Göbek ve Basen Yağlarından Kurtulmak

Karın ve basen bölgesindeki yağlar için lazer lipoliz uygun olurmu?

Dr. Buket Yıldırım cevapladı

Tek seansta bölgesel yağ birikintilerinden en etkili biçimde kurtulmayı sağlayan bir soğuk lipoliz yöntemi olan CoolSculpting çözüm olabilir. Bu teknoloji ile şikayetçi olunan bölgelerdeki yağlar diğer dokulara zarar vermeden dondurularak yağ hücrelerinin ölümü gerçekleştirilir ve doğal yöntemlerle vücut dışına atılarak kalıcı çözüm sunulur. Uygulama sonrası ikinci aydan itibaren gözle görülür sonuçlar ortaya çıkar. Tedavi süreci kişiye göre değişmekle beraber ortalama üç dört ayda tamamlanır. Cerrahi bir işlem olmadığı için hem uygulama süreci hem de iyileşme süreci oldukça konforludur.

iyigünler buket hanım soğuk lipoliz göbek ve basen yağlarından kurtulmak için uygun bir sistemmiş.bu doğrumu ve nasıl işe yarar biraz bahsedebilir misiniz?Sağolun

Dr. Buket Yıldırım cevapladı

Sorunuzun cevabı Evet. Ameliyatla/cerrahi vücut şekillendirme ve inceltme yöntemlerine alternatif olarak karşımıza çıkan ve kişiyi sosyal yaşamından alıkoymayan, ağrısız, anestezi gerektirmeyen rahat ve konforlu yöntemlerden biri Zeltiq Coolsculpting Soğuk Lipoliz sistemidir. Uygulanan bölgedeki tüm yağ hücreleri belli derecedeki soğuğa aynı tepkiyi vererek kristalize oluyor. Böylece uygulama yapılan bölgedeki tüm yağ hücreleri yok olacağı için vücut görünümünde düzenli ve orantılı bir incelme görülüyor.

Ben artık göbek ve basen yağlarından kurtulmak istiyorm. Önceden her giydiğim yakışlırdı smdiyse nasıl saklayıp kapatıcagmı şaşırıtoyrum. Lütfen bir yolu varsa söyleyin. Tşkler.

Dr. Buket Yıldırım cevapladı

Bölgesel fazlalıklarda kullandığımız pek çok tedavi yöntemi var. Bunlardan birkaçı; VShape, CoolSculpting, Thermage, InMode vb. gibi. Thermage ile daha sıkı, toparlanmış vücut hatları,selülit görünümünde hafifleme sağlanır. BodyFx ise sadece yağ dokusunu hedeflemekle kalmayıp, aynı zamanda radyo frekans enerjisini kullanarak; kollajen ve alt deriyi sıkılaştıran ilk ve tek teknolojidir. Sonuç; yağ dokuda azalma, cildin yeniden şekillenmesi ve sıkılaşma sağlamasıdır. VShape ise soğuk ultrason ve radyofrekans tekniklerinden faydalanıyor.

Doktorunuza Sorun
  MEDYADA BİZ

  @drbuketyildirim

  BİZİ TAKİP EDİN

  İLETİŞİM

  Açık Olduğumuz Saatler

  9:00am - 19:00pm
  Cumartesi: 16:00pm Pazar: Kapalı

  Adres: Kızılırmak Mahallesi, Ufuk Üniversitesi Caddesi, Next Level Loft Ofis No:4 Kat: 14 Çankaya/Ankara

  Telefon: +90 312 285 75 08

  GSM: +90 532 300 58 25

  WhatsApp: +90 530 282 23 65

  E-Mail: [email protected]

  Sidebar