Ultherapy Uygulaması Kaç Seans Uygulanmalıdır

Ultherapy kaç seans uygulanır ve uygulama ne kadar sürede gerçekleşir?

Dr. Buket Yıldırım cevapladı

Tedavinin uzunluğu diğer bir tabirle seans sayısı, tedavi edilen alana ve bireysel tedavi planınıza bağlı olacaktır. Yüz ve boyun bölgesine yapılması durumunda ortalama 60-90 dakika sürerken, dekolte bölgesine yapılması durumunda işlem yaklaşık 30 dakika sürmektedir.

Hocam iyi günler kaş düşüklüğü için daha önce botoks yaptırmıştım ama pek memnun kalmadım açıkçası.Bu yüzden araştırdım ve ulthera yaptırmaya karar verdim. Ultherapy de diolar.Bu uygulaması kaç seanstır acaba kaç seans uygulanmalıdır?yaş 40.

Dr. Buket Yıldırım cevapladı

Ultrason, yani ses dalgaları ile etki eden Ulthera sistemi yaşlanma belirtilerinde etkili ve gözle görünür sonuçlar yaratabilmekte. Tedaviden sonra hemen sosyal hayatınıza geri dönebilmeniz de en büyük avantajlarından. Tedavi, kaşlardaki düşme, göz çevresindeki kaz ayaklarında ve çene altındaki sarkmalarda da etkili olabilmektedir.Ulthera tek seans yeterli olmaktadır

Boyun gıdı sarkması için ultherapy uygulaması düşünüyorum.Kaç seans uygulanmalıdır ve nasıldır biraz bilgi verrebilir misiniz .??.

Dr. Buket Yıldırım cevapladı

Yüzünüzdeki elastikiyet kaybı, çene altındaki sarkmalarda Ultherapy oldukça pozitif sonuçlar verebilmektedir. Bu tedavi cildin alt katmanını hedef alırken cilt yüzeyine hiç zarar vermiyor. Hastalarım işlemden hemen sonra işlerine, sosyal yaşamlarına geri dönebiliyorlar. Ultherapy tek seanslık bir tedavidir. Uygulamanın hemen ardından toparlanmaya başlayan cilt istenen ideal görünüme 3. ayın sonunda ulaşıyor. Tek bir uygulamanın ardından elde edilen sonuç en az bir sene boyunca muhafaza edilebilmektedir.

Doktorunuza Sorun
  MEDYADA BİZ

  @drbuketyildirim

  BİZİ TAKİP EDİN

  İLETİŞİM

  Açık Olduğumuz Saatler

  9:00am - 19:00pm
  Cumartesi: 16:00pm Pazar: Kapalı

  Adres: Kızılırmak Mahallesi, Ufuk Üniversitesi Caddesi, Next Level Loft Ofis No:4 Kat: 14 Çankaya/Ankara

  Telefon: +90 312 285 75 08

  GSM: +90 532 300 58 25

  WhatsApp: +90 530 282 23 65

  E-Mail: [email protected]

  Sidebar