Gözenekleri Küçültmek İçin HydraFacial

Büyük gözenekli, sivilceli cilde Hydrafacial etkili olur mu?

Dr. Buket Yıldırım cevapladı

Belirtilen şikayetler için HydraFacial daha uygundur. HydraFacial; gözenekleri temizlerken, sivilce ve siyah noktaları uygun seans tekrarlarıyla giderebiliyor. Uygulama; derinlemesine temizlikle başlıyor devamında, cildin ihtiyacı olan mineral, antioksidanları ve nemi sağlayarak cildi tazeliyor. FDA onaylı cilt bakım sistemi olan Hydrafacial, akne veya leke tedavisi için de kullanılırken, derinlemesine temizlikle beraber doğal meyve asitlerinden oluşan kürü ile de cildi ciddi anlamda besliyor ve iyileştiriyor.

Siyah noktaları gidermek ve iri gözenekleri küçültmek için hydrafacial tedavisi uygulanabilirmi?cilde herhangi bir zararı varmıdır?

Dr. Buket Yıldırım cevapladı

Hydrafacial tedavisi, sıvı-dermabrazyon teknolojisi ve cilt problemine yönelik özel serumları sayesinde gözenekli ciltlerde derinin üst tabakasını mikro düzeyde soyarak siyah noktaları ve akneleri temizlemektedir. Her yaş grubuna ve her cilt tipine uygulanabilen bu tedavi, ciltte derinlemesine temizlik sağladığı için uzun süre kalıcılığını korumaktadır. Hydrafacial cilt bakımı sırasında ve sonrasında, cildi tahriş etmez ve herhangi bir yan etki oluşaturmaz.

merhaba,hydrafacial cilt bakımını duydm pek cook soruna iyi geliyomus acaba gözenekleri küçültmek ve siyah noktalar içinde etkili olurmu?

Dr. Buket Yıldırım cevapladı

Hydrafacial; ciltte oluşan lekeler, siyah nokta, sivilce, akne, geniş gözenekler gibi problemleri gideren aynı zamanda da cildi gençleştiren antiaging bakım sistemidir. Vortex teknolojisi kullanılan tedavide, vakumlu başlık ile ölü dokular ve genişlemiş gözenekler aşırı sebum ve kirden arındırılmaktadır. Aynı başlıkla cilde hyalüronik asit, peptidler ve antioksidan içeren solüsyonlar uygulanarak cildin daha canlı ve genç görünmesi sağlanmaktadır. Tüm cilt tiplerine uygulanabilen bu yöntem en hassas ciltlerde dahi güvenle kullanılabilmektedir. İşlem, kişinin cilt yapısına göre bir hafta arayla 4-6 seans uygulanmaktadır.

yağlı bir cildim var bu yüzden de hangi bakım ürünlerini kullanırsam kullanayım yüzümdeki gözenekler hemen tıkanıyor acaba gözenekleri küçültmek hydrafacial ile mümkün müdür??

Dr. Buket Yıldırım cevapladı

HydraFacial cilt bakım uygulaması gözenekleri temizleme, cildi sıkılaştırma, nemlendirme, yenileme ve siyah nokta tedavisi işlemlerinin bir arada uygulandığı bir teknolojidir. Sıvı-mikrodermabrazyon teknolojisi ile yüzeysel cilt kırışıklıkları, ciltteki tıkalı-genişlemiş gözenekler, yağlı görünüm problemleri ve siyah nokta tedavisinde oldukça etkili sonuçlar verebilmektedir. Cildin daha parlak ve güzel bir görünüme kavuşmasını sağlayabilmektedir.

Cildimdeki gözenekleri hydrafacial ile küçültmek istiyorum ama daha önce bu tedavi yöntemini kullanmadım acaba beni bu konuda bilgilendirebilirmisiniz ?

Dr. Buket Yıldırım cevapladı

HydraFacial cilt bakımı özel solüsyonlar ve vakum etkisi ile tüm cilt tiplerinde meydana gelen genişlemiş ve tıkalı gözenekler, siyah noktalar, cilt tonu düzensizlikleri, cildin nemlendirilmesi, kırışıklıkların azaltılması ve yaşlanma karşıtı bakım tedavilerini kapsamaktadır. Bu uygulama derinlemesine temizlik ile başlamaktadır ve cildin ihtiyacı olan mineralleri, antioksidanları ve nemi sağlayarak cildi yenilemektedir. İşlem sonunda ciltteki problemin yapısına uygun kırmızı veya mavi led terapi sistemi uygulanarak kızarıklık, morluk ve tahriş yaşanmadan kişinin sosyal yaşamına devam edebilmesi sağlanabilmektedir. Kırmızı LED Terapi elastin-kolajen sentezinin artması sağlayıp, cildi sıkılaştırırken; Mavi LED Terapi ile akneyi oluşturan bakteriler ortadan kaldırılıp gözenekler temizlenebilmektedir. Hydrafacial cilt bakımı ile hızlı ve verimli sonuçlar alabilir ve doğal bir cilde sahip olabilirsiniz.

Doktorunuza Sorun
  MEDYADA BİZ

  @drbuketyildirim

  BİZİ TAKİP EDİN

  İLETİŞİM

  Açık Olduğumuz Saatler

  9:00am - 19:00pm
  Cumartesi: 16:00pm Pazar: Kapalı

  Adres: Kızılırmak Mahallesi, Ufuk Üniversitesi Caddesi, Next Level Loft Ofis No:4 Kat: 14 Çankaya/Ankara

  Telefon: +90 312 285 75 08

  GSM: +90 532 300 58 25

  WhatsApp: +90 530 282 23 65

  E-Mail: [email protected]

  Sidebar