Profesyonel Cilt Bakımı

Profesyonel cilt bakımı kim tarafından yapılıyor? hangi urunler kullanılıyor?

Dr. Buket Yıldırım cevapladı

Cilt bakımları profesyonel uzmanlar tarafından yapılmaktadır. Dermokozmetik ürün grubu olan Mezoestetik ürünleri kullanılmaktadır.

Merhaba Doktor Hanım, ben bu haftasonuna randevu almak istiyorum . Fakat önceside sormak isterim. Profesyonel cilt bakımına ne giriyor. Neler yaptırmalıyım. Genel olarak istediğim cilt temizliği ve biraz canlı bir görüntü.

Dr. Buket Yıldırım cevapladı

Profesyonel cilt bakımına, cildin ihtiyacı olan tedaviye göre kimyasal peeling, mezoterapi, hydrafacial, Icon Lazer vb. cilt bakım yöntemleri dahil edilebilir. Cilt bakım tedavisi geniş bir yelpazedir ve esas olan cildin ihtiyaçlarına cevap vermektir. Örneğin Kimyasal peeling tedavisinden daha canlı, daha parlak ve daha pürüzsüz bir cilt isteyen herkes faydalanabilir. Hydrafacial tedavisi ise, cilt soyma, temizleme, nemlendirme, yenileme, antioksidan koruma, akne tedavisi işlemlerinin bir arada kombine uygulandığı sistemdir.

Hocam ben profesyonel cilt bakımı yaptırmak istiyorum ancak bunun tam olarak hangi bakımlar olduğunu bilmiyorm. Güzellik merkezlerindekiler gibi yüze birşeyler sürülen bakımlardan değil değilmi?Bilgi verebilirseniz çok sevimirim. Teşekkürler.

Dr. Buket Yıldırım cevapladı

Profesyonel cilt bakımı kapsamına; peeling ve mezolifting gibi cildin üst tabakasını nazikçe soyarak cildin yenilenmesini ve canlanmasını sağlayan tedavilerin yanı sıra; Icon, Revlite, Hydrafacial gibi lazer teknolojili tedaviler girmektedir. Elastikiyet kaybından leke problemine, çizgi ve kırışıklıklara kadar farklı cilt problemleri için geliştirilmiş birçok farklı teknoloji mevcut. En avantajlı olanı ise işlemlerin hiç birinin istirahat süresi gerektirmemesi. Uygulamanın ardından doğrudan sosyal yaşantınıza kaldığınız yerden devam etmenize imkan sağlaması.

Doktorunuza Sorun
  MEDYADA BİZ

  @drbuketyildirim

  BİZİ TAKİP EDİN

  İLETİŞİM

  Açık Olduğumuz Saatler

  9:00am - 19:00pm
  Cumartesi: 16:00pm Pazar: Kapalı

  Adres: Kızılırmak Mahallesi, Ufuk Üniversitesi Caddesi, Next Level Loft Ofis No:4 Kat: 14 Çankaya/Ankara

  Telefon: +90 312 285 75 08

  GSM: +90 532 300 58 25

  WhatsApp: +90 530 282 23 65

  E-Mail: [email protected]

  Sidebar