Ameliyatsız Yüz Germe, Thermage CPT

Thermage CPT Yüz Uygulamaları

Thermage yüz uygulaması ameliyat ya da iğne olmadan, yüzde doğal, genç bir görünüm yaratır cildin sıkılaşmasına ve pürüzsüzleşmesine yardımcı olur.

Tek uygulama
Tedavi kısa sürede sonuçlarını göstermeye başlar ve etkinliği artarak altı aya kadar devam eder. İyileşme süresi neredeyse yok denecek kadar az uygulamadan hemen sonra günlükyaşamınıza dönebilirsiniz.

Cilt rengi ayırt etmez
Lazerlerin aksine Thermage® yüz uygulamaları her cilt türünde ve renginde etkilidir. Yıl boyunca uygulanabilir. Thermage uygulamasından sonra, lazer işlemlerinde olduğu gibi güneşten korunmanıza gerek yoktur. Thermage işlemini yazın ya da size uygun olan herhangi zaman için planlayabilirsiniz!

S.O.S

Ne tür sonuçlar beklemeliyim?
Kolajen liflerinin sıkılaşması ve bunun birlikte…
Daha sıkı, daha pürüzsüz bir cilt
Daha belirgin bir çene hattı
Daha belirgin yüz hatları
Alın, ağız ve göz çevresindeki çizgilerde hafifleme
Daha az belirgin kırışıklıklar
Çene altının toparlanması.

Nasıl çalışır?
Yaşlandıkça ciltteki kolajen parçalanır, bu da kırışıklıklara ve cildin sarkmasına neden olur.Thermage daha genç görünen cilt için yeni kolajen gelişimini destekler ve mevcut kolajeni canlandırır.Thermage cildin alt katmanını güvenli şekilde ısıtan patentli bir radyofrekans (RF) teknolojisi kullanır.

Sonuçları ne zaman görürüm?
Tedavinin sonuçları uygulamadan sonra derhal başlar ve iyileşme süreci altı ay kadar sürer. On sekiz ay boyunca etkinliğini korur.

Sosyal yaşamıma ne zaman dönebilirim?
Uygulamadan sonra yapılması gereken özel bir işlem yoktur. Hastaların çoğu uygulamadan hemen sonra sosyal yaşamlarına geri dönerler.

Yüz uygulaması
Artık hissettiğiniz kadar genç görünmediğinizi mi fark ediyorsunuz? Zamanı geri alamazsınız ama cildinizden yılların izlerini silebilirsiniz. Doktorunuza Thermage’ın sizin için uygun bir tedavi olup olmadığını sorun.

Göz çevresi uygulaması
Thermage göz çevresi uygulamaları kırışıklıkları, şişlikleri azaltarak göz çevresinin ve göz kapaklarının daha sıkı, daha pürüzsüz bir görünüm almasına yardımcı olur. Gözlerinizdeki yorgun ifade silinecek daha genç, daha dinamik bakışlara sahip olacaksınız.

Dudak uygulaması
Daha pürüzsüz, belirgin dudaklar mı istiyorsunuz?
Thermage dudak çevresi uygulamaları dudakları ve dudak çevresindeki cildi pürüzsüzleştiren cerrahi olmayan, etkili bir seçenektir.

Daha pürüzsüz, sıkı ve genç görünen yüz
Thermage diğer estetik uygulamalarıyla birlikte de kullanılabilir. IPL ve Thermage kombinasyonu sıkı ve pürüzsüz bir yüz için cildin yenilenmesine ve yaşlanma lekelerinin giderilmesine mükemmel şekilde yardımcı olabilir.

Thermage yüz uygulamaları hakkında daha fazla bilgi için;
Beklemeyin. Doktorunuzdan yüzünüzde görmek İstediğiniz, özlediğiniz görünümü yeniden yaratacak, ameliyat ve iğne gerektirmeyen Thermage tedavisi hakkında bilgi alın. Bu hızlı ve etkili sistemden siz de faydalanarak cildinize gençliğin tazeliğini geri verin.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir