Cilt Bakımı, HydraFacial

Erkek Cilt Bakımı

Erkeklerde , sağlıklı bir görüntüsü için atılacak ilk adım temiz ve bakımlı bir cilt. Hydrafacial cilt temizliğinin yanı sıra, lekelenme ve yüzeysel kırışıklıklar için de faydalı bir uygulama.

Hydrafacial nedir?
Hemen herkesin cildi için yaptırabileceği Hydrafacial uygulaması, zamanla yıpranan, sağlığını yitiren cildin kaybettiği formunu, eksilen nemini, vitamin, gerekli olan mineralleri sağlayan, derinlemesine cildi temizleyen ve toksinlerden arındıran bir sistemdir. Cildinizin problemlerini tedavi ederken aynı zamanda sağlığını da geri kazanıyorsunuz. Bu şekilde daha dayanıklı, esnek ve daha sağlıklı bir cilde sahip olunması sağlanıyor. Hydrafacial MD ilk uygulamasından itibaren, cilt yüzeğindeki yağı azaltmaya ve siyah noktalardan arındırmaya başlıyor. Önerilen, dört-altı seans uygulanması… En hassas ciltlerde bile güvenle yapılabilen bir işlem. Hydrafacial işlemi ince çizgilerin, güneş lekelerinin ve ciltteki aşırı yağlanmanın azalmasını sağlıyor. Ayrıca akne tedavisinde de etkin olarak kullandığımız bir uygulama.

Kimler yaptırabiliyor?
Cildinin cansız ve sağlıksız görüntüsünden, yüzeyel kırışıklıklarından, geniş gözeneklerden, mat görüntüden şikâyet edenler ve aşırı yağlanma problemleri olanlar için Hydrafacial uygun bir seçenek.

Uygulama süresi ne kadar?
Uygulaması 30 dakika süren cilt bakımı işlemi hydrafacial konforlu ve acısız bir uygulamadır. Cilde hasar vermeden sağlığını geri kazandırarak, iyileşme ve gençleşme etkisi sağlayan bir anti-aging sitemi. Yapılan bilimsel çalışmalar da gösteriyor ki, diğer birçok uygulamaya göre etkinliği üst safhalarda.

Uygulama sonrası?
Uygulama profesyonel bir bakım olduğu için anında etkisini göster. Neme doyurulan ve kuvvetli anti-oksidanlar tarafından toksinlerinden arındırılan cilt, anında ışıldamaya başlar. Vakum teknolojisiyle sayesinde ciltteki siyah nokta ve ölü deriyi güçlü bir şekilde temizleniyor, gözeneklerin içlerindeki fazla sebum çekilerek alınıyor ve arkada bulunan atık haznesinde depolanıyor. Hazneye baktığımızda ciltteki ölü doku ve kiri anında görebiliniyor. Uygulama sonrasında hemen kişi normal sosyal yaşamlarına geri dönebiliyor çünkü cilde herhangi bir hasar vermemiş oluyor. Hatta ciltteki ışıltı anında fark ediliyor.

İşlemin etkisi ne kadar sürüyor?
Cilt analizi yapıldıktan sonra, cilt tipini göre dört ila altı seans arasında uygulanıyor. Yılda iki kez bu serinin tekrarlanması cilt sağlığınız için daha etkin sonuçlar veriyor.

Hangi döneminde uygulanabiliyor?
Yılın 12 ayında da bu işlem yapılabiliyor. Özellikle mevsim geçişlerinde yapılması ve cildi yeni gelecek mevsime hazırlaması büyük bir avantaj. Zira cildi güneşin zararlı etkilerinden koruyor ve lekelerle kırışma riskini azaltıyor. Dolayısıyla bahar ayları cilde yaza hazırlamak amacıyla bu işlem için en uygun dönemlerdir.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir