Thermage Uygulamasının Etkileri Ne Zaman Gözlenir

Thermage uygulamasının ardından ciltte ne kadar zaman sonra gözle görülür bir değişiklik olur?

Dr. Buket Yıldırım cevapladı

Gözle görünür sonuçlar anında veya vücudun doğal kolajeni yeniden oluşturma sürecine bağlı olarak zamanla da oluşabilmektedir. Çoğu hasta için, etkin sonuçlar tek bir tedavi seansını izleyen iki ila altı ayda kademeli olarak ortaya çıkar. Etki süresi, cildin durumuna ve yaşlanma sürecine bağlı olarak bir kaç yıl devam edebilir.

45 yasındayım ve yüzümdeki kırışıklıklardn dolayı dahada yaslı görünüyorum. merak ettigim thermage ile bu sorun giderilirmi?uygulamanın etkileri ne zaman gözlenir?

Dr. Buket Yıldırım cevapladı

Thermage teknolojisi sayesinde, yaşlanmayı geciktirmek ve ciltte gözle görülür bir gençleşme sağlamak mümkün olmaktadır. Kişiden kişiye değişmekle birlikte genelde uygulamadan hemen sonra gözle görülebilir bir değişim olabilmekte ve etkiler 6 ay kadar artarak devam etmektedir. Tek seanslık bu işlemden hemen sonra günlük rutininize geri dönebilirsiniz. Tüm cilt tiplerine her mevsim uygulanan işlem tekrarı gerektirmemesi, doğal bir görünüm sağlaması ve iyileşme sürecinin olmaması bu sistemin özellikleri arasındadır. Ciltteki sarkma, sarkmış veya kaybolmuş çene çizgisinde, çene altından ciltte oluşan sarkmalarda, alında, gözlerde veya dudak çevresindeki kırışıklık veya ince çizgilerin tedavisinde uygulanabiliyor.

Doktorunuza Sorun
  MEDYADA BİZ

  @drbuketyildirim

  BİZİ TAKİP EDİN

  İLETİŞİM

  Açık Olduğumuz Saatler

  9:00am - 19:00pm
  Cumartesi: 16:00pm Pazar: Kapalı

  Adres: Kızılırmak Mahallesi, Ufuk Üniversitesi Caddesi, Next Level Loft Ofis No:4 Kat: 14 Çankaya/Ankara

  Telefon: +90 312 285 75 08

  GSM: +90 532 300 58 25

  WhatsApp: +90 530 282 23 65

  E-Mail: [email protected]

  Sidebar