Kaş Kaldırma ve Yanak Kırışıklığı İçin Ulthera Uygun mu?

Kaş ve yanak için aynı anda Ulthera yaptırmak olabiliyor mu? Nasıl bir sonuç beklemeli?

Dr. Buket Yıldırım cevapladı

Tek bir uygulama ile cildin yenilenme süreci hemen başlar ama tam sonucun ortaya çıkma süreci 90-120 günü bulmaktadır. FDA, 10 hastadan 9’unda yapılan kaş asma çalışmasında gözle görülür lift-up etkisi tespit etmiştir. Bu etki, göz çevresindeki gevşemede ve göz kapağındaki kırışmada azalma etkisi yaratıyor. Orta yüz bölgesine uygulama yapılan kişiler daha sıkı, daha gergin ve daha kaliteli yapıda bir cilde sahip olduklarını ifade ediyorlar. Tek bir uygulamanın ardından elde edilen sonuç, en az 2 ile 3 yıl boyunca muhafaza ediliyor.

ulthera yüze uygulanır mı benim sorunum kaşlarımdaki düşüklükve yanaklarımdaki kırışıklıklar..biraz kaşları kaldırma ve yanaklarda toparlanma için ulthera uygun bir çözüm olur mu?

Dr. Buket Yıldırım cevapladı

Ultherapy teknolojisinin en büyük avantajı tek seansta etkin sonuçlar elde edebilmemiz. Ulthera, odaklanmış ultrason teknolojisinin kullanıldığı ilk ve tek cilt yenileme yöntemidir. Güvenilir teknolojisi sayesinde ciltte tek bir uygulama ile etkili ve memnuniyet verici sonuçlara ulaşmak mümkün olmaktadır. En çok kullanıldığı bölgeler arasında düşük kaşlar gelmektedir. Kaşlardaki düşüklüklerde, ağız köşelerinin aşağı eğimde olmasında, yanaklardaki çizgilerde ve sarkmalarda, gıdı ve boyun bölgesindeki sarkmalarda Ultherapy teknolojisinden faydalanabiliyoruz.

Doktorunuza Sorun
  MEDYADA BİZ

  @drbuketyildirim

  BİZİ TAKİP EDİN

  İLETİŞİM

  Açık Olduğumuz Saatler

  9:00am - 19:00pm
  Cumartesi: 16:00pm Pazar: Kapalı

  Adres: Kızılırmak Mahallesi, Ufuk Üniversitesi Caddesi, Next Level Loft Ofis No:4 Kat: 14 Çankaya/Ankara

  Telefon: +90 312 285 75 08

  GSM: +90 532 300 58 25

  WhatsApp: +90 530 282 23 65

  E-Mail: [email protected]

  Sidebar