.

ClearLift neleri tedavi eder?

Clearlift lazer, ciltteki çizgi ve kırışıklıkları, ince kılcal damarlar ve kızarıklıkları, büyümüş gözenekleri azaltarak derinin yapısını iyileştirmektedir. Ayrıca ağız ve göz çevresindeki derinin gerilmesine, boyun ve dekolte kırışıklıklarının azaltılmasında yardımcıdır ki bu bölgeler, genelde geleneksel lazer tedavilerinde en hassas ve yara izi oluşmasına eğilimli bölgelerdir.

Kaç uygulama yapmak gerekir?

ClearLift™ ile sonuç almak için 3-5 uygulama yeterlidir. Uygulamalar 7-10 günde bir yapılabilir. 

ClearLift™ ile hangi cilt tiplerine uygulama yapılabilir?

Q-Switched laser modülü ile bir çok cilt tipine hatta bronz tene bile, uygulanabilir. 

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir