Thermage Kaç Seans Uygulanır?

Thermage kaç seans uygulanmaktadır?

Dr. Buket Yıldırım cevapladı

Thermage uygulamaları tedavi edilecek cildinin durumuna ve bölgelere göre 45 dakika ile 1 saat arasında sürüyor. Thermage tedavisi tek uygulamalıktır, işlem tekrarı gerektirmez. Tedaviden hemen sonra rutin sosyal aktivitelerinize dönebilirsiniz.

doktor hanım merhaba Thermage’ın cildimdeki kırışıklık ve sarkmalar için kaç seans uygulanması gerekir? Dünyada tercih edilen bir tedavi midir?Türkiyede çok yaptıran çevremde duymadım.Biraz bilgi verebilirmisiniz?

Dr. Buket Yıldırım cevapladı

Dünya çapında Thermage tedavisi 80’den fazla ülkede yetkili estetik kliniklerinde kullanılmakta. Thermage RadyoFrekans (RF) teknolojisi sayesinde cildin derin katmanlarındaki kolajence zengin doku tahrik edilir. Zaman içerisinde uyarılan kolajen yenilenerek cildin görünümünü iyileştirir, sarkmaların azalmasını ve sıkılaşmasını sağlar. Thermage uygulamaları tedavi edilecek cildinin durumuna ve bölgelere göre 45 dakika ile 1 saat arasında sürüyor. Thermage tedavisi tek uygulamalıktır, işlem tekrarı gerektirmez. Hastalar tedavi sırasında belirli oranda ısı hissediyorlar. Thermage uygulamasında, hastaya rahat bir tedavi sunulurken, iyi sonuçlar alabilmek için sistem ısısı ayarlanabiliyor, tedaviden hemen sonra rutin sosyal aktivitelerinize dönebiliyorsunuz.

Doktorunuza Sorun
  MEDYADA BİZ

  @drbuketyildirim

  BİZİ TAKİP EDİN

  İLETİŞİM

  Açık Olduğumuz Saatler

  9:00am - 19:00pm
  Cumartesi: 16:00pm Pazar: Kapalı

  Adres: Kızılırmak Mahallesi, Ufuk Üniversitesi Caddesi, Next Level Loft Ofis No:4 Kat: 14 Çankaya/Ankara

  Telefon: +90 312 285 75 08

  GSM: +90 532 300 58 25

  WhatsApp: +90 530 282 23 65

  E-Mail: [email protected]

  Sidebar