Kimler Ultherapy Yaptırabilir?

Ultherapy yaptırmak için uygun bir aday olduğumu nasıl anlarım?
Dr. Buket Yıldırım
Ultherapy adayları genel olarak otuzlu yaşlarında veya üzerinde, hafif ila orta derecede cilt sarkması belirtilerine sahip kişilerdir. Örnek uygulama alanları; düşük kaşlar, kaz ayakları, çene ve çene çevresi sarkmaları, boyun sarkmalarında ve dekolte bölgesindeki hafif kırışıklardır. Uygulama tüm cilt tipleri ve renkleri için uygundur. Özellikle cerrahi için kendini hazır hissetmeyen veya cerrahi uygulama olmaksızın yüzde toparlanma isteyen hastalar en uygun adaylar. Ayrıca yüz ve boyun germe ameliyatlarından sonra destekleyici bir yöntem olarak da uygulanabilir.
Hocam saygılar sunuyorum.sorumu cvplarsanız sevirnirm. Arkadasım cok açıklamadı ama yüzüne ultherapy yaptırdığını söylemişti kızın suratını daha toparlanmış görünce sordugumda.hangi şikayetlere yapılabilir ultherapy kimler yaptırabilir?
Dr. Buket Yıldırım
Özellikle cerrahi uygulama olmaksızın yüzde toparlanma isteyen hastalar en uygun adaylardır. Ulthera destekleyici bir yöntem olarak uygulanabilir. Göz kapağı torbalanmalarının azaltılması, düşük kaşların kaldırılması, sarkık yanakların toparlanması, yüz ovalinin inceltilmesi, çene altında gıdı olarak bilinen cilt sarkmalarının düzeltilmesi, boyun ve dekolte bölgesindeki gevşeme ve kırışıklıların tedavisinde kullanılabilir.
Merhaba, 26 yaşında olmama rağmen dekolte bölgemdekı kırışıklık var ve arttı, ulterapy kısa sürüyormus ve acısızmış bu yüzden yaptırmak istiyorum. ultherapy benim için uygunmu?kimler yaptırabilir?ücreti ne kadar?
Dr. Buket Yıldırım
Cildinde sarkma ve kırışıklık gözlemleyen özellikle de cerrahi yöntem istemeyen veya ciddi deformitesi olmayan her yaştaki kadın ve erkek ultherapy tedavisi için uygun birer adaydır. Tedavi, ciltte meydana gelen sarkmalar ve kırışıklıklar, ton farklılıkları, ince çizgileri iyileştirerek etkili ve cildi yıpratmadan güzel bir görünüm elde etmenizi sağlamaktadır. Fiyat bilgilendirmesini sitemizde yapmamaktayız.
18 yaşındayım kaş düşüklüğümden dolayı ultherapy yaptırmak istiyorum.tedavi için uygunmuyum?kimler yaptırabilir?
Dr. Buket Yıldırım
Güvenilirliği FDA tarafından onaylanmış olan Ultherapy, kadın ve erkek her yaştaki insana uygulanabilmektedir. En çok uygulanan bölgeler; kaş düşüklüğü, göz kapağı sarkmaları, göz altı torbaları, kırışıklıklar, gıdı ve boyun bölgesindeki sarkma ve çizgilerde cerrahi işlem olmadan tedavi edilen bir yöntemdir. Özellikle fazla zamanı olmayan ama cilt bakımı yaptırmak isteyen hastaların en çok başvurduğu tedavi yöntemlerinden biridir.