Kırışıklık Tedavisi

HARMONYCA : Doğal Güzelliği Yeniden Tanımla

Doğal yaşlanma süreciyle birlikte, ciltteki elastikiyet kaybı ve hacim azalması, pek çok kişinin estetik endişelerini tetikleyebilir. Juvederm’in de sahibi olan Allergan firmasına ait, HArmonyCa dolgu, hyaluronik asit (HA) ve kalsiyum hidroksiapatit (CaHa) adlı iki güçlü bileşeni bir araya getirerek yeni kollajen üretimi ile hem anında kaldırma hem de uzun süreli sonuçlar sunar. 

HArmonyCa’nın özel formülü, homojen bir dağılım sağlayarak doğal bir görünüm elde etmeyi hedefler. Bu sayede uygulanan bölgelerde estetik bir uyum yakalanır ve kişinin doğal güzellikleri ön plana çıkar.

HArmonyCa, hyaluronik asidin benzersiz avantajlarından güç alır. Böylece, cildin nem dengesini korurken aynı zamanda hacim kazanmasına yardımcı olur. HArmonyCa dolgu, hyaluronik asidin bu özelliklerini kullanarak yüz hatlarını belirginleştirmek, cilde gençlik ve tazelik katmak amacıyla özel bir formülasyona sahiptir. 

Harmonyca kimler için uygundur?

  • Cildinde elastikiyet kaybı yaşayan, çene hattında dalgalanma fark eden hastalar.
  • Daha önce hiç dolgu yaptırmamış, yüzünde lifting etkisi isteyen ancak dolgudan çekinen hastalar.
  • Cildinde elastikiyet kaybının yeni başladığı ancak belirgin bir hacim kaybının olmadığı hastalar.
  • Dolguyla hacim kaybının önceden tedavi edildiği ancak cilt elastikiyetinde artış sağlanması ihtiyacı devam eden hastalar.
  • Gülümsemekle akordeon çizgileri belirginleşen kişiler
  • Elmacık kemiği altında (subzygomatik alan) çöküklüğü olan hastalar
  • Maraton koşucuları, krosfitçiler gibi ağır spor yapan ve buna bağlı olarak cilt altı yağ dokusunun kaybolduğu hastalar.

Uygulama Alanları

HArmonyCa dolgu, nazolabial çizgiler, dudak kontürü, elmacık kemikleri ve çene hattı gibi yüzün çeşitli bölgelerine uygulanabilir. Uygulama, kişinin estetik hedeflerine göre özel olarak planlanır.

 Hızlı ve Etkili

HArmonyCa dolgu uygulaması, kısa sürede etkili sonuçlar elde etmenizi sağlar. Anında gençleşme ve tazelik hissiyle, günlük yaşantınıza hızlı bir şekilde geri dönebilirsiniz.

HArmonyCa Dolgu, hızlı sonuçları, uzun süreli etkileri ve minimal iyileşme süreci ile dikkat çekmektedir. Doğal ve harmonik bir güzellik arayışındaysanız, HArmonyCa Dolgu size genç ve taze bir görünüm kazandırmak için ideal bir tercih olabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir