Lazer Epilasyon

Lazer Epilasyonun, En Hızlısı, En Konforlusu

Lazer epilasyon uygulamaları sırasında acı her zaman varolmuştur. İleri teknoloji sistemler ise artık daha konforlu ve daha kısa süren seans süreleriyle uygulama yapılabilmesine imkân sağlıyor.

Bu ileri teknoloji lazer cihazlarının en yeni üyesi Elite Plus Cynosure sistemidir. Elite Plus Cynosure cihazını dünyanın en yeni ve en hızlı cihazı olarak adlandırmak pek de yanlış olmaz.

Her türlü kolaylığı sağlamayı amaçlayan Elite Plus, klinik olarak onaylanmış iki farklı dalga boyuna sahip lazerlerden oluşuyor. Yüksek güçlü 755 nm dalga boyu, tüylerin azaltılmasında uzun vadeli ve daha hızlı sonuçlar ortaya koyarken, 1064 nm dalga boyu ise Elite Plus lazer sistemini, koyu renk ve bronz tenlerde en iyi sonuçların elde edildiği epilasyon teknolojisi haline getiriyor. Elite Plus lazer, her cilt tipinde ve tüy renginde en hızlı sonuçların alınmasını mümkün kılan en yeni teknoloji lazer epilasyon sistemidir.

Elite Plus sisteminde, 18 mm başlıklı diğer epilasyon cihazlarından farklı olarak 20, 22 ve 24 mm boyutunda başlıkların da kullanılabilmesi, tüylerin azaltılmasında oldukça hızlı sonuçlar alınmasına olanak sağlıyor. 3 seanstan sonra tüyleri ortalama %79 azaltan sistem, 1064 nm dalga boyuna sahip lazer cihazı sayesinde yüzde ve bacaklarda bulunan damar çatlaklarının iyileşmesinde de olumlu sonuçlar alınmasını sağlıyor.

Elite Plus: Daha fazla enerjiyle daha hızlı sonuçlar
Diğer lazer cihazlarından farklı olarak değiştirilebilen ve normalden daha büyük başlık ölçülerine sahip olması, 3 Hz ve 5 Hz arası ayarlanabilen atış süreleri sayesinde hastanın cilt tipine, tüy rengine ve cinsine bakılmaksızın uygulamalarda optimum başarı elde edilmesini mümkün kılar. Bu ileri teknoloji lazer sistemi ile hedeflenen istenmeyen tüylere en kısa sürede veda etmektir.

Aynı zamanda damar lezyonlarının tedavisine yardımcı dalga boylarında (1064 nm) uygulama yapılmasına olanak sağlaması açısından da eski nesil lazer epilasyon tedavileriyle en belirgin farkı hem tüylere en kısa sürede etki etmesi hem de kılcal damarların yarattığı kötü görünümü silmesidir.

Kaç seans? İşlem ağrılı mı?
Yapılan klinik araştırmalara göre Elite Plus tekniği ile sadece 3 seansın ardından tüylerde %79 azalma meydana gelmektedir. Kişinin cilt tipine en uygun dalga boyunu seçme ve yüksek atım yapabilme özellikleri sayesinde tüm vücut epilasyon süresini belirgin ölçüde kısaltan sistem, pürüzsüz bir cilt için her türlü kolaylığı sağlamayı amaçlamaktadır. Bikini bölgesi gibi hassas bölgelerde dahi ağrısız, konforlu ve hızlı sonuç alma olanağı sağlayan Elite Plus lazer tekniği ile epilasyon tedavileri artık çok daha kolay ve çok daha etkili.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir