Ultherapy ile Ameliyatsız Yüz Germe

ultherapy ile ameliyatsız yüz germeGüzel ve bakımlı görünmek özgüveni artıran fiziksel bir özelliktir. Yüz estetiği, sadece yaşlanmaya bağlı değişikliklerin onarılması değil, güzel ve alımlı bir yüz görüntüsünün de sağlanmasıdır. Yüzde sorun genellikle, çizgiler değil, sarkmalar, çene altı yağ birikimleri ve yüz ovalinin bozulmasıdır. Eskiden "V" şeklinde olan yüz ovali ilerleyen yaşla "U" şeklini almaya başlar.

Göz çevresi, yaşlanma belirtilerinin gözlenmeye başladığı ilk alandır. Önce kaz ayağı çizgileri oluşur ve bunu takiben üst göz kapağı ve kaşlarda düşme başlar, ardından alt yüz bölgesinde sarkmalar ortaya çıkar. 

Çene hattı ve yüz ovalinin bozulup, yuvarlaklaşmaya başlaması başlıca problemlerdendir. Bu durumda güzel bir yüz görüntüsünün olabilmesi için alt yüz olabildiğince daraltılmalı ve sıkılaştırılmalıdır.

Bu durumların giderilmesinde dolgu ve botoks tedavileri tek başına yeterli olmayabilir. Teknolojik uygulamalarla tedavinin desteklenmesi iyi sonuçlar verebilir. Artık en iyi ve doğal sonuçlar için kombinasyon tedavileri tercih edilmektedir.

Ameliyatsız Yüz Germe ile ilişkili diğer konular

Sıvılarla Yüz Germe

Ameliyat olmadan daha genç görünmek istiyorsanız, sıvılarla yüz germe işlemi minimum maliyet ve iyileşme süresi ile gözle görülür sonuçlar sağlayabilir.
Devamını Oku

Yüzünü Yeniden Şekillendir

Kadınların estetik uygulamalara başvurmasının iki nedeni var: Ya yüzlerinin beğenmedikleri bir özelliğini değiştirmek ya da zamanı geri döndürmek için.
Devamını Oku

Her Daim Genç Bir Yüz

Yaşlanma belirtilerini önlemek ya da azaltmak mı istiyorsunuz? Cilde sağlıklı bir parlaklık veren, nemlendiren ve kırışıklıkları hafifleten bu yenilikçi tedavilerden destek almaya ne dersiniz?
Devamını Oku

Daha Sıkı Bir Cilt İçin…

Yüzünüze, yaşla beraber kaybolan formunu yeniden kazandırmanın bir yolu da cildinizi sıkılaştırmaktan geçiyor. Yeni nesil lazerlerle cildinize bu gençlik dokunuşunu vermek mümkün.
Devamını Oku

Yüz Germede Thermage mı Ultherapy mı?

Cildimizin sıkılığını korumak söz konusu olduğunda, maalesef zaman aleyhimize işler. Neyse ki yeni teknolojiler sayesinde artık güçlü anti-aging araçlara sahibiz.
Devamını Oku