Ulthera Kalıcı Mıdır? Etkisi Ne Zaman Geçer ve Ne Sıklıkla Yapılmalıdır?

Ultrasound ile yüz germe işlemi yaptıktan 2-3 ay sonra daha etkili olduğunu söylüyorsunuz peki diğer yöntemlere göre üstünlükleri nelerdir? Etkisi ne zaman geçiyor, ne sıklıkla yaptırmak lazım? Yüzdeki sarkmalar için Ulthera işlemini kaç seans yaptırmak gerekir?

Dr. Buket Yıldırım cevapladı

Ultrera ya da bir başka adıyla Ultherapy, lazer teknolojilerinin çözemediği, sadece cerrahi operasyonlarla başarılabilen yüz germe, boyun ve dekolte estetiği ve kaş kaldırma gibi iyileşme süreci gerektirmeyen ve tek seansta çözüm sunan bir teknoloji. Tüm yüz için 30 dakika süren uygulamanın ardından, kişiler günlük aktivitelerine hemen dönebilir. Ayrıca yöntem, focus ultrason teknolojisinin kullanıldığı tek cilt yenileme yöntemi. Güvenilir teknolojisi sayesinde, ciltte tek bir uygulamayla memnuniyet verici sonuçlara ulaşmak 90-120 gün arasındadır. Tedavinin etkileri kişinin genetik yapısına, yaşam tarzına ve cilt kalitesine göre 2-3 yıla kadar devam eder.

Aynaya baktıgımda artık cildim eskisi gibi görünmüyor.Hoş uzun zamandır şikayetçioldugum bir şey hocam ama artık bir şey yaptırmaya karar verdim ve ultherayı gördüm interntte. Sonuçları kalıcı mıdır etkisi ne zaman geçer ve ne sıklıkla yapılmalıdır?…

Dr. Buket Yıldırım cevapladı

Ultherapy, lazer teknolojilerinin çözemediği, sadece cerrahi operasyonlarla başarılabilen yüz germe operasyonunu enjeksiyonsuz, iyileşme sürecine ihtiyaç duyulmadan, risksiz çözebilen yepyeni bir teknoloji. Uygulamanın hemen ardından hafif bir sıkılaşma ve toparlanma etkisi görülür. Asıl olumlu etki birinci ayda belirginleşmeye başlar ve 3-6. ayın sonunda en üst seviyeye ulaşır. Uygulamanın etkisi en az 1 yıl devam eder.

Doktorunuza Sorun
  MEDYADA BİZ

  @drbuketyildirim

  BİZİ TAKİP EDİN

  İLETİŞİM

  Açık Olduğumuz Saatler

  9:00am - 19:00pm
  Cumartesi: 16:00pm Pazar: Kapalı

  Adres: Kızılırmak Mahallesi, Ufuk Üniversitesi Caddesi, Next Level Loft Ofis No:4 Kat: 14 Çankaya/Ankara

  Telefon: +90 312 285 75 08

  GSM: +90 532 300 58 25

  WhatsApp: +90 530 282 23 65

  E-Mail: [email protected]

  Sidebar