Sigaranın Olumsuz Etkileri İçin Mezolifting Yaptırmak?

Mezolifting uygulamasını kimlere önerirsiniz? Yıllardan beri sigara içen, cildi çok kuru ve cansız birisinin yaptırması uygun mudur? Özellikle dudak çevresindeki sigara çizgileri için mezolifting yaptırmak çare olur mu?

Dr. Buket Yıldırım cevapladı

Mezolifting işlemi zengin vitaminlerin yüzdeki bazı bölgelere enjekte edilmesi işlemine verilen isimdir. Mezolifting işlemini kişiler, yüz gençleştirme, kırışıklık giderme vb. işlemlerin çözümü için tercih etmektedir. Bu işlem sayesinde cilt, ihtiyacı olan vitaminleri kazanarak kendini daha hızlı toparlar. 30 yaş üzeri herkes bu tedaviden faydalanabilir. Bahsi geçen şikayetler için mezolifting uygulaması yapılabilir.

Doktor hanım hangi durumlarda mezolifting yaptırmakl gerekir?sigaranın olumsuz etkilerini giideriirmi?tesekürler.

Dr. Buket Yıldırım cevapladı

Mezolifting sayesinde yüz, boyun, dekolte bölgelerinde oluşan yaşlanma belirtilerinin giderilmesi, sigara ve alkolden zarar gören cildin yenilenmesivle ciltte yıpranma etkileri başlamadan önlem alınması sağlanmaktadır. Bu uygulama kadın-erkek herkes ve her yaş için uygundur. Mezolift yardımıyla, ciltte azalan elastin, kollajen liflerinin üretimimi ve cildin nem dengesini sağlayan hyaluronik asitte artış sağlamaktadır. Ayrıca Mezolifting botoks ya da dolgu uygulamaları ile de kombine edilerek daha aydınlık ve sıkı bir cilt elde edilebilmektedir.

Hocam,sigaranın olumsuz etkilerinden biri olan dudak kenarındakı ınce çizgilere mezolifting uygulamasını yaptırmak işe yararmı?teşekürlerr.

Dr. Buket Yıldırım cevapladı

Yüz Mezoterapisi (Mezolifting); cildi yenileyen, gençleştiren, ciltteki yaşa ve dış etkenlere bağlı kırışıklık, sakma gibi olumsuz etkileri gideren etkili bir tedavidir.Özellikle 30 yaş ve üstü kişiler, sigara kullananlar, yoğun güneşe maruz kalanlar ve yıpranmış ciltlerde tedavi edici etkisi belirgindir. Mezolift tedavisi, cildi olduğundan daha canlı ve sağlıklı görünmesini sağlamaktadır.

Doktorunuza Sorun
  MEDYADA BİZ

  @drbuketyildirim

  BİZİ TAKİP EDİN

  İLETİŞİM

  Açık Olduğumuz Saatler

  9:00am - 19:00pm
  Cumartesi: 16:00pm Pazar: Kapalı

  Adres: Kızılırmak Mahallesi, Ufuk Üniversitesi Caddesi, Next Level Loft Ofis No:4 Kat: 14 Çankaya/Ankara

  Telefon: +90 312 285 75 08

  GSM: +90 532 300 58 25

  WhatsApp: +90 530 282 23 65

  E-Mail: info@drbuketyildirim.com

  Sidebar