Ameliyatsız Yüz Germe, Ultherapy

Ultherapy ile Ameliyatsız Yüz Germe

ultherapy ile ameliyatsız yüz germeGüzel ve bakımlı görünmek özgüveni artıran fiziksel bir özelliktir. Yüz estetiği, sadece yaşlanmaya bağlı değişikliklerin onarılması değil, güzel ve alımlı bir yüz görüntüsünün de sağlanmasıdır. Yüzde sorun genellikle, çizgiler değil, sarkmalar, çene altı yağ birikimleri ve yüz ovalinin bozulmasıdır. Eskiden “V” şeklinde olan yüz ovali ilerleyen yaşla “U” şeklini almaya başlar.

Göz çevresi, yaşlanma belirtilerinin gözlenmeye başladığı ilk alandır. Önce kaz ayağı çizgileri oluşur ve bunu takiben üst göz kapağı ve kaşlarda düşme başlar, ardından alt yüz bölgesinde sarkmalar ortaya çıkar. 

Çene hattı ve yüz ovalinin bozulup, yuvarlaklaşmaya başlaması başlıca problemlerdendir. Bu durumda güzel bir yüz görüntüsünün olabilmesi için alt yüz olabildiğince daraltılmalı ve sıkılaştırılmalıdır.

Bu durumların giderilmesinde dolgu ve botoks tedavileri tek başına yeterli olmayabilir. Teknolojik uygulamalarla tedavinin desteklenmesi iyi sonuçlar verebilir. Artık en iyi ve doğal sonuçlar için kombinasyon tedavileri tercih edilmektedir.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir