Yaz Gelmeden HydraFacial‘ı Denemek İçin 4 Neden

HydraFacial, ağrısız ve istirahat süresi olmayan bir buluş. Daha tazelenmiş ve gençleşmiş hissetmek istiyorsanız, bu tedavi sizin için ideal bir çözüm olabilir.

Lazer içermeyen cilt yenileyici, HydraFacial MD cildi yeniden canlandırırken, aynı zamanda temizler, ölü deriyi yok ederek, canlı deride antioksidan koruma sağlar ve cildi nemlendirir.

Sonuç: Daha az kızarıklık, şişlik olmadan, istirahatsiz, daha güzel bir cilt. Tedavi; yatıştırıcı, nemlendiricidir. Invaziv ve tahriş edici değildir.

HydraFacial tedavisi tüm cilt tipleri için uygundur. En hassas ciltler bile HydraFacial tedavisini kolayca tolere eder. İşlem yaklaşık 30-45 dakika sürer.

Bu yeni tedaviyi henüz duymamış olanlar için HydraFacial'ı denemek için en iyi dört nedeni sizinle paylaşmak istiyoruz.

Kişiye Özeldir

Tedavinin adının ilk kısmı cilde verdiği hidrasyondan gelir. Cildin yaşlı veya ölü hücrelerini pul pul dökmek için, HydraFacial, kontrollü serum darbeleri kullanır. Her tedavi sırasında, serumlar, ilgili cilt tipine göre ihtiyaç duyulan özel tedaviyi sunacak şekilde özelleştirebilir. Kuru cilt, nemlendirici serumlarla nemlendirilirken; yağlı cilt, derinlemesine temizlenir.

Kısa Sürer

Yaklaşık 30 -45 dakika süren HydraFacial tedavisi ile, yoğun bir iş gününde öğle arasında cilt bakımı yaptırmak isterseniz, bittikten sonra öğle yemeği için hala zaman kalmış oluyor. HydraFacial tedavisinden sonra cilt yüzeyinde herhangi bir tahriş oluşmadığı için istirahat gerektirmez. Tedaviden sonra cildiniz biraz pembemsi görünebilir. Ancak bu sadece bir saat kadar sürer. İş yerinden izin almaya ve evde dinlenmeye gerek yok. Sonuçları hızlı ve memnuniyet verici. İşlem sonrasında makyaj yapıp ofise geri dönebilirsiniz.

Ufak Cilt Sorunlarını İlerlemeden Giderir

İnce çizgiler, cilt tonu farklılığı ve tıkanmış gözenekler genellikle ihmal edilir. Ancak Hydrafacial ile bu tip ufak cilt problemleri de tedavi edilebilmektedir. Peeling sağlıklı ciltler için esastır, ancak aşırı sert ovalama tahrişe neden olup, Roza ve akne gibi cilt problemlerini daha da kötüleştirebilir. Uygun sertliği yakalamak uzmanlık gerektirir.

Bıraktığı His Harikadır

Tedaviden sonra cildiniz yumuşacık olur ve pürüzsüzleşir. Cilt görünümünü iyileştirmesinin yanı sıra, cildinizde belirgin bir ferahlık da hissedersiniz.

Diğer cilt yenileme tedavilerinden farklı olarak, HydraFacial ile cildinizde ilk seanstan itibaren iyileşmeler gözlenmeye başlayacaksınız. İki haftalık aralıklarla 4-6 seans gerçekleştirilen bir kür idealdir. Sonucun korunması için ayda bir tek seans yapılması önerilir.

HydraFacial ile ilişkili diğer konular

Kendine İyi Bak, Güzel Görün

Dünyada, her 15 saniyede bir Hydrafacial cilt bakım tedavisi yapılıyor. Evet yanlış duymadınız! Matematik hesabı yaparak boşuna zaman kaybetmeyin. Çünkü bu, sadece geçen yıl için yaklaşık 2 milyon kadar Hydrafacial tedavisi demek oluyor. Bu sayı aynı yılı...
Devamını Oku

Yeni Nesil Cilt Bakımı Tedavileri

Yaşlanma etkilerini karşı cildin direncini artırmak, var olan ton farklılıkları, lekeler, ince çizgiler ve cansız, mat görünüm gibi problemleri hafifletmek için yeni nesil cilt bakım sistemlerinden destek alabilirsiniz.
Devamını Oku

Erkek Cilt Bakımı

Erkeklerde, sağlıklı bir görüntüsü için atılacak ilk adım temiz ve bakımlı bir cilt. Hydrafacial cilt temizliğinin yanı sıra, lekelenme ve yüzeysel kırışıklıklar için de faydalı bir uygulama.
Devamını Oku

Profesyonel Cilt Bakımı HydraFacial

Hava kirliliği, ilerleyen yaş, stres gibi bir çok faktörden kaynaklı olarak cildimizin eski canlılığını yitirebiliyoruz. Bu aşamada yüz için canlandırıcı bakım ve uygulamalar devreye giriyor.
Devamını Oku

HydraFacial Nedir?

Mevsim değişikliği nedeniyle, cildimiz yorgun, sivilceleniyor ve nemini kaybediyor. Onu derinlemesine temizleyip, doğal bir ışıltı kazandıracak ve canlı gösterecek bir yönteme ihtiyaç var.
Devamını Oku