Erkek Karın Bölgesi Lazer Epilasyon Ankara

Erkeklere sırt, bel, omuz, göğüs ve karın bölgesi icin lazer yapılabilir mi ?Karın bölgesi ile ilgili pek bilgi bulunmuyor, ayrıca sistem ağrılı mıdır?

Dr. Buket Yıldırım cevapladı

Erkek hastalarda genital bölge hariç tüm bölgelere işlem yapılmaktadır. Kullanılan Soprano Ice Platinum Buz Lazer sistemi başlığı -3 derece soğutucu özelliğe sahip olduğu için ağrı ve acıya karşı diğer sistemlere göre çok daha konforludur.

Erkeklere de lazer yapılır mı tüyleri tamamen bitirmesede azaltırmı biraz. Benim boynumdan sırtıma ve karın bölgesinde kıllanmalar mevcut. Erkek karın bölgesi lazer epilasyon Ankara için bir kaç arama yaptım. Sizce şans vermeli miyim lazere.

Dr. Buket Yıldırım cevapladı

20 yılı aşkın süredir tüm dünyada istenmeyen tüylerden kurtulmak için uygulanan lazer epilasyon yöntemi sadece kadınların kullanabileceği ya da sadece kadınlara özgü bir yöntem değil. Erkekler de bu yöntemden düşünmeden faydalanabilirler. Erkek hastalarda da sırt, karın, kol gibi bölgelerde bulunan istenmeyen tüyleri lazer epilasyonla yeterli sayıda seanslarla mümkün olduğunca azaltabilmekteyiz.

Erkek karın bölgesi lazer epilasyon ankarada yapacak bir yer arayışındayım.öncelikle etkili olurmu merak etmekteyim. Bilgi verebilirseniz çok sevinirim

Dr. Buket Yıldırım cevapladı

İstenmeyen tüylerden kurtulmanın en hızlı, en kolay ve güvenilir yolu olan lazer epilasyon, sağlıklı olması yönünden de iç rahatlığıyla başvurulabilecek bir yöntem. Lazer epilasyon soğutma sistemi ile birlikte kullanıldığında cilde hiç bir şekilde zarar vermezken, kıl köklerini en etkili derecede yok eder. Erkek karın, sırt, göğüs bölgelerinde de lazer epilasyon yapılabilmektedir.

31 yaşındayım ama çok kıllı bir vücudum var. Sürekli makneyle almaktan usandım. Bu yüzden lazer epilasyon araştırmaya başladım. En çok karın bölgesinde var. Erkek karın bölgesi lazer epilasyon Ankarada bir yerde düzgün etkili bir cihaz ne öneririsiniz?Bir de ağrısız.

Dr. Buket Yıldırım cevapladı

Günümüzde, Diode Lazer cihazları arasında açık ara farkla en acısız sistem Buz Lazer (Soprano Ice) dir. Her ne kadar acısız diye tanımlansa da kişinin acı eşiğine bağlı olarak hissedilen bir ağrı olabilir. Ancak katlanılamayacak bir ağrı da değildir. Buz lazeri size önerebiliriz. Buz Lazer, acısız olmasının yani sıra hızıyla diğer epilasyon cihazlarına karşı avantajlı konumdadır. Cihaz başlığının ucu eski epilasyon cihazlarından 2-3 kat daha büyük olduğu için, seans süreleri yarı yarıya kısalmıştır. Ortalama 6-8 seans sonuç almak için yeterli olmaktadır.

Erkek karın bölgesi lazer epilasyon Ankara ilinde yaşadığım için internette arama sonucumda siz çıktınız. Ve içim çok rahat size gelmek istiyorum karnımda fazla miktarda kıllanma var. Kıllar çok sert değil ama. Erkeklere de lazer epilasyon yapıyormusunuz?Tamamen biter mi?

Dr. Buket Yıldırım cevapladı

Bu durum herkesin hormonel dengesine ve kıl yapısına göre farklılık gösterir. Doğru lazer tercihi ile ten rengini koyu olan beyler de oldukça konforlu bir şekilde lazer epilasyon yaptırabilir. Diode lazer BuzLazer esmer beylere hem uygulama anında rahatsızlık vermiyor, hem de dalga boyu 810 mm olduğu için tedavide iyi sonuçlar veriyor. Lazer epilasyon yaptırıldığı zaman genellikle bölgenin ortalama 2-3 hafta güneş görmemesi gerekir.

Doktorunuza Sorun
  MEDYADA BİZ

  @drbuketyildirim

  BİZİ TAKİP EDİN

  İLETİŞİM

  Açık Olduğumuz Saatler

  9:00am - 19:00pm
  Cumartesi: 16:00pm Pazar: Kapalı

  Adres: Kızılırmak Mahallesi, Ufuk Üniversitesi Caddesi, Next Level Loft Ofis No:4 Kat: 14 Çankaya/Ankara

  Telefon: +90 312 285 75 08

  GSM: +90 532 300 58 25

  WhatsApp: +90 530 282 23 65

  E-Mail: [email protected]

  Sidebar