Teknolojik Uygulamalarla Bölgesel İncelme

Teknolojinin imkanlarından faydalanarak ve kesi, yara izi olmadan bel, basen ve kalça fazlalıklarından kurtulmak mümkün mü? Bu yöntemler neler?

Dr. Buket Yıldırım cevapladı

Vücudunuzda bölgesel olarak birikmiş yağ fazlalıklarından, diyet ve spor yapmanıza rağmen kurtulamıyorsanız ya da vücudunuzda sarkmalar oluştuysa, ameliyatsız en yeni teknolojik uygulamalardan yararlanılabilir. Zeltiq CoolSculpting, VShape ve VelaShape yöntemleri bunlardan bazıları. Zeltiq CoolSculpting, yağların dondurulması şeklinde etki gösterir, Vshape, yağ hücrelerini parçalayarak sonuç alan güvenli ve ameliyatsız vücut şekillendirme tedavisidir. VelaShape, radyo frekanslı incelme teknolojisi ise, ciltte oluşan portakal kabuğu görünümünün yok edilmesinde kullanılan en etkili yöntemlerden biridir.

Hocam benim vücudumun bazı bölgelerinde bölgesel fazlalıklar var. Fakat hiç bir zaman liposaction yaptıracak kadar çok olmadı. Bu nedenle bunu hiç düşünmedim. Teknolojik uygulamalarla bölgesel incelme sağlandığını duydum.Nedir bu uygulamalar biraz bilgi verebiliirmisiniz?

Dr. Buket Yıldırım cevapladı

Kilo verdiğiniz halde bir türlü kurtulamadığınız lokal fazlalıkları hedef alan Zeltiq, bölgesel yağlanma konusunda etkinliği kanıtlanmış bir sistemdir. Tek seans uygulanan Zeltiq CoolSculpting ile bölgesel fazlalıklardan kurtulmak, daha ince, daha çekici bir siluete kavuşmak mümkün. Vücut şekillendirme, en popüler estetik tedavilerinden biridir. Birçok durumda, hastalar cerrahi müdahale olmadan vücut şekillendirme çareleri arar. InMode, invaziv olmayan yani ameliyat ve kesi gerektirmeyen prosedürlerden en yenisi. Bunlardan başka VShape ve Vela Shape tedavileriyle de bölgesel fazlalıkların tedavisi mümkün olabilimektedir.

Doktorunuza Sorun
  MEDYADA BİZ

  @drbuketyildirim

  BİZİ TAKİP EDİN

  İLETİŞİM

  Açık Olduğumuz Saatler

  9:00am - 19:00pm
  Cumartesi: 16:00pm Pazar: Kapalı

  Adres: Kızılırmak Mahallesi, Ufuk Üniversitesi Caddesi, Next Level Loft Ofis No:4 Kat: 14 Çankaya/Ankara

  Telefon: +90 312 285 75 08

  GSM: +90 532 300 58 25

  WhatsApp: +90 530 282 23 65

  E-Mail: [email protected]

  Sidebar