Oksijen Terapisi ile Cilt Bakımı

Hocam iyi günler cildimin yeniden canlanması için ne yapmalıyım? Böyle genel bir bakım ölü derinin gitmesi, cildin nemlenmesi beslenmesi gibi işlemler düşünüyorm. Oksijen terapisi ile cilt bakımı diye bildiğim OxyGeneo Cilt Bakımı ile bu faydaları sağlayabilirim?

Dr. Buket Yıldırım cevapladı

OxyGeneo üç temel bakımı aynı anda sunan bir cilt bakım ürünüdür. Cildin dış tabakasında tahrişe neden olmadan cildin tümünde eşit oranda ölü hücrelerden arındırma, yeniden canlandırıcı formüllerle cildi besleme, cilde içten oksijen sağlama gibi faydaları bulunuyor. OXYGENEO Yüz bakımında cildin içeriden gelen doğal oksijenlenmesi, cildinizin yeniden canlandırılması, cilt renginizin eşitlenmesi, ince çizgilerinizin görünümünün azaltılması, ölü hücrelerden arındırılması ve nemlendirme amaçlı cildin doğal mekanizmasının kullanımı sağlanır. Kişiye özel Capsugen kapsülü ve antioksidan içeren jel birbirleriyle temas ettiğinde cilt yüzeyinde sayısız minik karbondioksit baloncukları oluşturarak ciltte oksijenlenme sağlanır. Tedavi ortalama 20-30 dk sürmektedir. Cilttekii fark uygulama sonrası hemen hissedilebilir fakat uzun süreli ve kalıcı sonuçlar için seans aralıkları gerekebilir.

Oksiyen terapisi ile cilt bakımı nasıl bir şey Buket hanım? Cilde oksiyen mi veriliyor nasıl oluyor ozon terapisi gibi mi?Biraz bilgi verebilir misiniz rca etsem? Teşekkürler şimdiden.

Dr. Buket Yıldırım cevapladı

OxyGeneo Oksiyen Terapisi, yeni nesil oksijen teknolojisi olarak da adlandırılır. Yüz bakımında cildinizi yeniden canlandırmak ve cilt renginizi eşitlemek için vücudun kendi doğal mekanizmalarını kullanan yeni bir konsepttir. OxyGeneo 3’ü bir arada bakım uygulaması, optimal düzeyde temizlik ve cildin ölü hücrelerden arındırılması sağlar. Yüz bakımında cildinizi yeniden canlandırmak (revitalizasyon) ve cilt renginizi daha homojen bir hale getirmek için vücudun kendi doğal mekanizmalarını kullanır.

Doktorunuza Sorun
  MEDYADA BİZ

  @drbuketyildirim

  BİZİ TAKİP EDİN

  İLETİŞİM

  Açık Olduğumuz Saatler

  9:00am - 19:00pm
  Cumartesi: 16:00pm Pazar: Kapalı

  Adres: Kızılırmak Mahallesi, Ufuk Üniversitesi Caddesi, Next Level Loft Ofis No:4 Kat: 14 Çankaya/Ankara

  Telefon: +90 312 285 75 08

  GSM: +90 532 300 58 25

  WhatsApp: +90 530 282 23 65

  E-Mail: [email protected]

  Sidebar