Ultherapy ile 45 Dakikada Ameliyatsız Yüz Germe

 

Ultherapy, lazer teknolojilerinin çözemediği, sadece cerrahi operasyonlarla başarılabilen yüz germe işlemini yapabilen yöntemdir.

Daha sıkı bir cilt, daha genç bir görünüm

Yüz ifademiz birçok şey anlatır. Kırışıklıklarımıza tecrübe, üzgün görünümümüze yorgunluk tanımı yaparız çoğu zaman. Bunlara çözüm olarak estetik cerrahi her zaman bir seçenektir. Ama şimdi yeni bir yöntem olan ultherapy var. Ultherapy, cerrahi olmayan uplift (yüz kaldırma) yöntemidir. Ultherapy ile yaklaşık 45 dakikalık tek bir uygulama sonunda meydana gelen görünüm, cildin kendi iyileşme sürecini kendisinin yapması sonunda, cilt altında yer alan bağ dokusunun güçlenmesi ile meydana geliyor.

 
Ameliyatsız Yüz Germe ile ilişkili diğer konular

Sıvılarla Yüz Germe

Ameliyat olmadan daha genç görünmek istiyorsanız, sıvılarla yüz germe işlemi minimum maliyet ve iyileşme süresi ile gözle görülür sonuçlar sağlayabilir.
Devamını Oku

Yüzünü Yeniden Şekillendir

Kadınların estetik uygulamalara başvurmasının iki nedeni var: Ya yüzlerinin beğenmedikleri bir özelliğini değiştirmek ya da zamanı geri döndürmek için.
Devamını Oku

Her Daim Genç Bir Yüz

Yaşlanma belirtilerini önlemek ya da azaltmak mı istiyorsunuz? Cilde sağlıklı bir parlaklık veren, nemlendiren ve kırışıklıkları hafifleten bu yenilikçi tedavilerden destek almaya ne dersiniz?
Devamını Oku

Daha Sıkı Bir Cilt İçin…

Yüzünüze, yaşla beraber kaybolan formunu yeniden kazandırmanın bir yolu da cildinizi sıkılaştırmaktan geçiyor. Yeni nesil lazerlerle cildinize bu gençlik dokunuşunu vermek mümkün.
Devamını Oku

Yüz Germede Thermage mı Ultherapy mı?

Cildimizin sıkılığını korumak söz konusu olduğunda, maalesef zaman aleyhimize işler. Neyse ki yeni teknolojiler sayesinde artık güçlü anti-aging araçlara sahibiz.
Devamını Oku