Thermage CPT, Vücut Şekillendirme

Thermage Cpt Vücut Uygulaması

Eskiden sahip olduğunuz genç vücudunuzu geri alın! Thermage® uygulamaları ameliyat ya da iğne gerektirmeden pürüzsüz, sıkılaşmış ve hatları belirginleşmiş daha genç görünen bir vücuda sahip olmanıza yardımcı olur.

Tek uygulama
Tedavi kısa sürede sonuçlarını göstermeye başlar ve etkinliği artarak on sekiz aya kadar devam eder. İyileşme süresi neredeyse yok denecek kadar az. Uygulamadan sonra hemen normal günlük yaşamınıza dönebilirsiniz.

Her cilt renginde etkili
Lazerlerin aksine Thermage® vücut uygulamaları her cilt türünde ve renginde etkilidir.

Yıl boyunca uygulanabilir
Thermage uygulamasından sonra, lazer işlemlerinde olduğu gibi güneşten korunmanıza gerek yoktur. Thermage işlemini yazın ya da size uygun olan herhangi zaman için planlayabilirsiniz!

S.O.S

1. Ne tür sonuçlar beklemeliyim?
Kolajen sıkılaşması ile birlikte…
Karın, bacak, diz, kalça ve kollarda pürüzsüz bir cilt
Daha sıkı, toparlanmış vücut hatları
Daha pürüzsüz ve kırışıksız dizler
Genel olarak daha kırışıksız bir cilt
Hafiflemiş selülit görünümü

2. Nasıl çalışır?
Yaşlandıkça cildinizdeki kolajen parçalanır ve bu da kırışıklıklara ve cildin sarkmasına neden olur. Thermage daha genç görünen bir cilt için yeni kolajen gelişimini destekler ve mevcut kolajen liflerini canlandırır. Thermage cildin alt katmanlarını güvenli şekilde ısıtan patentli bir radyofrekans (RF) teknolojisi kullanır.

3. Sonuçlar ne kadar sürer?
Tedavinin sonuçları uygulamadan sonra derhal başlar ve iyileşme süreci altı ay kadar sürer. On sekiz ay boyunca etkinliğini korur.

4. Normal faaliyetlerime ne zaman dönebilirim?
Uygulamadan sonra yapılması gereken özel bir işlem yoktur. Hastaların çoğu uygulamadan hemen sonra faaliyetlerine, günlük yaşamlarına geri dönerler.

Düzgünleştirme ve Sıkılaştırma
Karın, dizler, ayaklar, kollar ve eller yaşlanma belirtileri gösterir. Thermage özellikle vücudun bu bölgelerindeki kırışık ve sarkık cildin düzgünleşmesine ve sıkılaşmasına yardımcı olmak için geliştirilmiştir.

Konturlama ve vücut şekillendirme
Pek çok kadın hamilelikten ya da kilo kaybından sonra eski siluetlerini kazanmakta zorlanır. Sarkan ve gevşeyen cilt, kolay kolay toparlanmayabilir. Thermage cildin sıkılaşmasına, pürüzsüzleşmesine ve biçimlenmesine yardımcı olur.

Selülit
Selülit sorunu yaşayan pek çok kadın, yoğun egzersize ve diyete rağmen bu estetik probleme etkin bir çözüm bulamaz. Thermage tek bir uygulamada belirgin selülit çukurlarının iyileşmesine ve cilt dokusunun düzgünleşmesine yardımcı olur.

Daha sıkı, daha pürüzsüz ve daha biçimli bir vücut
Thermage diğer estetik uygulamalarla birlikte de kullanılabilir. IPL ve Thermage kombinasyonu daha sıkı ve pürüzsüz eller için cildin yenilenmesine ve yaşlanma lekelerinin giderilmesine yardımcı olabilir.

Thermage vücut uygulamaları hakkında daha fazla bilgi için
Hiç kimse vücudunun yaşlanmasını istemez. Hepimiz daha sıkı, daha pürüzsüz ve daha biçimli bir vücuda sahip olmak isteriz. Thermage® vücut uygulamasının size uygun olup olmadığını doktorunuzdan öğrenebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir