HydraFacial Uygulamasından Sonra İyileşme Süresi?

Hydrafacial uygulaması sırasında ağrı ve acı olur mu?Uygulamadan sonra normal yaşama dönülebilir mi?

Dr. Buket Yıldırım cevapladı

Çoğu hasta uygulama sırasında hissettiklerini serin bir fırçanın yüzde dolaşması olarak tanımlamaktadır. Uygulamadan hemen sonra makyajınızı yapıp normal aktivitelerinizi gerçekleştirebilmelisiniz.

merhaba, buket hanım benim size bir sorum olucak. yüzümde çok fazla kırışıklık var. her türlü krem ve maskeyi denedim, işe yaramadı. Hydrafacial bakımını yaptırmak istiyorum ama yaşım biraz geçgin olduğu için bu uygulamadan sonra iyileşme süreci nedir? yan etkileri var mıdır?

Dr. Buket Yıldırım cevapladı

HydraFacial yöntemi kişinin cildi için yaptırabileceği önemli cilt bakımlarından biridir. Bu yöntem profesyonel bir cilt bakım yöntemi olduğu için hemen etkisini gösterir; hem cildi besler hem de ölü hücreler, siyah noktalar ve yüzeysel kırışıklıklarından arındırır. Hassas cilt tiplerine sahip kişilerde bile güvenle yapılabilen bir işlemdir. Lazer içermeyen bu cilt yenileyici bakım ile cilde herhangi bir hasar verilmez ve hastalar işlemden hemen sonra sosyal hayatlarına geri dönebilir.

Merhabalar benim sorum HydraFacial uygulamasından sonra iyileşme süresi ne kadardır?Kardeşimin düğününden önce yaptırmak istiyorum ama çok zaman kalmadı.Cevap verebilirseniz çok sevinirim. İyi günler.

Dr. Buket Yıldırım cevapladı

Hydrafacial daha canlı ve parlak bir cilt elde edebilmek, bütün cilt tiplerinin ihtiyaçlarını karşılamak için geliştirilmiş bir yaşlanma karşıtı yeni nesil cilt bakım sistemidir. Uygulama sonrası hiçbir özel bakım gerekmemektedir. Kişi sosyal hayatına hemen dönebilir, uygulama sonrası makyaj yapabilir. Uygulama sadece 30-45 dakika sürmektedir. Ağrı hissi vermeyen bir uygulamadır. Hastalarımızın çok az bir kısmında hafif bir yanma hissi oluşabilmektedir. Bu da tamamen geçicidir.

Doktorunuza Sorun
  MEDYADA BİZ

  @drbuketyildirim

  BİZİ TAKİP EDİN

  İLETİŞİM

  Açık Olduğumuz Saatler

  9:00am - 19:00pm
  Cumartesi: 16:00pm Pazar: Kapalı

  Adres: Kızılırmak Mahallesi, Ufuk Üniversitesi Caddesi, Next Level Loft Ofis No:4 Kat: 14 Çankaya/Ankara

  Telefon: +90 312 285 75 08

  GSM: +90 532 300 58 25

  WhatsApp: +90 530 282 23 65

  E-Mail: [email protected]

  Sidebar