Yanak İnceltme

Ameliyatsız Yanak İnceltme Mümkün

Hollywood yanağı ve yüzü olarak bilinen ameliyatsız yanak inceltme günümüzde oldukça yaygınlaşan bir teknoloji. Yüzün daha estetik görünmesi; belirgin elmacık kemikleri ve dolgun dudaklar kadar, yanakların ince ve hafif içeri doğru olması ile mümkün olabiliyor. Bu aynı zamanda, yüze daha kadınsı ve çekici bir görüntü veriyor. Tombul yanaklar; kişiyi daha kilolu göstermesinin yanında, yüzün daha sarkık gibi algılanmasına ve ileri yaşlarda da yerçekimi etkisinin daha hızlı gözlenmesine de sebep olabiliyor.

Ameliyat Olmadan Yanaklar Nasıl İncelir?

Ameliyatlı operasyonlardan çekinenler ve buna zaman ayıramayanlar için yepyeni bir ameliyatsız yanak inceltme uygulamasını kullanmaya başladık. Ameliyatsız yanak inceltme uygulaması yanakların iç yüzeyinden yapılır. Radyofrekans enerjisi ile, yanakları tombul gösteren yağ yastıkçıklarına ağız içinden bir cihaz yardımı ile uygulamayı yapıyoruz. İşlem ağız içinden, tek kullanımlık ekipmanlar ile gerçekleştirilir. Ağız içine yerleştirilen bu özel ekipman ile işlem, her yanak için 10 dakika uygulanır. Cihaz ile ilgili bölgede kontrollü bir ısı hasarı yaratılır. Yağ yastıkçıkları bir miktar erime gösterirken aynı zamanda sağlanan kolajen artışı ile incelme ve sıkılaşma meydana gelir. Operasyon sonrası yüz daha ince ve zarif görünür. İşlem acısızdır. Uygulama sonrası sosyal hayata hemen devam edilebilir. Anestezi uygulanmaz veya ağrı kesici kullanılması gerekmez. İşlem 2-3 seans uygulanır. Yüzün V şeklini almasını isteyen kişiler için yanak inceltme uygulamasına ek olarak, kişinin yüz anatomisinine göre çene ucuna ve elmacık kemiğine dolgu uygulaması da yapılabilir. Kişinin yüzü geniş ve bir miktar kare görünümlü ise, diş sıkmaya bağlı fazla gelişen masseter kasına da botoks uygulaması yapılarak o bölgenin de inceltilerek yüzün daha orantılı olması sağlanabilir.

Yanak İnceltme Hem Kadınlara Hem de Erkeklere Uygulanabilir

Yanaklardaki yağ yastıkları, hem kadınlarda hem de erkeklerde bulunuyor. Dolayısıyla, yanakların yüzü yuvarlak veya tombul gösterme şikayeti varsa bu her iki cins için de ortaktır. Kimi zaman yapısal özellikler nedeniyle, kimi zaman da kilo alımına bağlı olarak bu yağ miktarı istenilenden daha fazla olabilir. Kilo verilse de çok fazla küçülme göstermeyebilir. İlerleyen yaşlarda yer çekiminin etkisiyle yüzün daha sarkık görünmesine sebep olabilir. Neyse ki, kullandığımız ameliyatsız yanak inceltme teknolojisi hem kadınlarda hem de erkeklerde uygulanabilen bir teknolojidir. Uygulama her mevsim gerçekleştirilebilmektedir.

Yüksek frekanslı radyofrekans sistemi Agassi ile tüm bu şikayetlerden kurtulmak, daha ince, zarif yüz şekli elde etmek mümkün. En önemlisi, tüm bunlar ameliyatsız ve uzun istirahat süreleri gerektirmeden gerçekleşebilmektedir.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir