Lazer Epilasyonun, En Hızlısı, En Konforlusu

Lazer epilasyon uygulamaları sırasında acı her zaman varolmuştur. İleri teknoloji sistemler ise artık daha konforlu ve daha kısa süren seans süreleriyle uygulama yapılabilmesine imkân sağlıyor.

Bu ileri teknoloji lazer cihazlarının en yeni üyesi Elite Plus Cynosure sistemidir. Elite Plus Cynosure cihazını dünyanın en yeni ve en hızlı cihazı olarak adlandırmak pek de yanlış olmaz.

Her türlü kolaylığı sağlamayı amaçlayan Elite Plus, klinik olarak onaylanmış iki farklı dalga boyuna sahip lazerlerden oluşuyor. Yüksek güçlü 755 nm dalga boyu, tüylerin azaltılmasında uzun vadeli ve daha hızlı sonuçlar ortaya koyarken, 1064 nm dalga boyu ise Elite Plus lazer sistemini, koyu renk ve bronz tenlerde en iyi sonuçların elde edildiği epilasyon teknolojisi haline getiriyor. Elite Plus lazer, her cilt tipinde ve tüy renginde en hızlı sonuçların alınmasını mümkün kılan en yeni teknoloji lazer epilasyon sistemidir.

Elite Plus sisteminde, 18 mm başlıklı diğer epilasyon cihazlarından farklı olarak 20, 22 ve 24 mm boyutunda başlıkların da kullanılabilmesi, tüylerin azaltılmasında oldukça hızlı sonuçlar alınmasına olanak sağlıyor. 3 seanstan sonra tüyleri ortalama %79 azaltan sistem, 1064 nm dalga boyuna sahip lazer cihazı sayesinde yüzde ve bacaklarda bulunan damar çatlaklarının iyileşmesinde de olumlu sonuçlar alınmasını sağlıyor.

Elite Plus: Daha fazla enerjiyle daha hızlı sonuçlar
Diğer lazer cihazlarından farklı olarak değiştirilebilen ve normalden daha büyük başlık ölçülerine sahip olması, 3 Hz ve 5 Hz arası ayarlanabilen atış süreleri sayesinde hastanın cilt tipine, tüy rengine ve cinsine bakılmaksızın uygulamalarda optimum başarı elde edilmesini mümkün kılar. Bu ileri teknoloji lazer sistemi ile hedeflenen istenmeyen tüylere en kısa sürede veda etmektir.

Aynı zamanda damar lezyonlarının tedavisine yardımcı dalga boylarında (1064 nm) uygulama yapılmasına olanak sağlaması açısından da eski nesil lazer epilasyon tedavileriyle en belirgin farkı hem tüylere en kısa sürede etki etmesi hem de kılcal damarların yarattığı kötü görünümü silmesidir.

Kaç seans? İşlem ağrılı mı?
Yapılan klinik araştırmalara göre Elite Plus tekniği ile sadece 3 seansın ardından tüylerde %79 azalma meydana gelmektedir. Kişinin cilt tipine en uygun dalga boyunu seçme ve yüksek atım yapabilme özellikleri sayesinde tüm vücut epilasyon süresini belirgin ölçüde kısaltan sistem, pürüzsüz bir cilt için her türlü kolaylığı sağlamayı amaçlamaktadır. Bikini bölgesi gibi hassas bölgelerde dahi ağrısız, konforlu ve hızlı sonuç alma olanağı sağlayan Elite Plus lazer tekniği ile epilasyon tedavileri artık çok daha kolay ve çok daha etkili.

Lazer Epilasyon ile ilişkili diğer konular

Güle Güle İstenmeyen Tüyler, Merhaba Pürüzsüz Bir Ten!

İstenmeyen tüyler…Vücudun orasında, burasında... İstenmeyen tüyler her yerde! Ancak bu durum, öyle kalması gerektiği anlamına gelmez.
Devamını Oku

Alexandrite Lazer Epilasyon

İstenmeyen tüylerde en etkili lazer sistemlerinden biri olan Alexandrite Lazer, başarı oranı %70-%95’lere varan bir tedavi olanağı sağlıyor.
Devamını Oku

Yaz Sıcaklarında Buz Lazer Epilasyon

Lazer epilasyonu cilde lazer enerjisi göndererek tüylerin köklerine ulaşarak tüylerin uzama işlevini kaybetmesini sağlayan epilasyon sistemidir. Kullanılan lazerin dalga boyu , tüy köklerine siyah rengi veren melanin pigmenti tarafından emiliyor....
Devamını Oku

Erkeklerde Lazer Epilasyon

Kadınlarda olduğu gibi, erkeklerde de istenmeyen tüyler, kötü ve rahatsız edici bir görüntü yaratır. Erkeklerde özellikle; sırt, el üstü, koltuk altı, omuz, ense ve elmacık kemikleriyle kulak üstü bölgesi, tüylerin yoğun olarak toplandığı bölgelerdir. Gen...
Devamını Oku

Soprano Ice ''Buz Lazer''

Lazer epilasyon sistemleri yıllardır hayatımızın içinde ve bakımımızın bir parçası haline geldi. Bu sistemlerde teknolojiyle ilgili bugüne kadar henüz çözümlenmemiş bazı dezavantajlar vardı. Bunlar; uygulama anında hissedilen acı, sadece kış aylarında uyg...
Devamını Oku