Lazer Epilasyon Tüylerde Kesin Çözüm mü? Ankara

Lazerle tüylerden tamamen kurtulmak mümkün müdür?

Dr. Buket Yıldırım cevapladı

Gelişmiş son teknoloji lazer yöntemleriyle tüylerden tamamen kurtulmak mümkün. Soprano Ice (Buz Lazer) yöntemi, kalıcı sonuçlar alınan ve memnun ayrılan hasta oranının çok yüksek olduğu bir yöntemdir. Soprano Ice Lazer uygulaması, uygulama esnasında ve sonrasında ağrı ve acı hissi yaşatmayan bir lazer epilasyon teknolojisidir. Ortalama 6 seansta tüylerden kurtulmak mümkün olabilmektedir.

Lazer epilasyon ile yüzde yüz tamamen ince tüylrden kurtulabilirmiyim,mümkün mü?

Dr. Buket Yıldırım cevapladı

Dünyada hiçbir lazer epilasyon cihazı kıllar üzerinde yüzde yüz başarı sağlamamaktadır. Vücuttaki kıllar 3 farklı evreden geçmektedir. Bunlar büyüme evresi (anagen), geçiş evresi (katagen) ve dinlenme evresi (telojen)’dir. Lazer epilasyon işlemi, sadece anagen evrede bulunan kıllara etki etmektedir. Bu yüzden tekrarlayan seanslara ihtiyaç duyulmaktadır.

Buket hanım,vücudumda ergenliğimden beri asırı kıllanma var doktora gittim bi sorun yok dedi.bu yüzden tüm vücut için lazer epilasyon yaptırmak istiyorum.lazerle tüylerden tamamen kurtulmak mümkün müdür?fiyat nedir?

Dr. Buket Yıldırım cevapladı

Lazer epilasyon teknolojileri, istenmeyen tüylerin giderilmesinde en etkili yöntemdir. FDA tarafından güvenilirliği tescil edilmiş olan Buz Lazer, ince tüyler de dahi tüm vücudunuzda etkili olabilmektedir. Buz lazer teknolojisi, diğer lazer epilasyon yöntemlerine oranla %80-90 oranında başarı sağlamaktadır. Ülkemizde Sağlık Bakanlığının ilgili mevzuatındaki hükümler nedeniyle internet sayfalarında fiyat bilgisi paylaşılmamaktadır bu sebeple 03122857508 numaramızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Doktorunuza Sorun
  MEDYADA BİZ

  @drbuketyildirim

  BİZİ TAKİP EDİN

  İLETİŞİM

  Açık Olduğumuz Saatler

  9:00am - 19:00pm
  Cumartesi: 16:00pm Pazar: Kapalı

  Adres: Kızılırmak Mahallesi, Ufuk Üniversitesi Caddesi, Next Level Loft Ofis No:4 Kat: 14 Çankaya/Ankara

  Telefon: +90 312 285 75 08

  GSM: +90 532 300 58 25

  WhatsApp: +90 530 282 23 65

  E-Mail: [email protected]

  Sidebar