Üst Göz Kapağı Düşüklüğü Ameliyatsız Nasıl Düzeltilir?

Üst Göz Kapağı Düşüklüğü Ameliyatsız Nasıl Düzeltilir?

Dr. Buket Yıldırım cevapladı

Üst göz kapağı düşüklüğü, alın kırışıklığı, elmacık kemiklerindeki form kaybı gibi durumlarda Thermage sisteminden faydalanılabilir. Teknikte, ultrason dalgaları ve fraksiyonel radyofrekans kullanılır. Cilde herhangi bir zarar vermeyen ultrason dalgaları ve fraksiyonel radyofrekans cildin alt katmanlarına erişerek bu katmanlarda bir sıkılaşma meydana getirebiliyor.

Göz kapaklarım genetik olarak biraz düşüktü hep. Fakat yaşlandıkça daha da düştüler. 43yaşındayım henüz ameliyat olmak için erken diye düşünüyorum. Bu nedenle size sormak istedim üst göz kapağı düşüklüğü ameliyatsız nasıl düzeltilir? Bunun bir yolu var mıdır?

Dr. Buket Yıldırım cevapladı

Ultherapy tedavisinden fayda sağlayabileceğinizi düşünüyorum., Tek bir Ulthera seansı ile, rejenerasyon süreci hemen başlar, ama tam sonucun ortaya çıkma süreci 60-90 gün kadar sürer. Bu etki göz çevresindeki ve göz kapağındaki düşüklük ve kırışıklıklarda hafifleme sağlamaktadır. Böylece uygulama yapılan bölgede daha gergin ve daha kaliteli yapıda bir cilde sahip olmak mümkün olabiliyor. Uygulama oldukça konforludur. İşlemin hemen ardından kişi günlük aktivitelerine dönebilir. Dikkat edilmesi gereken herhangi bir durum bulunmamaktadır.

Doktorunuza Sorun
  MEDYADA BİZ

  @drbuketyildirim

  BİZİ TAKİP EDİN

  İLETİŞİM

  Açık Olduğumuz Saatler

  9:00am - 19:00pm
  Cumartesi: 16:00pm Pazar: Kapalı

  Adres: Kızılırmak Mahallesi, Ufuk Üniversitesi Caddesi, Next Level Loft Ofis No:4 Kat: 14 Çankaya/Ankara

  Telefon: +90 312 285 75 08

  GSM: +90 532 300 58 25

  WhatsApp: +90 530 282 23 65

  E-Mail: [email protected]

  Sidebar