Thermage Yazın Uygulanabilir mı?

Thermage yazın uygulamakta herhangi bir sakınca var mıdır?

Dr. Buket Yıldırım cevapladı

Thermage yılın herhangi bir zamanında gerçekleştirilebilir. Bronz tenlere de Thermage uygulanabilir. Uygulamanın ardından kişi rutin sosyal aktivitelerine dönebilir. Güneş koruyucu krem kullanımı için uygulamayı yapan uzman hekimin önerileri dikkate alınmalıdır.

Hocam yaza kadar ev kredimin taksitleri bitiyor. Biter bitmez de kendime bakmayı karnımı sıkılaştırmak için thermage yaptırmayı istiyorum. Thermage yazın uygulanır mı bir sorun yaratır mı bilgi verebilir misiniz? Teşekkürler.

Dr. Buket Yıldırım cevapladı

Yaşlandıkça cildinizdeki kolajen parçalanır ve bu da kırışıklıklara ve cildin sarkmasına neden olur. Thermage daha genç görünen bir cilt için yeni kolajen gelişimini destekler ve mevcut kolajen liflerini canlandırır. Thermage cildin alt katmanlarını güvenli şekilde ısıtan patentli bir radyofrekans (RF) teknolojisi kullanır. Thermage uygulamasından sonra, lazer işlemlerinde olduğu gibi güneşten korunmanıza gerek yoktur. Thermage işlemini yazın ya da size uygun olan herhangi zaman için planlayabilirsiniz.

Hocam karın bölgemde hamilelikten sonra gitmeyen bir yağ tabası var. Biraz da sarkmadan şikayetçiyim. Karın bölgemdeki sarkmalar için thermage tedavisini düsünüyorum. yazın uygulanabilen bi uygulamamıdır?

Dr. Buket Yıldırım cevapladı

Yaşlandıkça cildinizdeki kolajen parçalanır ve bu da kırışıklıklara ve cildin sarkmasına neden olur. Thermage daha genç görünen bir cilt için yeni kolajen gelişimini destekler ve mevcut kolajen liflerini canlandırır. Tedavi kısa sürede sonuçlarını göstermeye başlar ve etkinliği artarak on sekiz aya kadar devam eder. İyileşme süresi neredeyse yok denecek kadar az. Uygulamadan sonra hemen normal günlük yaşamınıza dönebilirsiniz. Lazerlerin aksine Thermage vücut uygulamaları her cilt türünde ve renginde etkilidir. Karın, bacak, diz, kalça ve kollarda uygulanabilir. Thermage özellikle vücudun bu bölgelerindeki kırışık ve sarkık cildin düzgünleşmesine ve sıkılaşmasına yardımcı olmak için geliştirilmiştir. Yılın her mevsimi uygulanabilir. Güneşten korunma gerektirmez.

Doktorunuza Sorun
  MEDYADA BİZ

  @drbuketyildirim

  BİZİ TAKİP EDİN

  İLETİŞİM

  Açık Olduğumuz Saatler

  9:00am - 19:00pm
  Cumartesi: 16:00pm Pazar: Kapalı

  Adres: Kızılırmak Mahallesi, Ufuk Üniversitesi Caddesi, Next Level Loft Ofis No:4 Kat: 14 Çankaya/Ankara

  Telefon: +90 312 285 75 08

  GSM: +90 532 300 58 25

  WhatsApp: +90 530 282 23 65

  E-Mail: info@drbuketyildirim.com

  Sidebar