Hydra Facial Yağ Bezelerini Temizler Mi?

Yüzdeki açık renkli minik yağ bezeleri için HydraFacial işe yarar mı?

Dr. Buket Yıldırım cevapladı

Cildin fazla sebum üretmesi ya da kullanılan kozmetik ürünlere bağlı olarak yüzde yağ bezeleri oluşabilir. Hydra Facial bu yağ bezeleri için pratik ve oldukça konforludur. Hydra Facial uygulamasında genel bir temizlik sağlansa dahi bazı durumlarda extra müdahale etmek gerekebiliyor.

Mevsim geçişlerinde çok fazla yağ bezesi oluyor ve gözenekler çok tıkanıyor. Hydrafacial ile yağ bezeleri ve kapalı gözenekler temizlenebilir mi?

Dr. Buket Yıldırım cevapladı

Hydrafacial cilt bakımı, cildi toksinlerden arındırıp, yenileyerek koruması dışında, kırışıklık, yüzeysel cilt lekeleri, yağlı cilt problemleri ve akne tedavisinde de etkili olabiliyor. Tıkalı ve genişlemiş gözenekler, siyah noktalar varsa bu problemleri de giderebilmektedir.

Hydrafacial yönteminin hiç bir yan etkisinin olmadığını söylüyorlar.Hydrafacial ile yağ bezeleri de temizlenir mi?

Dr. Buket Yıldırım cevapladı

Hydrafacial yöntemi, cilt temizleme, soyma, yenileme, nemlendirme, antioksidan koruma, akne tedavisi işlemlerinin kombine edildiği sistem olduğu için ciltteki yağ bezelerinde de etkili olabilmektedir. Ayrıca, cilt kırışıklıkları, cilt lekeleri, siyah noktalar, büyük gözenekler, yağlı cilt problemleri, akne tedavisinde başarılı sonuçlar alınabilmektedir.

Hydrafacial ile cildin altında duran yüzeye çıkmayan beyaz noktalar ve yağ bezeleri temizlenir mi?

Dr. Buket Yıldırım cevapladı

Hydrafacial cilt bakımında, kişilerin cilt yapısına göre, genişlemiş gözenek, aşırı yağlanma, sivilce, siyah ve beyaz nokta sorunları için yağ dengeleyici özelliği bulunan özel serumlar uygulanmakta. Böylece büyük gözenekler, yağlı cilt problemleri, sivilce ve akne tedavisinde pozitif sonuçlar elde edilebilmekte.

Doktorunuza Sorun
  MEDYADA BİZ

  @drbuketyildirim

  BİZİ TAKİP EDİN

  İLETİŞİM

  Açık Olduğumuz Saatler

  9:00am - 19:00pm
  Cumartesi: 16:00pm Pazar: Kapalı

  Adres: Kızılırmak Mahallesi, Ufuk Üniversitesi Caddesi, Next Level Loft Ofis No:4 Kat: 14 Çankaya/Ankara

  Telefon: +90 312 285 75 08

  GSM: +90 532 300 58 25

  WhatsApp: +90 530 282 23 65

  E-Mail: [email protected]

  Sidebar