CoolSculpting Yağları Dondururken Acı Verir Mi?

Zeltiq Coolsculpting sistemi uygulandığı bölgeyi dondururken acı verir mi?

Dr. Buket Yıldırım cevapladı

Bölgesel fazlalığınızın olduğu alan belirlendikten sonra, o bölgeye cilt üstünde donma hasarı olmasını engelleyen özel jel pedler yerleştirilir. Uygulama öncesi herhangi bir hazırlığa ya da anestezik kreme ihtiyaç duyulmayan CoolSculpting tedavisi lokal fazlalıkların olduğu her bölgeye uygulanabilir. Acı hissi yaşanmaz.

Doktor hanım belimin yan kısımlarındaki fazla yağlarla başım dertte. Belli olmasın diye sürekli korse kullanıyorum. Arkadaşım bunun ameliyat gerekmeden tedavisi olduğunu söyledi. Soğuk tedavi diye belirtti. Bu konuya biraz açıklık getirebilir misiniz.. Yağları dondururken acı verir mi, çok canım yanar mı korkuyorum

Dr. Buket Yıldırım cevapladı

Vücudunuzda istemediğiniz bölgesel yağlanmaların çözümü CoolSculpting ile mümkün olabilmekte. Fazlalıkların olduğu bölgeleri tespit ederek, dokuya zarar vermeden inatçı yağlar soğutularak vücuttan atılabiliyor. FDA onaylı güvenilir bir yöntemdir, işlem öncesinde bölge, anestezik kremlerle uyuşturulur ve rahat bir seans geçirmeniz sağlanır. İşlem sonrasında istirahat gerekmez günlük aktivitelerinize devam edebilirsiniz.

Doktorunuza Sorun
  MEDYADA BİZ

  @drbuketyildirim

  BİZİ TAKİP EDİN

  İLETİŞİM

  Açık Olduğumuz Saatler

  9:00am - 19:00pm
  Cumartesi: 16:00pm Pazar: Kapalı

  Adres: Kızılırmak Mahallesi, Ufuk Üniversitesi Caddesi, Next Level Loft Ofis No:4 Kat: 14 Çankaya/Ankara

  Telefon: +90 312 285 75 08

  GSM: +90 532 300 58 25

  WhatsApp: +90 530 282 23 65

  E-Mail: [email protected]

  Sidebar