Daha ışıl ışıl ve parlak cilt için ne yapılabilir?

Daha ışıl ışıl ve parlak bir cilt için hangi cilt bakım uygulamasını tavsiye edersiniz?

Dr. Buket Yıldırım cevapladı

Herhangi bir cilt probleminiz olmasa bile ayda 1 kez cilt bakımını cilt sağlığı ve temizliği açısından herkese önerilmektedir. Patentli bir cilt bakımı teknolojisi olan Hydrafacial; söz konusu ihtiyacınızı karşılamak adına 3 aşamadan oluşan (temizleme+peeling, ekstraksiyon+nemlendirme, onarma ve koruma) protokolü ile cildinize anında parlaklık vererek besleyecektir. İşlemden hemen sonra değişimi gözlemlemeniz mümkündür.

cildimin özel bir sorunu yok ama daha parlak ve ışıl ışıl ışıldayan bir cildim olsun istiyorum ancak bunun için ne yapılabilir bilmiyorum,yardımcı olurmusunuz.?

Dr. Buket Yıldırım cevapladı

HydraFacial; cildi temizleyen, ciltteki problemleri gideren, yaşlanma karşıtı etki oluşturan ve cildi çevresel faktörlere karşı koruyan etkili ve kalıcı bir uygulamadır. Parlak ve sıkı görünümlü bir cilde kavuşmanız için tek yapmanız gereken her ay bir kere bu uygulamayı yaptırmanız. İşlem iyileşme süreci gerektirmediği için sosyal yaşamınızı da etkilememektedir.

Buket hanım,,daha parlak bir cilt için kesinlkle yüz ve cilt bakımıma önem veririm. ama coğu zamn bu bana sıkıntı veriyi çünkü peeling,nemlendiriciler,maske, gündüz ve gece kremleri hepsıni düzenli bi şekilde kullanmaya çalısıyorum. sizde cildime parlak görünüm sağlayacak ve genel cilt bakımımı yaptırabileceğim bir uygulama varmı?bu durum için ne yapılabilir?

Dr. Buket Yıldırım cevapladı

HydraFacial cilt bakımı, sizin şu ana kadar cildinize uyguladığınız peeling, temizleme, nemlendirme gibi bakımları tek bir tedavide toplamaktadır. HydraFacial tüm cilt tiplerine uygun olup deriyi ölü dokulardan ve gözenekleri de kirden arındararak sağlıklı, güzel ve parlak bir cilde sahip olmanızı sağlamaktadır. Bu cilt bakımının etkilerinin kalıcı olması için ayda bir bu uygulamayı yaptırmanızı öneririm.

Doktorunuza Sorun
  MEDYADA BİZ

  @drbuketyildirim

  BİZİ TAKİP EDİN

  İLETİŞİM

  Açık Olduğumuz Saatler

  9:00am - 19:00pm
  Cumartesi: 16:00pm Pazar: Kapalı

  Adres: Kızılırmak Mahallesi, Ufuk Üniversitesi Caddesi, Next Level Loft Ofis No:4 Kat: 14 Çankaya/Ankara

  Telefon: +90 312 285 75 08

  GSM: +90 532 300 58 25

  WhatsApp: +90 530 282 23 65

  E-Mail: [email protected]

  Sidebar