Gözenek Temizleme Uygulaması

Vakumlu makine ile gözenek temizleme uygulaması yapıyor musunuz? Yapıyorsanız uygulama hakkında bilgi verebilir misiniz ?

Dr. Buket Yıldırım cevapladı

HydraFacial uygulaması vakumlu başlığı sayesinde cildi ölü hücrelerden, siyah noktalardan ve aşırı yağdan arındırıyor aynı zamanda glikolik asit, salisilik asit ve hyoluronic asit vb. antioksidan içeren maddeler cilde püskürtülerek cildin daha sağlıklı, canlı ve parlak görünmesini sağlanır.

Gözeneklerimin tıkalı ve geniş olması yüzünden sürekli cildimde sivilce veya siyah nokta çıkıyor. Ben sıkmasam da bir süre sonra büyüyüp kendi kendilerine patlayıp iz bırakıyorlar. Ben de gözenek temizleme uygulaması yapan yerler e bakındım internteten ve size yazıyorum.Biraz bilgi verebilir misniz?

Dr. Buket Yıldırım cevapladı

Hydrafacial cilt bakımıyla, Cilt özel bir vakumlama sistemiyle temizleniyor. Sıvı mikrodermabrazyon sonrası cilde çözünürlüğü yüksek anti-aging peptidler ve antioksidan serumlar yediriliyor. Leke, akne izi ve gözenekli ciltlerde, tahrişe sebep olmadan, kullanılan elmas başlıklarla cildin üst tabaksında mikrodermabrazyonu sağlanıyor. Genişlemiş gözenekler ve aşırı yağ bulunan T bölgesine yağı dengeleyici serum uygulaması yapması sayesinde Hydrafacial son yıllarda, pek çok hasta tarafından cilt ve gözenek temizliğinde ilk sıralarda tercih edilen bir cilt bakım rutinidir.

Doktorunuza Sorun
  MEDYADA BİZ

  @drbuketyildirim

  BİZİ TAKİP EDİN

  İLETİŞİM

  Açık Olduğumuz Saatler

  9:00am - 19:00pm
  Cumartesi: 16:00pm Pazar: Kapalı

  Adres: Kızılırmak Mahallesi, Ufuk Üniversitesi Caddesi, Next Level Loft Ofis No:4 Kat: 14 Çankaya/Ankara

  Telefon: +90 312 285 75 08

  GSM: +90 532 300 58 25

  WhatsApp: +90 530 282 23 65

  E-Mail: [email protected]

  Sidebar