Ciltteki Elastikiyet Kaybı

Cildinde orta yaş sebebiyle artık eskisi gibi dolgun olmayanlar için ne yapılabilir? Germe ameliyatı dışında ne gibi seçenekler var?

Dr. Buket Yıldırım cevapladı

Ameliyattan çekinenler için alternatif yöntemler var. Enerji teknolojileri; lazer, radyofrekans ve ultrasonik uygulamalarla yüzde gençleştirme, cilt kalitesinde artış, cilt üzerindeki düzensizliklerin azaltılması, renk düzeninin sağlanması mümkün. Bunun dışında botoks, dolgu, çeşitli vitamin uygulamaları, doku sıkılaştıran bazı enjeksiyonlar sıkça başvurulan seçenekler arasında.

Hocam ben interneti araştırdım sitenizi inceledim, arkadaşlarıma sordum iyice allak bullak oldu kafam. Her kafadan bir ses çıkıyor. Benim sorunum ciltteki elastikiyet kaybı. Bunu bir kaç yıl önceside olsa geriye çevirecek bir tedavi önerirseniz çok mutlu olurum. Teşekkürler.

Dr. Buket Yıldırım cevapladı

Son yılların anti-aging uygulamalarına baktığımızda farklı enerji kaynakları kullanarak cildin tüm katmanlarına etki eden lazer sistemlerinin giderek yaygınlaştığını görüyoruz. Giderek daha gelişmiş teknolojilerle karşımıza çıkan bu sistemlerle, cildi yenilemek, sıkılaştırmak ve gençleştirmek mümkün. Inmode, Icon, Thermage, Ulthera, Scarlet S, VShape, VelaShape teknolojileri, etkinlikleri ve farklı cilt sorunlarına yenilikçi yaklaşımlar getirmeleri ile anti-aging dünyasında başı çekiyorlar. Çalışma prensipleri birbirlerinden ayrılsa da, ortak noktaları; ciltteki elastikiyet kaybını geri kazandıran, lifting etkisi yaratan antiaging uygulamalar olmasıdır. Size en uygun olan tedaviyi muayene randevusunda belirleyebiliriz.

Doktorunuza Sorun
  MEDYADA BİZ

  @drbuketyildirim

  BİZİ TAKİP EDİN

  İLETİŞİM

  Açık Olduğumuz Saatler

  9:00am - 19:00pm
  Cumartesi: 16:00pm Pazar: Kapalı

  Adres: Kızılırmak Mahallesi, Ufuk Üniversitesi Caddesi, Next Level Loft Ofis No:4 Kat: 14 Çankaya/Ankara

  Telefon: +90 312 285 75 08

  GSM: +90 532 300 58 25

  WhatsApp: +90 530 282 23 65

  E-Mail: [email protected]

  Sidebar