ClearLift Lazer Tedavisi

ClearLift lazer, yüz germede, cilt yapılandırılmasında alışıla gelmiş işlemlere alternatif bir tedavidir. Ciltteki kırışıklıklar ve çizgilerde; özellikle de göz çevresi, ağız ve dudak çevresi, boyun-dekolte gibi yerlerde uygulanır.

ClearLift lazer nasıldır?

ClearLift lazer, yüzeydeki epidermise kontrollü onarımı sağlar. Cildin altındaki katmanları hareketlendirmek için cildin 3 mm. altına ısı ile ulaşmaktadır. İşlem öncesinde bölgeyi uyuşturmak gerekmez. ClearLift onarımı 3-5 uygulama ile sonuçlanır. Seanslar genelde 7-10 günde bir yapılır.

ClearLift'in diğer onarıcı lazer uygulamalarından farkı nedir?

Bilinen onarıcı lazer tedavilerinde bir iyileşme sürecinden geçilir. ClearLift lazer uygulaması sonrası aynı gün hastalar işlerinin başına dönebilirler. Onarıcı lazer tedavisi görenlerin yüzlerinde 2-3 gün boyunca kızarıklık ve yanma olabilir.  ClearLift™ hastalarında uygulamadan hemen sonra pembelik oluşabilir ve 30 dakika içinde gözden kaybolur.

ClearLift neleri tedavi eder?

Clearlift lazer, ciltteki çizgi ve kırışıklıkları, ince kılcal damarlar ve kızarıklıkları, büyümüş gözenekleri azaltarak derinin yapısını iyileştirmektedir. Ayrıca ağız ve göz çevresindeki derinin gerilmesine, boyun ve dekolte kırışıklıklarının azaltılmasında yardımcıdır ki bu bölgeler, genelde geleneksel lazer tedavilerinde en hassas ve yara izi oluşmasına eğilimli bölgelerdir.

Kaç uygulama yapmak gerekir?

ClearLift™ ile sonuç almak için 3-5 uygulama yeterlidir. Uygulamalar 7-10 günde bir yapılabilir. 

ClearLift™ ile hangi cilt tiplerine uygulama yapılabilir?

Q-Switched laser modülü ile bir çok cilt tipine hatta bronz tene bile, uygulanabilir. 

ClearLift ile ilişkili diğer konular

Scarlet S ile Gelen Cilt Güzelliği

Cilt tonunu eşitlemeye ve ince kırışıklıkların oluşumunu azaltmaya yardımcı iki yeni yöntem, genç ve ışıl ışıl bir cilt vadediyor. Scarlet s ve ClearLift'i Doktor Buket Yıldırım anlatıyor.
Devamını Oku

Cilt Gençleştirmede ClearLift

Cildinizdeki zaman içinde oluşan sarkma ve kırışıklıklar sizi mutsuz ediyor ama cerrahi müdahaleden de çekiniyorsanız, hızlı ve acısız bir şekilde bunlardan kurtulmanın yöntemi ClearLift ile tanışın.
Devamını Oku

Cilt Gençleştirme Yöntemleri Nelerdir?

Cerrahi müdahale olmadan cildinizdeki sıkılık kaybından hızlı ve acısız kurtulmak için başvurabileceğiniz yöntemler VShape ve ClearlLift lazer. VShape, yüze genç görünüm veren "V" şeklini yeniden yaratmak konusunda kullandığımız bir sistem. Cer...
Devamını Oku

Lazerle Cilt Gençleştirmede ClearLift

Clearlift, küçük çizgilerin ve kırışıklıkların, büyümüş gözeneklerle izlerin ve lekelerin görünümünü azaltarak, derinin yapisini iyileştirmeye yardimci oluyor. Cildinizdeki sarkma ve kırışıklıklar sizi mutsuz ediyor ama cerrahi müdahaleden de çekiniyorsan...
Devamını Oku