Cilt Bakımı, HydraFacial

HydraFacial Nedir?

Mevsim değişikliği nedeniyle, cildimiz yorgun, sivilceleniyor ve nemini kaybediyor. Onu derinlemesine temizleyip, doğal bir ışıltı kazandıracak ve canlı gösterecek bir yönteme ihtiyaç var.

Hydrafacial MD, cilde ışıltı kazandırıyor, temiz bir cilde kavuşabilmek için yaptırabileceğimiz bu işlemle, derinlemesine temizliği, cildimizde hissedebiliyoruz. Gözenekleri temizlerken, sivilce ve siyah noktaları gideren bu uygulama, derinlemesine temizliğin ötesinde, cildin ihtiyacı olan nem, mineral ve antioksidanları sağlayarak onu tazeliyor.Hydrafacial, akne veya leke tedavisi için de kullanılıyor. Teknolojinin sunduğu bir cilt bakım metodu olan Hydrafacial MD, derinlemesine temizlikle beraber doğal meyve asitlerinden oluşan kürü ile de cildi besliyor ve iyileştiriyor.

Hydrafacıal nedir?

Hydrafacial, kişinin cildi için yaptırabileceği güzel bir uygulama. Bu yöntem, zamanla yıpranan, sağlığını yitiren cildin, kaybettiği formu, eksilen nemi, vitamini, gerekli mineralleri sağlayan ve cildi derinlemesine temizleyen toksinlerden arındıran bir sistem. Cildinizin problemlerini tedavi ederken aynı zamanda sağlığını da geri kazanmasını sağlarken, dayanıklı, esnek ve ışıltılı bir cilde sahip olmanızı sağlıyor. Hydrafacial MD, ilk uygulamadan itibaren, cildin yağını söküyor ve siyah noktalardan arındırmaya başlıyor. En hassas ciltlerde bile yapılabilen bir işlem. Hydrafacial işlemi ince çizgileri, güneş lekelerini ve aşırı yağlanmayı gideriyor. Ayrıca akne tedavisinde de kullandığımız bir uygulama.

Kimlere yapılabilir?

Özellikle 30 yaş ve üzerine şiddetle tavsiye ederim. Otuzlu yaşlardan itibaren cildi geleceğe hazırlamak için Hydrafacial uygulamasını öneriyoruz. Cildinin cansız ve sağlıksız göründüğünü düşünenler, yüzeysel kırışıklıklarından şikâyet edenler ve aşırı yağlanma problemleri olanlar için önemli bir seçenek.

Uygulama süresi ne kadar?

Uygulama süresi 30 dakika. Cilde hasar vermeden sağlığını geri kazandırarak, iyileşme ve gençleşme etkisi sağlayan bir uygulama. Tavsiyemiz, altı seans uygulanması.

İyileşme süreci nasıl?

Uygulama profesyonel bir bakım olduğu için anında etkisini gösteriyor. Akabinde neme doyurulan ve kuvvetli anti-oksidanlar tarafından toksinlerinden arındırılan cilt, anında ışıldıyor. Vakum teknolojisi sayesinde ciltteki ölü deri ve siyah noktalar temizleniyor, gözeneklerin içlerindeki fazla sebum çekilerek alınıyor ve cihazın arkasında bulunan atık haznesinde depolanıyor. Hazneye baktığımızda ciltteki ölü doku ve kiri hemen görebiliyoruz. Kişiler uygulamadan hemen sonra normal yaşamlarına geri dönebiliyor ve ciltlerindeki ışıltı anında fark ediliyor.

Etkisi ne kadar sürer?

Bu işlem sizin kendinizi şımartma sıklığınızla alakalı. Cilt temizliği ve bakımını biz rutinde aylık olarak öneriyoruz ama cilt analizi yapıldıktan sonra, cilt tipinize göre dört ila altı seans arasında uygulanıyor. Yılda iki kez bu serinin tekrarlanması cilt sağlığı için oldukça iyi sonuçlar veriyor.

Yılın hangi döneminde bu şşlemi uygulayabiliyoruz?

Yılın 12 ayında da bu işlem yapılabiliyor. Ancak özellikle mevsim geçişlerinde yapılması ve cildi yeni mevsime hazırlaması büyük bir avantaj. Zira cildi güneşin zararlı etkilerinden koruyor ve lekeler ve kırışma riskini azaltıyor. Dolayısıyla bahar aylarının bu işlem için en uygun dönemler olduğunu söyleyebiliriz.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir